Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A szép nőknek nem kell keresni...

Girlll3 kérdése:

A szép nőknek nem kell keresni társat? Szép nők (akik a többség szerint szépek) mennyire könnyű ismerkednetek?

Figyelt kérdés
Gondolom nekik egyszerű, mert ragadnak rájuk a pasik. Szòval internetre nem kell felmenni, vagy ilyesmi. Ha tanulnak, akkor az iskolában, ha dolgoznak, akkor meg a munkahelyen közelìtik meg őket. Buliban is gondolom, könnyű lehet nekik. Facebookon meg kapnak vagy ezer lájkot a pasiktòl. Mármint a jò pasiktòl.

aug. 30. 14:08
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Társat nem. Persze csak akkor, ha a társ alatt olyan személyt értesz, aki hozzá való, vonzó számára, megbízik benne, tiszteli, törődik vele, szereti stb. Amúgy meg ja, vannak olyanok, akiknek csak válogatni kell.
aug. 30. 14:12
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen partnerre gondoltam, nem toxikus kapcsolatra.
aug. 30. 14:18
 3/21 anonim válasza:

"Gondolom nekik egyszerű, mert ragadnak rájuk a pasik."


Nem jól gondolod, akik "ragadnak rájuk", azok csorgó nyálú hímek, minden érzelem nélkül.

Sokkal nehezebb normális kapcsolatot találni, mint egy átlagos vagy valamivel az alatti nönek, minden idióta lény bepróbálkozik, de csak a test érdekli öket, az ember nem.

aug. 30. 14:57
 4/21 A kérdező kommentje:
3-as az àtlagos nőkkel is megesik az ilyen. Az is car, az tény. Főleg az internetes társkeresők vannak tele ilyen véglényekkel.
aug. 30. 15:03
 5/21 anonim válasza:
A szép nőknek sokkal nehezebb kapcsolatot találni! Pontosan ahogy az előttem író mondja, csak a test érdekelnè őket az emberre nem kíváncsiak.Sztereotipiákat alkotnak a szép nőkről hogy “ rohadnak belül,pénzlehúzóak,” stb. Pedig sok sok kedves gyönyörű szingli nőt ismerek, és sok sok nem kedves átlagos és csúnyább nőt párkapcsolatban!
aug. 30. 15:33
 6/21 A kérdező kommentje:
5-ös nem tudom milyen vagyok. De a tárgyiasìtás ismerős nekem is.
aug. 30. 15:36
 7/21 anonim válasza:

Átlagos nőként is az olyanokat érdekeltem főleg, akik nekem nem jöttek be, nem passzoltunk.

Hosszú időbe és ezer kilométerbe kerúlt, mire megtaláltuk egymást a férjemmel.

aug. 30. 15:40
 8/21 anonim válasza:
Szerintem a szép nőket sem mindenki csak d*gásra akarná használni, csak az a baj, hogy ők is meg az átlagosak is leginkább csak a férfiak felső 10-20%-át hajlandóak figyelemre méltatni, számukra valahol ott kezdődik az átlagos férfi, és a felső határ a csillagos ég. Egy tényleg átlagos férfit kb. semmibe vesz mindenki, a nők nagy része is marha felszínes és egoista lett, torz énképpel és elvárásokkal (tisztelet a kivételnek). A szép nők egy nagy része szerintem nem azért szingli, mert nincs jelentkező, hanem mert az átlagos férfi nekik nem jó, vagy mert nem is akarnak senkit, nekik elég az, ha mindenki simpel nekik, és hizlalhatják a májukat a bókokon, lájkokon, nekik ez bőven elég. Ettől függetlenül én is azt tapasztaltam, hogy az átlagos vagy átlag alatti nők sokszor bunkóbbak, mint a szép társaik.
aug. 30. 23:09
 9/21 anonim válasza:

Kedves 8-as! Igen van benne igazság amit írsz! De sokszor kénytelen egy szép nő lejjebb adni, ilyenkor szoktuk látni hogy gyönyörű nő és mellette egy kis kopasz pocakos férfi. Szerinted össze illenek? Én úgy gondolom hogy ha egy nő szép és valószínű tesz is érte akkor hagy legyen már joga egy hasonló jóképű férfihoz! Bár az az igazság nagyon sok jóképű férfit látok átlagos vagy átlagon aluli nővel.Szerintem ez meg azért van talán mert az önképük esetleg nem megfelelő . De leginkább sok férfitől azt hallom hogy a “ ami szép az belülről biztos

rohad “ és ez miatt a legnehezebb egy szép nőnek, mert a külsejét megnézik de a belseje már senkit sem érdekel.

aug. 31. 14:07
 10/21 anonim válasza:

A csinos, szépnek mondott nők nagyon válogatnak, csak nagyon jól kinéző férfiakkal állnak szóba.

Na persze nincs ezzel baj, mert megtehetik, teljesen igazuk van.

Bőséges lett a kínálat.

Én is társat keresek középkorúként , de nagyon szép, nagyon csinos nőre rá se merek nézni. Kezdeményezni meg totál nem, mert tudom, hogy abszolút nulla esélyem van.

Nagyon jól kinéző nők tàrsaságában kicsit még szégyellem is magam, mert tudom, érzem, hogy lenéznek.

Éreztetik az emberrel azt, ha nem szuper pasi.

A kicsit jobban kinéző nők az átlagosabb férfiakat észre sem veszik. A nagyon jól kinèző nőkről meg ne is beszéljünk.

A másik amit észre vettem, hogy nincs már jelentősége a pénznek.

Minden a külső kinézetről szól. Lehet nekem a bankszámlámom akár 60-70 miliárd ft is, a külső kinézet sokkal fontosabb lett. Ma minden a külsőről szól.

Sokszor látok az utcán alacsony, pocakos, kopaszodó fickókat nagyon csinos szép nővel.

El nem tudom képzelni, hogy hogyan sikerült ez nekik.

aug. 31. 16:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!