Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ijesztő kérdés, de létezik...

Ijesztő kérdés, de létezik olyan, hogy Magyarországon egy magyar fiú senkinek se kell? Ismertek ilyen fiút, férfit? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

aug. 2. 17:18
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Olyat ismerek, aki elzárkózott az emberektől. Nem tudom a miértjét. Pedig nem így kellene lennie.
aug. 2. 17:25
 2/25 anonim válasza:
Igen ismerek egyet soha nem lesz nője
aug. 2. 17:27
 3/25 anonim válasza:
Igen, sajnos én sem kellek senkinek... 28/F
aug. 2. 17:57
 4/25 anonim válasza:
Se barátnak,se társnak , 3-as ?
aug. 2. 18:00
 5/25 anonim válasza:
Én egy undorító féreg vagyok, nem is kellek senkinek🤷🏻. 19/F INCEL
aug. 2. 18:50
 6/25 anonim válasza:
Nem, ilyen nincs, csak ha generáljátok magatoknak! Mindenkinek megvan a párja, tessék megkeresni!
aug. 2. 18:54
 7/25 anonim válasza:
Ezt nem lehet állítani, hiszen a pármillió nőt nem kérdezték meg mind, akik Magyarországon élnek, hogy kellene-e nekik.
aug. 2. 20:51
 8/25 anonim válasza:

Ez miért ijesztő?

Magyarország meg csak a világ egy kicsi része :). Lehetősége van mindenkinek.

aug. 2. 21:32
 9/25 anonim válasza:
Férfit és nőt is ismerek, mindketten 40 felett vannak már.
aug. 3. 01:57
 10/25 anonim válasza:

El kell fogadni, hogy a szép nők mindig is chadeket fognak keresni, is beérni kevesebbel!

Ennyi a titka.

Persze én nem tudnám beérni szép nőnél kevesebbel ezért önként vállalom az incelséget.

aug. 3. 08:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!