Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csendes, introvertált lánnyal...

Csendes, introvertált lánnyal ismerkednék, akad itt ilyen személyiség? :) 23/F

Figyelt kérdés

Én egy 23 éves, introvertált férfi/fiú (valahol a kettő között félúton) vagyok. A Dunántúl nyugati részén élek. Nem okoz gondot a nagyobb távolság, szeretek utazni, de természetesen annak örülnék a legjobban, ha a közelben élnél. :)


A hasonló természetű emberekkel jöttem ki mindig is a legjobban, de nem esik nehezemre megnyílni. Megbízható, türelmes, kedves és humoros személyiségnek tartanak, de nem szeretném fényezni magam, mert nekem is vannak hibáim. 181 cm magas vagyok, barna hajam és kék szemem van. Ha szimpatikusnak tartasz és szeretnél esetleg jobban is megismerni, akkor írj rám privát üzenet formájában és kezdjünk el ismerkedni. :)



aug. 13. 14:44
 1/5 anonim válasza:
Szia én 20L. Ha gondolod írj,és majd lássuk:)
aug. 13. 15:25
 2/5 anonim válasza:
Remélem megtalálod a boldogságod - mindenki megérdemli :)
aug. 13. 15:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
aug. 13. 15:55
 4/5 anonim válasza:
Félúton nehéz. 22 évesen én is felezőhöz értem.
aug. 13. 16:10
 5/5 anonim válasza:
Mindenki megérdemli,de nem mindenki találja sajnos:(. Szörnyű ami fiatal korosztályba megy. Egyik percről a másikra lelépnek szó nélkül.. Elvárják hogy a nő udvaroljon,szexre hajtanak a fele meg meleg..és még sorolhatnám. Mégis talán egy normális ember hogy találja így a társát?
aug. 28. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!