Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 21/F, vannak itt Győr-Moson-So...

21/F, vannak itt Győr-Moson-Soproni introvertáltabb lányok akik szívesen ismerkednének?

Figyelt kérdés

Győrbe járok egyetemre, elég egyszerű visszahúzódó típus vagyok :D Szeretek olvasni (rendes könyveket és mangákat egyaránt), a társasági életet meg inkább kisebb baráti körben tartani. Nem dohányzok, inni enyhén társaságban szoktam. Régebben jártam íjászkodni, ha esetleg valami hasonlóban aktív vagy akár szívesen csatlakoznék :D

Külsőre elég átlagos alkatom van, olyan ~1,80 magas vagyok.

Tudom, talán kicsit foghíjas bemutatkozás, de szívesen részletezek amiről szeretnél, ha rám írsz :D



jún. 24. 14:31
 1/3 anonim válasza:

Attól függ.

Én elég félénk vagyok, de egy vágyam, hogy szeretnék egy olyan fiút találni, aki kényeztethetnék szájjal. Ha lehet, akkor minél többször, egy nap is akár többször.

20L

jún. 24. 14:36
 2/3 anonim válasza:
Kuldj képet
jún. 25. 07:35
 3/3 anonim válasza:
hány kg vagy? Milyen szakon tanulsz?
jún. 25. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!