Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valóban az kellhet a nőknek...

Valóban az kellhet a nőknek ezek szerint hogy így bánjanak velük, ez lehet sikeres társkeresés titka?

Figyelt kérdés
Már több ismerősöm is szóbahozta és olvastam is hogy a nőkkel keményen kell bánni, nem szabad nekik nagyon kedveskedni mert azt nem szeretik és friendzone-ba raknak. Azt mondják sokan hogy bele kell csapni a lecsóba, konkrétan azt kell mondani nekik hogy te k.va, stb. Meg a barátnőjükre kell hajtani hogy féltékenyek legyenek. Miért gondolkodhat így néhány ember?
aug. 18. 16:47
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
#30: Nekem nincs. Már feladtam. Újra és újra ugyanabba futok bele. Én sem vagyok tökéletes, de nem is ilyen embert keresek. Lélekromboló játszmákba, kudarcokba nincs kedvem beleszaladni.
aug. 19. 13:07
 32/35 anonim válasza:

#31:

Nekem bár volt 16 éves párkapcsolatom. Nem haraggal váltunk el. A mai napig ismerősök vagyunk. Tehát elhiheted hogy nem egy lélekromboló, agresszív, narcisztikus, játszmázós férfi vagyok. És kapcsolatra is "alkalmas"


Még vitákban is kompromisszumkész vagyok, sőt a ha hibáztam hajlamos is vagyok beismerni.


Sosem csaltam meg egyik párom se, világ életemben szerettem volna családot, értük és a páromért mindemt megtenni. Sőt egzisztencáim mindenem meg is lett volna hozzá.


Teljesen átlagos taestalkatú vagyok. Igaz csak egy aranyos, kedves, "jófiú". Ahogy írta valaki, egy "béta". Jaja beismerem, mert ismerem magam.


És lassan 50 leszek. És ez így ez a csomag az égvilágon senkinek nem kellett. Miközben én is azt látom, hogy az idióta, agresszív, hímsoviniszta haverajaim lubickolnal a nőkben. Miközben a feleségük várja otthon őket gyerekkel.


Amúgy az a mondatod, hogy feladtad, mert ugyanabba futsz bele mindig... pont azt erősítí, hogy mert CSAK ezeket vonzod be valami miatt. Pedig hide el rohadt sok normális férfi van. Csak átnezel rajtuk.


De én is elmondhatom ugyanezt. Én is feladtam. Mért én csak azt latom, hogy a nők 80%-a kizárólag csak a problémás ferfiakat tartja vonzónak. Érdekesnek, férfiasnak. És a normálisra bár lenne igény, de mégsem...

aug. 20. 15:36
 33/35 anonim válasza:

Amúgy meg is érdemlik a nők nagy része hogy megidősödik, kicsúszik az áhitott gyerekvállalásból, és család nélkül öregen majd lamentálhat, hogy a társa miért egy cica és egy üveg vodka maradt.


A társadalmunk meg megérdemli hogy a csökkenő gyerekaszám miatt szépen elfogy. De majd jönnek a bevándorlók, akiknek a pártalálás és a gyerekcsinálás nem lesz ennyire problémás. A természet nem pazarol sokat egy problémás fajra...


Mert tényleg én is azt tapasztalaom, hogy a nők, főleg 30-40 körül már annyira egy kialakult sablon szerint választanak férfit, amibe max a férfi tarsadalom 10%-a felel meg.

Még a telejsen átalgos nők sem az atlagos férfiakat keresik. Hanem ezt a top 10%-ot. És teljesen ignorálják a ferfiak 80%-át.


Nőkén nem hiszed? Nézz szét az utcán. A neked korban bejövő, 20 random férfiből mennyi szimpatikus? Megmondom... max kettő.


Mert a nők 80%-a a magas, macsó, karizmatikus, egótól duzzadó, szuper himekre figyel csak fel ...


És ez a rohadt, irreális sablon, a társadalombol, a mediából ránk zúduló elvárásokból epült fel.


Csak hát mindenkinek nem fog jutni ilyen szuper férfi, egyszerű matek. Es lehet ezt keresgelni 50-60 éves korig is. Így a mostani 30-40 éves nők felének 40-50%-nak sosem lesz párja. És sajnos ugyanennyi férfinek sem...


Beteg világ, nagyon beteg tarsadalom...

szept. 5. 11:24
 34/35 anonim válasza:
33 Nem azzal van baj hogy nincsenek helyes pasik.. rengeteg helyes pasi van külföldön és itthon is egyedül. Az a baj hogy kapcsolatra képtelenek az emberek, nők is és férfiak is, és nagyon ritka ha meg tudnak maradni egymás mellett. Családokat 80%-át is igazából egy hajszál tartja össze, de leginkább azok se tudnak egyben maradni.
szept. 5. 16:49
 35/35 anonim válasza:

#34:


Én sem azt mondtam hogy számotokra (már ha nő vagy) nincs. En csak azt mondtam, hogy a nőknek átlagban 20 pasiból 2 ha bejön. Ezek azok, akikre írtál hogy "helyes". A probléma csak az, hogy a 20 pasibólból, 15 nőnek is pont az a 2 helyes csak. :D


Másfelől a problélma következő szintje tényleg az amit írtál, az emberek nagy része képtelen az elköteleződésre már. Ezt leginkább csak a masiktól várják el sokan. Meg hát minek is elköteleződni... ha mindig, mindenkinél van jobb, érdekesebb. Kb mint a fogyasztási cikkeknél, bárki lecserélhető ha nem elég jó.


Azért a 60-70-es években (főleg régebben) még szinte mindenki könnyedén magtalálta a parját. Nagyanyáink korában alig maradt valaki szingli. Ma meg? Lassan a népesség fele az lesz. Nesze neked Internet, meg a sok lehetőség.


Régebben az útszéli szénaboglya jobban összehozta a párokat, mint most az Internet, meg a közösségi oldalak. Ami utóbbi inkább csak szétszakítja az interperszonális kapcsolatokat.

szept. 5. 22:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!