Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valóban az kellhet a nőknek...

Valóban az kellhet a nőknek ezek szerint hogy így bánjanak velük, ez lehet sikeres társkeresés titka?

Figyelt kérdés
Már több ismerősöm is szóbahozta és olvastam is hogy a nőkkel keményen kell bánni, nem szabad nekik nagyon kedveskedni mert azt nem szeretik és friendzone-ba raknak. Azt mondják sokan hogy bele kell csapni a lecsóba, konkrétan azt kell mondani nekik hogy te k.va, stb. Meg a barátnőjükre kell hajtani hogy féltékenyek legyenek. Miért gondolkodhat így néhány ember?
aug. 18. 16:47
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
Aki megfogadja ezt a tanácsot, az nem sokra fog menni a társkeresésben.
aug. 18. 16:54
 2/35 A kérdező kommentje:
Csak már páran mondták nekem és nem tudom hogy a mai világban ez hogy megy.
aug. 18. 16:55
 3/35 anonim válasza:
Mérték... Amúgy meg nem bunkónak meg tiszteletlennek kell lenni, hanem őszintének.
aug. 18. 17:15
 4/35 A kérdező kommentje:
De a kedveskedés egy nő felé még nem jelenti azt hogy én nyalni akarok neki, nem értem az összefüggést. Biztos sok ilyen csinálja ezt.
aug. 18. 17:15
 5/35 anonim válasza:
A 3-as/6-os módszere a legjobb arra, ha azt akarja, hogy ne álljon vele szóba normális nö.
aug. 18. 17:38
 6/35 anonim válasza:
A nőknél az érzelmi szempontok sokkal jobban számítanak a libidónál (mint férfiak esetében), ezért lehetnek sikeresek az érzelmi ráhatások.
aug. 18. 17:47
 7/35 anonim válasza:

7-as: azt tudom, hogy nekem nöként egy bunkóskodó, titokzatoskodó, érzelmeket nem mutató valaki kapásból szóba sem jöhet.

Egy kapcsolat nem kártyajáték, nem taktikázni meg játszmázni kell, így soha nem jön neked össze semmi.

aug. 18. 17:53
 8/35 A kérdező kommentje:

#7

Te egy rendes, normális nő vagy:)

aug. 18. 17:55
 9/35 anonim válasza:
Egy bunkó tapló paraszttal nem jönnék össze semmiképp, a kedveskedéssel semmi gond, ha szívből jön!
aug. 18. 17:56
 10/35 anonim válasza:
#7: Hú, ahány taktikázó, játszmázó senkiházi nőbe belefutottam már... Mindenki csak elvárja a korrektséget és az őszinteséget, csak éppen viszonozni nem képes. Én őszinte voltam, elmondtam dolgokat, ha a múltamról volt szó, elfogadtam azt is, ha valaki azt mondta, hogy neki nincsenek barátai, de őszintén elmondtam azt is, ha nem jött be valaki. Ezzel szemben marha megalázó dolgokat kaptam az angyalian kedves nőktől (pl. meg nem jelenés randin, utána meg még egy tökön rúgással felérő beszólás is, de a szó nélküli eltűnés is az alaprepertoárjuk része).
aug. 18. 17:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!