Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire szeretik a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szeretik a nők a feminin férfiakat, mennyire hátrány ez az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Állítólag sok nő szereti az ilyen férfiakat nem tudom mennyire igaz ez.. Volt már barátnőm de már 8 éve szingli vagyok, igaz abszolút nem akartam ismerkedni
júl. 11. 12:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Mégis mire gondolsz feminin alatt?
júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1. Lágyabb nőies stílus személyiség
júl. 11. 12:43
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Valakinek ez jön be. Nekem pl csak e kizárólag a férfias férfiak jönnek be. Na, ez nem egy reprezentatív minta.


29N

júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3. Nem is jönnél össze feminin férfival soha?
júl. 11. 12:52
 5/18 anonim ***** válasza:
44%

#4


Nem. Kizárt,hiszen semmi férfias nincs bennük.

júl. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Én is ilyen pasi vagyok, csak eléggé tré a külsőm már, kopaszodás, vékony testalkat, torzult arc, izmom nincs, és nem is akarok, nem vagyok elhízva, de vékony sem vagyok, a lábaim vékonyak, a karjaim is....nem is tudom....Gollam megvan nektek?
júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
5. Azért vannak árnyoldalak... teljesen feminin és férfias férfiak között
júl. 11. 13:17
 8/18 anonim ***** válasza:
2%

"Mégis mire gondolsz feminin alatt?"



Klinefelter szindromas.....



40F incel

júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
A focistákat szeretik a csajok, pedig a többségük vagy "kisköcsög" külsejű (az összes amelyik nem feka), vagy úgy néz ki, mint egy telepi cigány (Ronaldo, Pepe)
júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Feminin. Alapból aki ezt használja, bajos, mert én nem hiszek abban, hogy a tulajdonságoknak nemük van.


Lágy, nőies? Ezek még mindig nagyon homályos fogalmak.

júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!