Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire szeretik a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szeretik a nők a feminin férfiakat, mennyire hátrány ez az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Állítólag sok nő szereti az ilyen férfiakat nem tudom mennyire igaz ez.. Volt már barátnőm de már 8 éve szingli vagyok, igaz abszolút nem akartam ismerkedni
júl. 11. 12:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szeretjük, igen.

De milyenre gondolsz?

Mutatsz pár olyan karaktert, amit ide tartozónak értesz?

júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#10

Szerintem vannak a férfias férfiak, akik külsőre igazi férfias jegyeket hordoznak, széles hát, vállak, vastag kar, bicepsz, vastag vádli stb, ehhez társul egy férfias kisugárzás is, egyfajta magabiztosság, de a magabiztosság már kérdéses, mert szerintem a kisugárzás és a magabiztosság nálam két külön dolog. Nekem a kisugárzás az, amikor a férfi, vagy a nő, tisztában van azzal, hogy milyen nemű :DDD ma már ugye a sokbetűs emberek eléggé sokan lettek, viccet félretéve, a kisugárzás nekem egyfajta tudatot sugároz, hogy én mint XY, tisztában vagyok azzal, hogy nagy karom, széles hátam van, és kész. A magabiztosság meg az, hogy a kisugárzását tudja is használni, szavakkal, tettekkel, tudja, hogy hova lép, tudja, hogy a másik hova fog lépni.


És akkor vannak azok akik nem férfias férfiak, ezek ilyen nyeszlett, vékony, de lehet akár kövér is, itt már nincsenek külső férfi jegyek, csak jegyek vannak, egy-egy testrészt nézve, akár nőé is lehetne, vagy akár ferfié is, és itt a kisugárzás már nem kisugárzás lesz, hanem semmi, az ilyen férfiaknak általában nincs sem kisugárzása, sem pedig magabiztossága.


Viszont vannak itt is kivételek, láttam már ilyen hozzám hasonló férfit, erős magabiztosságal, a kisugárzása nulla volt, de olyan magabiztos volt, hogy csak úgy hevertek a puncik előtte, (amúgy nőket futtatott) ez egy 55 kilós, 178 max 180 magas pálcika emberke volt, mégis olyan erős magabiztossága volt, hogy én nem is tudom, hogy honnan szedte.


És van olyan is, hogy önbizalom nulla, de kisugárzásban meg kiakad a mérő, ezek is érdekesek, érdekes férfiak, mert tény és való, hogy fsz van a lábuk között, de mégis valahogy, valahonnan olyan kisugárzásuk van, amitől szintén simán kapnak puncit.


Szóval számomra nagyon érdekes ez, és többször is láttam már, szemtanuja voltam annak, hogy egy izomállat pasi, aki tipikusan az erős férfias jegyeket hordozta, nem kapta meg a csajt, miközben a nőiesebb férfi, aki nyeszlett, pálcika, meg vasággyal....arra meg konkrétan rámásztak a csajok, az ágyon ültünk, a hátam mögött meg kb szopta a csaj ennek a pasinak a farkát. A férfias férfi meg szúrós szemmel nézett rám, mondom mi a probléma, baj van....nem, nem volt baj, legelabbis nem velem, hanem ami a hátam mögött történt, az volt a baj neki, hogy a kis "bzi, mindjárt megszopatja a kiscsajt".

júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
nem nagyon szimpi, ha külső jegyekben feminin, ha lelkiekben jobban megérti a női nemet akkor jöhet, de mire számitasz 8 év szingliség után, ha eldöntöd, hogy nem akarsz ismerkedni, mit remélsz?
júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
21%

#12



De ez a karizma/kisugarzas is kb. veleszuletett. Akinek alacsony a tesztoszteronszintje, abban ez nincs meg.



40F incel

júl. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
12: Dalia testalkattal is lehet valaki feminin, pl. hosszúhajú, érzéki, filozofikus, művész, költő tipus.
júl. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
42%

#14

Hát nem tudom, lehet benne valami, de pl a tesztoszteront hormonokkal simán lehet növelni, amitől megnő a libidó, talán lehet felszed némi izmot, de attól még ugyanúgy gyökerezik benne a....."nyomorultság".

Szerintem inkább valóban az van, hogy van aki ezzel születik, és van aki meg nem.


Pl a magasság is ilyen, életem talán legdurvább eseményét láttam pár nappal ezelőtt a metrón, egy max 150 centis férfi, olyan 25-30 körüli lehetett, totál izom, szálkás, haj belőle, borosta beszedve, és mellette egy legelabb 180 centis nő, aki brutálisan szexi és kívánatos volt.

Végignéztem, hogy ez a kis tampon, hogy taperolja a nőjét, a 150 centijével, egy olyan fullos nőt, akiről én még álmomban sem álmodhatok. Arcra tipikus szimmetrikus, jóképű, vagány srác volt, szóval ez a jóképűség, a karizma/kisugárzás/önbizalom hármasnégyesgcikombó' akkorát tud ütni, mint egy SZUPERCSILLAGHARCOS!


És jah, ez valakivel vagy születik, vagy nem.

júl. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Milyen vonzó lehet hogy egy szöget sem tudsz beverni 😂😂
júl. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Nekem a kisugárzás az, amikor a férfi, vagy a nő, tisztában van azzal, hogy milyen nemű :DDD"


Nekem pont az a vonzó, hogy ha valakinek nincs férfias és nőies. Ha nem kell a társadalmilag meghatározott nemi tulajdonságokat megjátszania senkinek. Mert ez gyengeség. Amikor összeszarom magamat, úgy erőlködök, hogy nőnek/férfinak nézzenek, akkor pont az ellenkezőjét érem el.


Kevés dolgot találok szexibbnek, mint mikor egy férfinak saját stílusa van, és nem fél az érzelmeitől. Szerintem férfiaknak ez nehezebb, mert őket keményebben fogja a társadalom, hogy ne lógjanak ki a sorból, ezért nagyobb önbizalmat is sugall.


Ezért kérdeztem a kérdezőt, neki mi feminin, mert amikor direktben, eltúlzottan kislányosan viselkedik egy felnőtt nő vagy férfi, az nagyon nem okés. És ilyeneket vezettek már le nekem privátban. Nem arról volt szó, hogy valaki úgy néz ki, mint Pete Wentz annak idején, ami rendben van, hanem selypítve Buffalo Billeset akar játszani a tükör előtt, ami nagyon nem.

júl. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!