Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki ismerkedne és úgy érzi, hogy különleges, nem tud a társadalomba beilleszkedni, hisz abban, hogy bármit el lehet érni?

Figyelt kérdés

Hello, bello, sziasztok ✌️


Igyekszem igazán rövid és lényegre törő lenni.

Először leírom a nőrőlvaló elképzelésemet, akit keresek és utána írok magamról.. szóval:

Egy olyan lánnyal szeretnék megismerkedni, aki úgy érzi drasztikusan valtoztatnia kell az életén és ezért képes akár egy másik országban is élni, még ha csak átmenetileg is.

Ha ezek jellemzőek rád, akkor az plusz pont:

..nem találod a világban a helyed

..nem az ego irányít és nem a materialista dolgok érdekelnek

..úgy érzed több rejlik benned, de nem tudod hogyan bontakozhatnál ki

..érdekel a spiritualizmus és szereted a természetet, az állatokat.

Most írok magamról, előszöris a testi specifikációk:

31 éves férfi.. 198cm magas vagyok, 105kg, kék szemű, elvileg nem nézek ki rosszul, de ugye ez relatív ki milyennek lát.

Most bővebben rólam:

Mindig is különc voltam és az emberek tehetségesnek neveztek, de én nem tudtam hinni önmagamban, mivel hogy nem volt szerető családom.. ezért egy ideig nem tiszteltem önmagam és másokat se, sok rossz berögződésem, működési mechanizmusom volt.. habár 31 éves vagyok, az eddigi életem során csak két párkapcsolatom volt és mindkettő 1 éves meg pár hónapos

Lehetőségem bőven lett volna további párkapcsolatokra, csajozásokra, főleg mert általában bármennyire is igyekeztem nem feltűnő lenni, a lányok egy része "hajtott rám", próbálkozott nálam... de én akármennyire is vágytam egy párkapcsolatra, a szeretetre.. megfogadtam, hogy addig nem akarok párkapcsolatot, amíg nem értem meg teljesen önmagam és helyre nem hozom magam lelkileg.. ki nem építek egy stabil személyiséget.

Szóval mára kiépítettem egy stabil személyiséget és már tisztában vagyok azzal mik vonzanak, miket szeretek.


Igyekszem folyamatosan fejleszteni önmagamat és egyre többet tudni a világról és a dolgok működéséről, amik által tudom, hogy elérhetem az anyagi függetlenséget.. itt most nem kifejezetten gazdagságra gondolom, hanem egy nagyon békés és harmonikus életre egy természetközeli helyen mondjuk.


Hmm.. ennél a pontnál elgondolkodtam, hogy inkább nem írok ki kérdést és nem mesélek magamról, mert amiket eddig írtam hát hogy is mondjam.. nem túl érdekes és még csak a felszínt kapargatom ezzel a szöveggel.. na szóval kifogom írni a kérdést, majd lesz valami alapon és még mesélek magamról egy kicsit.. röviden:


Nagyon szeretek túrázni, az elmúlt években kijöttem külföldre néha, összegyűjtöttem x összegét aztan Magyarországon egy békés kis faluban éldegéltem szabadon.. sok sok túrázáson vagyok túl, olykor amikor már mindenki aludt, akkor én még a folyóban fürödtem vagy épp a távoli erdős helyeken sétálgattam és eközben sokat elmelkedtem mindenféle dologról.

Imádok alkotni, kreatívkodni és az a jelenlegi célom, hogy egy olyan helyet alakítsak ki magamnak valahol, ahol minél kevesebb interakció ér és minél békésebb életmódot tudok élni.

Barmilyen rossz dologból képes vagyok pozitív paródiát csinálni, tehát a rossz energiákat jóvá változtatom.. segítőkész vagyok, de manapság már tisztelem önmagam és csak annyit és akkor segítek másoknak amennyit jól esik.

Hiszem, hogy bármit el lehet érni, nem egy olyan felfedezésem van, ami nincs a köztudatba és jelenleg is igyekszem minél több ilyen dolgot felfedezni, mert ezt hasznomra fordíthatom vagy ezek által egy nap segíthetek valamiképp mas embereknek...


