Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki ismerkedne és úgy érzi, hogy különleges, nem tud a társadalomba beilleszkedni, hisz abban, hogy bármit el lehet érni?

Figyelt kérdés

Hello, bello, sziasztok ✌️


Igyekszem igazán rövid és lényegre törő lenni.

Először leírom a nőrőlvaló elképzelésemet, akit keresek és utána írok magamról.. szóval:

Egy olyan lánnyal szeretnék megismerkedni, aki úgy érzi drasztikusan valtoztatnia kell az életén és ezért képes akár egy másik országban is élni, még ha csak átmenetileg is.

Ha ezek jellemzőek rád, akkor az plusz pont:

..nem találod a világban a helyed

..nem az ego irányít és nem a materialista dolgok érdekelnek

..úgy érzed több rejlik benned, de nem tudod hogyan bontakozhatnál ki

..érdekel a spiritualizmus és szereted a természetet, az állatokat.

Most írok magamról, előszöris a testi specifikációk:

31 éves férfi.. 198cm magas vagyok, 105kg, kék szemű, elvileg nem nézek ki rosszul, de ugye ez relatív ki milyennek lát.

Most bővebben rólam:

Mindig is különc voltam és az emberek tehetségesnek neveztek, de én nem tudtam hinni önmagamban, mivel hogy nem volt szerető családom.. ezért egy ideig nem tiszteltem önmagam és másokat se, sok rossz berögződésem, működési mechanizmusom volt.. habár 31 éves vagyok, az eddigi életem során csak két párkapcsolatom volt és mindkettő 1 éves meg pár hónapos

Lehetőségem bőven lett volna további párkapcsolatokra, csajozásokra, főleg mert általában bármennyire is igyekeztem nem feltűnő lenni, a lányok egy része "hajtott rám", próbálkozott nálam... de én akármennyire is vágytam egy párkapcsolatra, a szeretetre.. megfogadtam, hogy addig nem akarok párkapcsolatot, amíg nem értem meg teljesen önmagam és helyre nem hozom magam lelkileg.. ki nem építek egy stabil személyiséget.

Szóval mára kiépítettem egy stabil személyiséget és már tisztában vagyok azzal mik vonzanak, miket szeretek.


Igyekszem folyamatosan fejleszteni önmagamat és egyre többet tudni a világról és a dolgok működéséről, amik által tudom, hogy elérhetem az anyagi függetlenséget.. itt most nem kifejezetten gazdagságra gondolom, hanem egy nagyon békés és harmonikus életre egy természetközeli helyen mondjuk.


Hmm.. ennél a pontnál elgondolkodtam, hogy inkább nem írok ki kérdést és nem mesélek magamról, mert amiket eddig írtam hát hogy is mondjam.. nem túl érdekes és még csak a felszínt kapargatom ezzel a szöveggel.. na szóval kifogom írni a kérdést, majd lesz valami alapon és még mesélek magamról egy kicsit.. röviden:


Nagyon szeretek túrázni, az elmúlt években kijöttem külföldre néha, összegyűjtöttem x összegét aztan Magyarországon egy békés kis faluban éldegéltem szabadon.. sok sok túrázáson vagyok túl, olykor amikor már mindenki aludt, akkor én még a folyóban fürödtem vagy épp a távoli erdős helyeken sétálgattam és eközben sokat elmelkedtem mindenféle dologról.

Imádok alkotni, kreatívkodni és az a jelenlegi célom, hogy egy olyan helyet alakítsak ki magamnak valahol, ahol minél kevesebb interakció ér és minél békésebb életmódot tudok élni.

Barmilyen rossz dologból képes vagyok pozitív paródiát csinálni, tehát a rossz energiákat jóvá változtatom.. segítőkész vagyok, de manapság már tisztelem önmagam és csak annyit és akkor segítek másoknak amennyit jól esik.

Hiszem, hogy bármit el lehet érni, nem egy olyan felfedezésem van, ami nincs a köztudatba és jelenleg is igyekszem minél több ilyen dolgot felfedezni, mert ezt hasznomra fordíthatom vagy ezek által egy nap segíthetek valamiképp mas embereknek...


Na mindegy ennyi elég.. azért keresek valakit magam mellé mostmár, mert szeretnék valakit feltölteni pozitív, szeretetteljes, különleges, kreatív energiákkal.. ami által boldog lesz és ha boldog, akkor boldogabbá tesz engem is.. úgymond felkorbácsoljuk egymás energiáit, aminek az lesz a következménye, hogy egy újabb szintre lépünk mindketten, ami által egyre nagyobb dolgokat érhetünk el.

Fő cél a harmonikus és kiegyensúlyozott élet ahol a lehető legkevesebb munkával a lehető legkényelmesebben lehet élni.


Kesze kusza a mondandóm talán és meglehetett volna jobban, részletesebben, érthetőbben fogalmazni, de most kimerültem egy kicsit és már álmos is vagyok.. majd látjuk lesz-e ebből valami, igazából ha senki se ír itt nekem, akkor sincs gond, mindössze adtam ennek az oldalnak egy esélyt, mert tudom, hogy olykor a különleges, zárkózott lányok is itt olvasgatnak gyakorin..


