Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nagyon lágy nőies feminin...

Nagyon lágy nőies feminin típusú,kisugárzású férfi mennyire jön be a nőknek, vannak ilyen nők akik direkt ilyen férfiakat keresnek?

Figyelt kérdés
Nem tudok mit tudok csinálni én teljesen ilyen típusú férfi vagyok, nem tudom miért, valószínűleg genetika apakép hiány hormonok miatt
aug. 16. 19:03
 1/4 anonim válasza:
Hormonokra ott a trt
aug. 16. 19:05
 2/4 anonim válasza:
Ehhez élőben kell látni. De, ha ehhez nincs önbizalom, kialakult személyiség, hanem a nőtől várja a döntést, a megerősítést és ő csak lapul hátul, akkor azért nehezebb.
aug. 16. 19:37
 3/4 anonim válasza:
Apakép hiány... ja, ezért...
aug. 16. 19:42
 4/4 anonim válasza:

Nekem egyáltalán nem jön be, hisz a férfi azért tetszik, mert férfias és mindenben az ellentétem.

Azért tudnál segíteni az összképeden, ha akarnál, gyúrással, megfelelő frizurával, öltözködéssel egy sort.

aug. 17. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!