Na mindegy ennyi elég.. azért keresek valakit magam mellé mostmár, mert szeretnék valakit feltölteni pozitív, szeretetteljes, különleges, kreatív energiákkal.. ami által boldog lesz és ha boldog, akkor boldogabbá tesz engem is.. úgymond felkorbácsoljuk egymás energiáit, aminek az lesz a következménye, hogy egy újabb szintre lépünk mindketten, ami által egyre nagyobb dolgokat érhetünk el.

Fő cél a harmonikus és kiegyensúlyozott élet ahol a lehető legkevesebb munkával a lehető legkényelmesebben lehet élni.


Kesze kusza a mondandóm talán és meglehetett volna jobban, részletesebben, érthetőbben fogalmazni, de most kimerültem egy kicsit és már álmos is vagyok.. majd látjuk lesz-e ebből valami, igazából ha senki se ír itt nekem, akkor sincs gond, mindössze adtam ennek az oldalnak egy esélyt, mert tudom, hogy olykor a különleges, zárkózott lányok is itt olvasgatnak gyakorin..


Ja a zárkózottról jut eszembe, anno eléggé introvertált voltam, de megtanultam kiaknázni ezt a személyiség vonást minél jobban szóval mostmár jól elboldogulok az emberek közt.. a magasságom és a határozottságom miatt általában szoronganak a közelemben a munkahelyeken az ego emberek, míg anno én szorongtam, haha.

Habár sokan akarnak velem barátkozni, én általában csak pár emberrel szimpatizálok, méghozzá azokkal, akik úgymond "rendes" emberkék.


Na de vége.. ha kíváncsi vagy valamire, akkor írj és válaszolok.

Jöhetnek a negatív kommentek is, figyelmen kívül tudom hagyni őket.. tudom, hogy ha valaki beleköt mondjuk abba amit írtam az csakis egy sérült, ostoba, szorongással küzdő, az életével elégedetlen egyed lehet. Akinek kívánom, hogy minél hamarabb világosodjon meg. ✌️



máj. 16. 20:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jah, az kimaradt, hogy jelenleg Hollandiában tartózkodom.
máj. 16. 20:31
 2/14 anonim válasza:

szimpatikus vagy.

én 32 éves nő vagyok.

Aszexuális és én pont nem keresek sohase párt.

Nagyon bele vetettem magamat a spiritualizmusba, okkultizmusba is. sokat szenvedtem, de sokat is fejlődtem.

A stressz dúrván benne volt és van az életemben. Már megszoktam, de szerencsére felére csökkentettem.

Én mindig kemény dolgozó nő voltam és vagyok. A lusta embereket, pláne az önnállótlanakat gyűlölöm.

Az otthonomat és munkámat nem hagyhatom ott. az emberek túl kegyetlenek voltak velem mindig is, ezért kerülöm őket. itt barátkoztam sokakkal spirituális témákban, de mindig megbántam.

akikkel itt barátkoztam azok egyre nagyképűek voltak. Amiket tanítottam azokról a büdös életben nem hallottak, de később ők okoskodtak úgy mintha én nen tudnam ezeket és ők mindig is tudták. Borzalmasak voltak. Többé sohase!!!

Ezt azért írom meg, hogy hamar észre vedd az ilyen embereket és minél előbb rázd le magadról!

Komolyan teljes mértékben már isteneknek, istennőknek képzelték magukat és úgy tekintettek rám mint egy alkalmi segítő porszemecske. miközben nemhogy tudásom több, de képességeim is. Egyre nárcisztikusabbá váltak.

Hol megjátszák a kedves és jajj én ezt így-úgy nem tudom...Aztán az előbbi nagyképű, lenéző és nárcisztikus jellem. Sok esetben amiket azt írták h nem tudják vagy nem tudnak valamit megcsinálni, kiderült h valójában tudták. Tehát játszák a hülyét, elesettet, kedveset. Aztán gúnyosan oda vágják vagy kiderűl minden róluk, de továbbra is igyekeznek hazudni.


Szerintem itt ne keress magadnak senkit se.

Rendesnek tűnsz és ezért írom.

máj. 17. 18:20
 3/14 A kérdező kommentje:

Szia 2-es válaszoló,


Köszönöm, a figyelmeztetést, azt, hogy megakarsz óvni a rosszindulatú, nárcisztikus vonású emberektől. :)


Az eddigi életem során jó pár sérült emberrel találkoztam én is és sok sok energiát pocsékoltam rájuk.. mára már megszüntettem mindegyik ilyen emberrel a kapcsolatot és manapság hamar észre is veszem, ha valaki problémás.