Ja a zárkózottról jut eszembe, anno eléggé introvertált voltam, de megtanultam kiaknázni ezt a személyiség vonást minél jobban szóval mostmár jól elboldogulok az emberek közt.. a magasságom és a határozottságom miatt általában szoronganak a közelemben a munkahelyeken az ego emberek, míg anno én szorongtam, haha.

Habár sokan akarnak velem barátkozni, én általában csak pár emberrel szimpatizálok, méghozzá azokkal, akik úgymond "rendes" emberkék.


Na de vége.. ha kíváncsi vagy valamire, akkor írj és válaszolok.

Jöhetnek a negatív kommentek is, figyelmen kívül tudom hagyni őket.. tudom, hogy ha valaki beleköt mondjuk abba amit írtam az csakis egy sérült, ostoba, szorongással küzdő, az életével elégedetlen egyed lehet. Akinek kívánom, hogy minél hamarabb világosodjon meg. ✌️



máj. 16. 20:19
1 2
 11/14 anonim válasza:

á, én eleve egyedül szeretek mindent megcsinálni. báttyámmal élek efyütt és neki is csak kicsit engedek a munkából.


Én...hát...Mintha irigyelnének dúrván dolgokat az emberek.

Pl. egy tanárnő bezárt órák után, mintha olvasás korrepen lennék (jól tudtam olvasni, mások szerint márhogynem felnőttként, miközben a barátnőm már akkor gyorsan olvasott, asszem 2.-ban.) 3.-ban megbuktattak matekból és folyton rossz jegyeket akartak adni stb. átmentem pótvizsgán, de ugye ez fájt. az érettségi....a városomban személyesen mentünk mindenhová és több helyre jelentkezni. azt hazudták h nincs, míg más osztálytársam érdekes mehetett stb. jó mesdzire kellett mennem. akkoriban szakácsnak is tanultam. letétele után a második szakma, főleg a csoporton belűl ingyenes volt, de nálam naná h pénzt akartak kifacsarni. cukrász, vendéglátó ipari... hát nem mentem...aztán egy barinőm szólt h már 3 szakma ingyenes stb. masszázsra jelentkeztünk... neki ingyen mondták, míg nekem 5 percre rá azt h fizessek.


azóta is ilyfnek az emberek velem.

aki belém mar annak is én kérek bocsánatot és örülhetek ha leszáll rólam.


csak néha vannak időszakok h kedvelnek. most specc ez látszik.

máj. 18. 20:41
 12/14 Anncsuuxdd válasza:
Szuper a hozzá állásod és nagyjából illek is a leírásodra de mivel köztünk borzasztóan nagy lenne a korkülönbség ezért csak kívánom hogy megtaláld számodra a tökéletes nőt.
máj. 18. 21:14
 13/14 A kérdező kommentje:

11-es:


Okés, én is általában mindent egyedül oldok meg, olykor túlzásokba is viszem ezt az önállósdit.

A tesóddal amúgy jól kijössz?


Ahogy bántak/bánnak veled az emberek az tipikus esete annak, amikor is még ha tudat alatt is, de megérzi a többi ember azt, hogy benned valami több rejlik, neked más az energiád, a rezgésed.. a tekinteted.. és ezért le akarnak nyomni, húzni a saját szintükre.


Sajnos sok ilyet láttam életem során és bizonyos facebook csoportokban is azt vettem észre, hogy a tehetséges, nem átlagos mentalitással, kisugárzással rendelkező embereket egymás után érik a csapások.. bántják őket, mindig megtalálják a rossz emberek stb.


(Tudom, hogy a családtagjaim egy része azért volt velem gonosz gyerekkoromban, mert nem megszokott energiákkal rendelkeztem és ők ezt a belső energiámat úgymond felfalták.. ebből építették a saját életüket, az önbizalmukat, a tőlem ellopott energiából jutottak előrébb az életbe.)


Kíváncsi vagyok rád, arra hogy mit látnék a tekintetedben és milyen kisugárzást éreznék felőled.


Amit én csinálok hogy ne tudjanak lehúzni az alacsonyabb rezgésű emberek az az, hogy kellő én időt biztosítok önmagam számára, ezáltal feltöltődök lelkileg és közben tudatosítom magamban azokat a gondolatokat, amik megerősítik a hitemet és ezáltal egy "pajzs"-om lesz ezek ellen az emberek ellen.. ja és a legfontosabb, a lehető legjobban kerülöm, óvom magam a negatív, lehúzó emberektől.. nem szabad nekik utat nyitni a lelkünkhöz máskülönben lehet valaki akármilyen tudatos, ha önszántából be engedi önmagába a rosszt, akkor az be fog jutni.


/Lehet erről írtam már. -remélem nem ismétlem önmagam.. bár nincs azzal semmi gond, haha/


Amúgy mit dolgozol, ha megszabad kérdezni?

máj. 19. 13:37
 14/14 A kérdező kommentje:

12-es:


Köszönöm a jó kívánságot, én is kívánom neked hogy jól alakuljon az életed!:)


Számomra a lélek a legfontosabb, persze a test is számít, de nem az a legfontosabb.

Hiába szép és fiatal valaki, ha a kisugárzása rossz, lehúzó.. ez így csak egy díszes váz.

máj. 19. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!