Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Olasz lányok/nők, nektek...

Olasz lányok/nők, nektek tetszenek a magyar fiúk/férfiak? Csak azert kerdem mert engem nagyon vonzanak az olasz nők. Ahogy főznek, család centrikusak stb. Tudom nem mindegyik ilyen meg magyarorszagon is van biztos csomo ilyen no de mostnem ezalenyeg

Figyelt kérdés

aug. 17. 01:58
 1/7 anonim válasza:
Gondolod hogy az olasz nők tudnak magyarul, és pont a gyakorit olvassák? Meg amúgy is baromság. Vannak helyes magyar és olasz srácok. Meg vannak rondák is. Ugyanígy van ez minden nemzetnél. A személyiségről meg ne is beszéljünk...
aug. 17. 02:02
 2/7 anonim válasza:
Persze az összes olasz nő folyékonyan beszél magyarul:-D Sőt, mind ismerik a magyar férfiakat is.
aug. 17. 06:44
 3/7 anonim válasza:
A kérdező a kultúrára gondolt - kulturális különbségekre -, csak szegény olyan végtelenül ostoba, hogy nem bírta még ezt se megfogalmazni rendesen.
aug. 17. 08:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt ezek szerint mindenki idióta:D. A tapasztalatokra vagyok kivancsi nem az olasz nőkre ahogy el mondják olaszul a véleményüket.Én is tudom hogy nem olvassák a gyakorit. Tudom most mindenkinek lefog esni az álla, de képzeljétek, lehet, mondom lehet hogy létezik olyan olasz nő aki tud magyarul:D
aug. 17. 10:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem olyan is fog ide irni aki nem néz idiotanak:D
aug. 17. 10:56
 6/7 anonim válasza:

Oké akkor gyorsan elugrom Olaszországba csinálok neked egy közvélemény kutataást erről.


Amúgy ismerek pár Olaszt de egyik se beszél magyarul, sőt a családjaik (kb összesen olyan 260 ember) se.

aug. 17. 12:30
 7/7 anonim válasza:
Ezt esetleg a Quorán tudnád megkérdezni, ott talán kapsz releváns és hiteles választ is.
aug. 17. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!