Haha, tökre ismerős az amit írtál, mármint hogy tanítottál, tudást adtál valakinek és aztán az adott illető úgy csinált, mintha azt ő találta volna ki amit te mondtál neki.. és még ő próbál téged tanítani, kioktatni... anno sokat agyaltam azon, hogy mi a franc ez, valami elmezavar?

Aztán megtanultam nem bosszankodni ezen, mindössze örültem annak, ha tudást tudtam adni xy illetőnek.. még ha ő valamiféle elmezavar miatt azt is hitte, hogy azt ő maga találta ki.


A lusta, időpocsékoló embereket én is nehezen viselem a környezetemben.. olyan mintha megfertőznének a hülyeségükkel, nagyon rossz energiákat árasztanak.

Egyszer volt egy szobatársam átmenetileg és borzasztó volt vele együtt lakni, mert folyton tiktok videókat nézett meg videojátékozott.. el is neveztem ezt az időpocsékoló tulajdonságot annak, hogy "csikizi az agyát".


Vigyázz magadra és próbálj minél kevesebbet stresszelni, nehogy valami egészségügyi problémád alakuljon ki a sok stressz miatt. 🙏

(Én hosszú, csendes erdei túrák által szoktam megtisztítani, feltölteni az energiáimat.)


Ha van kedved, akkor néha, még ha nem is rendszeresen, de tarsaloghatunk.

Hátha pozitív hatással lennénk egymásra, esetleg tanulnánk egymástól valami jó szemléletet.

máj. 17. 19:11
 4/14 anonim válasza:

persze lenne kedvem irogatni, köszi a felajánlást.

akiknek átadtam valamicskét:

egyik rámförmedt és ami a legjobban fájt azt döfte nekem. majd felkeresett a munkahelyemen (ennyire szerettem és megbíztam benne) a melóban pont szabim volt, de mondták h nagyon gyerek keredett. hazudott a koráról, aztán hazudott a mobilon h ő az stb.


a másikat pedig személyesen is megismertem, vele laktam egy kis ideig. dicsekedett a főztjével, aztán játszotta h nem tud. hol nem értette amiket én átélek, hol pedig ő lett a legnagyobb szakértő.


Én nem szeretem és nem értem a rossz szándékú enbereket. nem is értem ha tudja magáról valaki a rossz tulajdonságait és nem is tesz ellene, sőt büszke rájuk.


nem vagyok én se tökéletes, de ha vannak rossz tulajdonságaim, azokon biztos dolgozok stb.



én amúgy mostanság nem érzem a spirituális munkáim hatásait.

persze, mostanság jó dolgok történnek velem, pedig a sok munka után mindig inkább rossz dolgok szoktak történni.


ilyesmiket nem is írtak-mondtak akikkel irogattam.


Nálad a sok munka után jó dolgok szoktak történni?


Hogyan érzed h te miket váltasz ki más emberekből?

máj. 17. 19:29
 5/14 A kérdező kommentje:

Sajnos sokan igazán mély lelki sérelmekkel rendelkeznek és emiatt igencsak beszűkült tudat és lelki állapotba vannak, ilyen olyan szorongás által vezérelt működési mechanizmusok által reagálnak a dolgokra.


Régebben én is ártalmas voltam valamelyest a környezetemben levő emberekre, köszönhetően annak, hogy problémás családban nőttem fel, ahol nem épp a megszokott szerető és gondoskodó, megerősítő családi mintákat kaptam.

Így visszagondolva elképesztő, hogy mennyire beszűkült tudat és lelki állapotba tud kerülni egy ember a sok rossz hatására.. nem éreztem emberi érzelmeket, szó szerint semmit.. olyan mintha érzelmi analfabéta lettem volna, aki sírni is csak akkor tudott, ha önmagáról valami sajnálatraméltó dolgot képzelt el.

Nem tudtam megérteni mit érez a többi ember és belső szorongások által vezérelt mechanizmusok, sémák által cselekedtem bizonyos helyzetekben.

Volt bőven tennivalóm, hogy helyrehozzam magam, igencsak kalandos dolgokat éltem át azért, hogy mára az legyek, aki jelenleg vagyok.


Szóval ebből kifolyólag megtudom érteni a lelkileg sérült embereket, nem tudnak felbosszantani, de ettől függetlenül szigorúan kerülöm őket és kiállok magamért.


