Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A szép nőknek nem kell keresni...

Girlll3 kérdése:

A szép nőknek nem kell keresni társat? Szép nők (akik a többség szerint szépek) mennyire könnyű ismerkednetek?

Figyelt kérdés
Gondolom nekik egyszerű, mert ragadnak rájuk a pasik. Szòval internetre nem kell felmenni, vagy ilyesmi. Ha tanulnak, akkor az iskolában, ha dolgoznak, akkor meg a munkahelyen közelìtik meg őket. Buliban is gondolom, könnyű lehet nekik. Facebookon meg kapnak vagy ezer lájkot a pasiktòl. Mármint a jò pasiktòl.

aug. 30. 14:08
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
#9: Őszintén szólva nem tudom elképzelni, hogy egy szép nőnek "lejjebb kellene adnia". Ha valaki egy öreg vagy kövér emberrel van együtt, az jó eséllyel azért van, mert a fickónak pénze van, vagy más előnyöket vár tőle a csaj (mint pl. Andy Vajnától várták azt, hogy majd egyengeti a karrierjüket). Szerintem sokan vannak olyanok, akiket érdekelne egy szép nő lelki világa, agyi képességei stb., csak az ilyen nők egy része agyhalott vagy szemétláda, a normálisabbak nagy része meg egyszerűen nem hajlandó észrevenni az átlagos férfiakat, azok hiába közelednének hozzájuk normálisan. És senkinek sincs joga senkihez, az élet nem úgy működik, hogy kikövetelhetek magamnak egy vonzó külsejű párt vagy egy luxusotthont vagy bármi mást.
aug. 31. 18:14
 12/21 anonim válasza:
Ez azért most így nagyon le van butítva, hogy a szép nőknek nem kell ismerkedniük sem, ez nagyon nem ilyen egyszerű. Egy szép fiatal, független lánynál ez talán így is van. Én egy szép, 39 éves nő vagyok, azzal a "szépség hibával" hogy elváltam és van 3 gyermekem. Így a szépségemmel annyira megyek, hogy a pasik alkalmi vagy szexkapcsolatot keresnek velem, vagy maximum a szeretőjükké tennének...
szept. 5. 21:43
 13/21 anonim válasza:

12.

Egye meg a fene azt a férfit, akinek egy 39 éves szép csinos nő azért nem kell, mert van 3 gyereke. Főleg gondolom, hogy már talán nemis annyira picik.

Engem nem zavarna, csak találnék már valakit.

Sajnos én már 50 plusszos vagyok

szept. 5. 22:15
 14/21 anonim válasza:

Hát pedig szinte mindegyiket zavarja, kizáró oknak számít. Pedig nem pótapát keresek, megoldom a gyerekeim nevelésüket, szabadidőm is lenne egy kapcsolatra, de mégsem...

12-es voltam.

szept. 5. 22:55
 15/21 anonim válasza:

12.

Az a baj, hogy ma nagyon nehéz a társkeresés, és mindíg van valami ami miatt nemleges a válasz.

Vagy a munkaidő, vagy a pénz, vagy a diploma hiánya. Mindíg van valami.

A legmegdöbbentőbb az volt, amikor az volt a probléma, hogy 3 centivel magasabbnak kéne lennem.

Én meg mondtam vicből, hogy majd föltupírozom a hajam, lakkal befújom, és egyből stimmel minden.

Komolyan mondom, hogy a mai társkeresés, maga a vicc kategória.

Régen természetes volt, ma csodának számít, ha talál az ember valakit.

13.

szept. 5. 23:13
 16/21 anonim válasza:

Na igen, az irreális elvárások, azok megvannak. De hogy mit tud valaki nyújtani cserébe arról ne beszéljünk.

Arról nem is beszélve, hogy a 40+ korosztályban rengeteg az olyan férfi aki nős, családos, foglalt, és csak félrelépni akar, hiánypótlásra akarna használni.

Nagyon megalázó mikor azt gondolják, hogy nekem már lefőtt a kávé, meg kell elégedjek a morzsákkal, mert nem vagyok méltó többre...

12.

szept. 5. 23:36
 17/21 anonim válasza:

Meg az, hogy a mai férfiak szinte az első randi után már haza akarják vinni a nőt.

Pont erről beszélgettem most pár óràja valakivel, és ő is ezt mondta.

Én férfiként is elitélem ezt.

Én nemis örülnék, ha pár óra ismeretség után rögtön az ágyamba kötne ki valaki.

És kik az igazi szenvedő alanyok ? A rendesek, a normálisak. Szinte félnek a nők az ismerkedéstől.

Pontosan emiatt.

15#

szept. 6. 01:40
 18/21 anonim válasza:
#14: Szerintem sokakat azért zavar más gyereke, mert valahol mégiscsak bennük van az, hogy az a gyerek nem az övék. Plusz az is ott van a háttérben, hogy az apukának valószínűleg van láthatási joga, ami csak bonyolultabbá teszi az egészet. És az odáig rendben van, hogy nem pótapát keresel, de ha az új párodnak ki kell vennie a részét a gyereknevelésből, akkor végeredményben mégiscsak pótapa lesz, nem? Vagy akkor ha nem pótapát akarsz, akkor a férfinak nem kell részt vállalnia a gyereknevelésből?
szept. 6. 08:50
 19/21 anonim válasza:

Kedves utolsó! Váltott felügyelettel neveljük a gyerekeket a volt férjemmel, egy hétig velem vannak, egy hétig vele. Igen, aki a párom, társam akar lenni annak el kell fogadnia a helyzetet, hogy vannak gyerekeim, és nyilván olyan társat választanék magam mellé aki szeretné a gyerekeimet és nem fogná fel tehernek a velük való foglalkozást időnként. De amúgy nem lenne elvárás, annyira venné ki a részét a gyereknevelésből amennyire akarná, nem hárítanék rá semmilyen feladatot. Az exemmel a gyerekek miatt jó kapcsolatot ápolunk, felnőtt emberek ezt el tudják fogadni egy kapcsolatban szerintem. Én legalábbis elfogadnám fordított esetben minden probléma nélkül. Ahogy az új párom gyerekeit is. Én azt gondolom hogy egy gyerek mindig áldás és öröm valaki életében, nem pedig egy probléma...

14.

szept. 6. 09:08
 20/21 anonim válasza:
#19: "De amúgy nem lenne elvárás, annyira venné ki a részét a gyereknevelésből amennyire akarná, nem hárítanék rá semmilyen feladatot." Persze, de ha az új párod nem töltene "elég" időt a gyerekekkel, akkor meg az lenne a baj, és azon problémáznál, hogy rád szakad a gyereknevelés minden gondja. Vagyis nem hinném, hogy örülnél annak, ha a férfi nem segítene neked, mert neki ehhez nem lenne kedve. Én sose értettem ezt a "nem pótapát keresek a gyerekeimnek" dolgot, eleve ha egy férfi egy nőnek az új párja lesz, onnantól kezdve kvázi "pótapa" is lesz, mert nyilván ki kell vennie a részét a gyereknevelésből is. Ez a "nem pótapát keresek" számomra mindig üres és hazug szólamnak tűnt, mert ahol gyerek(ek) van(nak), ott az új pasinak természetesen vállalnia kell a gyereknevelési feladatokat is (elvinni őket oviba, iskolába, orvoshoz, tanulni velük stb.), máskülönben jön az, hogy "a mocskos disznó csak lazsál egész nap, én meg a munka és a háztartás vezetése mellett még a gyerekekkel is egyedül vagyok kénytelen foglalkozni". Vagy tévedek?
szept. 6. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!