Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A szép nőknek nem kell keresni...

Girlll3 kérdése:

A szép nőknek nem kell keresni társat? Szép nők (akik a többség szerint szépek) mennyire könnyű ismerkednetek?

Figyelt kérdés
Gondolom nekik egyszerű, mert ragadnak rájuk a pasik. Szòval internetre nem kell felmenni, vagy ilyesmi. Ha tanulnak, akkor az iskolában, ha dolgoznak, akkor meg a munkahelyen közelìtik meg őket. Buliban is gondolom, könnyű lehet nekik. Facebookon meg kapnak vagy ezer lájkot a pasiktòl. Mármint a jò pasiktòl.

aug. 30. 14:08
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Te most milyen alapon is hazugozol le engem??

Nem tudom mi nem volt világos abban amit leírtam. Egyedül is boldogulok a gyerekeimmel, a társam annyi részt vállal ebben amennyit akar, soha nem lenne kényszer részemről. A háztartás vezetésében megosztanánk a feladatokat, nem vagyok híve az asszony helye a konyhában dinamikának, mindketten dolgoznánk, a lazsálás dolgot nem is értem...

Nem kell iskolába vinnie a gyerekeket, nem kell tanulnia velük, nem kell semmit sem megcsinálnia amit nem akar. Társat keresek, akkor még egyszer leírom, nem bébiszittert!

A gyerekeknek van apjuk aki 50%-ban kiveszi a részét a gyerekekkel való foglalkozásban, nevelésben, és természetesen anyagilag is.

szept. 6. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!