Örülök ha mostanság jó dolgok történnek veled, egyébként milyen spirituális munkákra gondolsz konkrétan?

Te hogyan szoktál feltöltődni, mi az, ami boldoggá tesz?

Milyen spirituális munkákat végzel, miket csinálsz szívesen a szabadidődben?:)


Úgy fogom fel a történéseket, hogy minden úgy történik, ahogy történnie kell, a rossz dolgokon nem szoktam már bosszankodni, helyette megnézem mit tanulhatok belőle és vajon miért történhetett az az adott dolog. (Persze én is tudok bosszankodni ha nem vagyok kellően feltöltődve, haha, de ez a bosszankodás általában átmegy parodizálósba.)

Szerintem semmi sem történik véletlenül, ok nélkül.


Általában azok az emberek, akiket közel engedek magamhoz ők kedvelni szoktak engem, hiszen igyekszem tényleg megérteni a másik embert és nem ítélkezni felette, sőt ha tudom támogatom is lelkileg.

Manapság eléggé megválogatom már, hogy kiket engedek magamhoz közel, aki úgy érzem nyomasztó, fárasztó, rosszul hat rám azt kerülöm.


Remélem nem írtam sokat xd

máj. 17. 22:01
 6/14 anonim válasza:

"Igyekszem igazán rövid és lényegre törő lenni."

Nem sikerült. :))

máj. 18. 15:27
 7/14 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg igyekeztem, haha, amúgy sokkal hosszabb lett volna. :D
máj. 18. 15:44
 8/14 anonim válasza:

már vagy 10 éve nem csináltam amit szeretek csak immel ámmal. ápoltam a beteg anyámat, halála után mindent én intéztem, most lakást újítok és mindent egyedül csinálok. plussz meló stb.


"munkáim"

csakra, kundalini stb. információk megosztása. Meditaciók stb. megosztása. entitásokról infók stb.


asztrál síkon...pfffhhuuu....

harc, küszködés és sok beszélgetés.

leválasztás az emberekről.

ilyesmik. bár a leválasztás inkább abból áll h én rám akaszkodnak.


Te kb. miket csinálsz?

máj. 18. 18:01
 9/14 A kérdező kommentje:

Értelek, együtt érzek veled és kívánom hogy a továbbiakban is légy kitartó, erős! ..és aztán kapcsolj rá, csináld minél többször azt, amit szeretnél, légy boldog, nehogy kiégj lelkileg a sok stressz, teher miatt.


Szívesen segítenék a felújításban, ha befogadnál arra az időre, amíg a felújítás tart, haha.. a viccelődést félretéve, faluba vagy városba laksz, illetve természetközeli helyen?


Amúgy érdekesnek tűnik az, amiket írsz és szimpatikus a személyiséged, a dolgokhoz való hozzáállásod.

Szóval ha van kedved, akkor privátban vagy máshol is társaloghatunk.. de akár itt is folytathatjuk.


Hogy miket csinálok?

Erre nehéz lenne válaszolni vagy inkább hosszadalmas.

A jelenlegi "projektem" az az, hogy pár hónapja egy olyan életmódot élek, ahol minél kevesebb kötelességgel kell foglalatoskodnom, a lehetőségekhez képest pedig a lehető legjobban érvényesül a szabad akaratom és emellett bőséges szabadidővel rendelkezem.

Ennek köszönhetően sokkal gyorsabban és effektívebben tudok fejlődni, emellett olyan dolgokra jövök rá a világ, az emberek, a saját magam működésével kapcsolatban, ami igazán jelentős és hasznos.. úgy érzem rengetegen fejlődtem az elmúlt hónapokban, de ugye mindig van hová fejlődni.

Egy nap a tudásommal valamiképp szeretnék majd másoknak segíteni, de ennek még nem jött el az ideje, hogy komolyabban foglalkozzak mások megsegítésével.. előtte még teljesítenem kell pár lényeges kritériumot.

Persze bizonyos facebook csoportokban szoktam segíteni másoknak rávilágítani bizonyos dolgokra, esetleg motiválni őket vagy megnyugtatni.. de a vágyam az, hogy egy nap sokkal több embernek tudjak valahogyan segíteni.


Na és te hogy érzed, miket válasz ki másokból általában?

máj. 18. 19:56
 10/14 A kérdező kommentje:
máj. 18. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!