Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés a nőknek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a nőknek, hogy szinte bármelyik pasit megkaphatják?

Figyelt kérdés
szept. 16. 10:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:

"Azért a dagi nők nem taposlnak ehhez a kérdéshez :D a fogatlanok se."

Meg én sem. Vékony, de csúnya arcú nőként álom csupán, hogy szinte bármelyik pasit megkaphatom. Konkrétan hozzám sem szólnak, rám sem néznek, max. egy pillanatra, aztán gyorsan elfordulnak, és kínosan ügyelnek rá, hogy soha többé még véletlenül se találkozzon a tekintetünk. Jó, most már "öreg" (30+) vagyok, viszont 10 éve is pont ugyanígy volt.

Az, hogy szórakozóhelyen (ha járnék) módosult tudatállapotban, jobb nő híján belém ürítenének egy gyors egészségügyit, full önzőn, számomra élvezhetetlenül... hát, lehet, hogy a kérdező szótárában ez is "megkapás", de hogy milyen érzés számomra, azt hadd ne kelljen hosszasan ecsetelni. Hogy ennyi vagyok, ennyit érek, mint nő, hogy alapvetően senki le sem szar, nem vagyok vonzó, kívánható, semmi, totál láthatatlan, levegő, csak ha van elég pia/drog és nincs elérhető csini puncika a láthatáron, akkor nagy kegyesen belém törölnék a farkukat, és még csak nem is a valahogy kinézők nyilván (hogy legalább ennyi kis pozitívuma legyen), hanem pl. a nálam alacsonyabb, cserébe vagy kétszer szélesebb versenyzők. Társkereső kb. ugyanez.

szept. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 A kérdező kommentje:
31-nek köszönöm hogy pontosan idézett és értette amit írtam. Nő létére.
szept. 16. 13:30
 33/80 anonim ***** válasza:

Ez amúgy a szavak kiforgatása.

A kérdés valóban pontatlan, mert csak a jó nőkre igaz.

"Bárkit megkaphatna"

Ezt arra szokták érteni, hogy nem nagyon kapna visszautasítást, nem pedig arra hogy bárkinek alá kéne feküdjön!


#23


Akinek nincs szexuális élete, az hogyan lehet szexmániás?

Ez kapufa volt.

Sztem pont hogy jó megvannak nélküle, nem úgy mint azok akik megdugnak valami igénytelen hányinger mangalica csajt, csakhogy pinához jussanak.

szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:

22-es: a mennyiséget IS VITATJÁK, amit nem, az CSAK AZ, hogy olyan hímnemü lények, akik másként nem tudnának egy növel összejönni (60+ fogatlan, zsírpacni, incel, stb) , bármilyen nöt elfogadnának.

A NÖK NEM.

szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:

#20 én külső szemlélőként azt látom, hogy sokan próbálkoznak a nőknél. Persze nyílván nem jöhet be nekik az összes, habár azért kétes alakokkal együtt is szoktam látni nőket.


Másrészt - és ezzel lehet kinyilik pár bicska a nők zsebében, de - az én szemszögéből ez még mindig csábítóbbnak hangzik. Sosem tapasztaltam meg milyen érzés az amikor egy nő vonzódik hozzám.

szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
88%

"Akinek nincs szexuális élete, az hogyan lehet szexmániás?"


Úgy, hogy ez az életében a központi kérdés, erröl ábrándozik 24 órában, ÉPPEN AZÉRT, mert NINCS szexuális élete!

szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
58%
Amikor valakinek nincs vagy nem is volt noje es kapcsolat tapasztalat nelkul azt meri allitani hogy o milyen jo lenne , ezek csak kepzelgesek az eros vagy miatt. Amikor 14 voltam akkor kepzeltem be ilyeneket hogy en sokkal jobban banok a nokkel majd mint barki mas en leszek az akit soha nem akar majd elengedni.. Aztan jottek a kapcsolatok 16-7 eves korom kozott es ra jottem barmennyire is vagyok kedves vagy jo akkor is megfognak bantani es en is megfogom oket, vitazni fogunk .. A nok kihasznaltak a jo oldalam de pont ezert mar nem tudok ugy hinni nekik , nem tudok mar eszetlenul szeretni es elhinni dolgokat , nem hiszem el hogy sokaig tart. A nokben sem hiszek mar mert atlatok rajtuk. 31f
szept. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
88%
Az aztán marha nagy erény normális nőként hogy bármilyen férfinak kifogásolható egyént megkaphatok. Kösz, de nem élek vele. Ha éltem volna ezzel valószínű mára romon lennék.
szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
85%

Az inceleknek nagyon sok problémája és téveszméje eloszlana, ha nem a virtuális térben élnének, hanem a való életben. Iszonyatos zavar van a fejükben amiatt, hogy összekeverik a tindert a valós ismerkedéssel, az insta lányokat a valós emberekkel, plusz valszeg nagyon sok olyan ostoba, gagyi sorozatot néznek, amiket a Dancsó szokott kiparodizálni a youtube-on.


Még egy nyolcéves gyerek is képes határt húzni a social media és a való élet közé, szomorú, hogy magyarázni kell, hogy nem minden nő luxusprosti (csak azért, mert te a tévében ezeket nézed), hogy az insta lájkokat a való életbe nem tudod átkonvertálni pozitív feedbackre, és hogy a kockahasú "chadek" a valóságban önértékelési zavarral meg mindenféle lelki problémával küzdenek.


Kicsit úgy tűnik, hogy az incelség gyökere vagy fő okozója egy alacsony értelmi szint, amely miatt ezek az emberek teljes mértékben képtelenek elválasztani az online világot és a médiát a való világtól. Nyilván ez mindenkinek alapvetően nehéz, de belőlük teljesen hiányzik ez a képesség.

szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
27%

#38 nem is állította senki, hogy élned kell az összes felkínált "lehetőséggel". Csak ha 10-ből 0-át választasz az nem ugyanaz mint nekünk 0-ból 0-át választani, hiába ugyanaz a végeredmény.


Habár úgy érzem, sosem fogjuk - teljesen - megérteni egymás nézőpontját:) Na nem azért mert nem hinnék neked, hanem mert annyira más szemmel látjuk ezt.

szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!