Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ijesztő kérdés, de létezik...

Ijesztő kérdés, de létezik olyan, hogy Magyarországon egy magyar fiú senkinek se kell? Ismertek ilyen fiút, férfit? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

aug. 2. 17:18
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Én vagyok az a fiú, sok oka van.
aug. 3. 21:33
 12/25 anonim válasza:
Én a saját, közvetlen környezetemben egy ilyen srácot tudok, ai még magának sem képes beismerni, ha hibázik....márpedig az igencsak gyakran előfordul. Sikertelen a nőknél. Nem a külseje miatt, azzal szerintem semmi probléma. Teljesen átlagos. Sportol, de nem igazán látszik rajta. Neki a személyiségével vannak bajok, nem is kicsik. Mindig csak magáról beszél, és az őt ért, szerinte teljesen alaptalan negatív véleményekről. Más embert nem hajlandó meghallgatni, nagyon max akkor, ha minden egyes szavával egyet ért.
aug. 4. 17:40
 13/25 anonim válasza:

12


Van olyan ember akihez teljesen negatívan áll mindenki valami megmagyarázhatatlan ok miatt. Talán a külseje, viselkedése vagy egész lénye miatt. Emiatt ő is negatív lesz egy idő után és megutál (jogosan) mindenkit. Utána meg már egy ördögi kör.

aug. 4. 17:50
 14/25 anonim válasza:

13 itt nagyon nem erről van szó.


A külsejével, mint azt írtam is, semmi baj nincsen. Átlagos, talán még egy kicsit helyesnek is mondaná az ember, ha nem lenne bicskanyitogató a stílusa.


Eleinte a környezete nagyon kedves volt hozzá, ő utáltatta meg saját magát mindenkivel.



Szerintem egyáltalán nem jogos az, hogy mindenkit utál, csak mert ő megteheti...

aug. 4. 19:22
 15/25 anonim válasza:

10 "Persze én nem tudnám beérni szép nőnél kevesebbel ezért önként vállalom az incelséget"


Önként nem lehet vállalni az incelséget, mert az incel jelentése "involuntary celibate" azaz akaratán kívül senkivel sem tud szexelni. Amit te leírsz az nem incel, max volcel.

aug. 9. 13:35
 16/25 anonim válasza:

Én saját magam vagyok olyan,kit nem néznek semmibe sem.


Csakis érdekből keresnek,de más miatt nem.


Egyszerűen a lényem nem jön be az emberek többségének,és a választ rá hogy miért nem, sosem fogom megtudni.


Pedig kedves,figyelmes,segítő szándékú vagyok és ez mégis kevés.


Tehát létezik ilyen és gyanítom nem egyedül vagyok ebben a helyzetben.

aug. 10. 18:01
 17/25 anonim válasza:

16


Általában a külső az oka, plusz, hogy nincs nagy egód, arcod, nem akarsz kitűnni.

aug. 10. 19:59
 18/25 anonim válasza:
17 hát.... Nem feltétlenül. Ha van elég belső értéked, akkor nem probléma, ha külsőre nem vagy 10/10.
aug. 10. 20:01
 19/25 anonim válasza:

18


Persze, de ha külsőre 3/10 vagy az már igenis khurva nagy probléma.

aug. 10. 21:06
 20/25 anonim válasza:

17-s.


Kösz az észrevételt,de azt sem tudok hogy nézzek ki,meg milyen a személyiségem.


Amúgy meg már közel 50 évesen elfogadtam ezt a rosszat,hogy nem keres senki sem.


Nem vagyunk egyformák.


Van akit állandóan bálványoz mindenki és van akiről említést sem tesznek.


Mindkét típusból sokan vagyunk.


És ez nem az ego,meg a külső,hanem az anyagi hátterre miatt van az adott embernek mert manapság csak ez a lényeg a többit nem veszik számításba.,


Én például mindig csóró voltam és nyilván az is maradok,míg a környezetemben lévők mostanságra meg gazdagodtak igaz volt kiinduló pontjuk is,tehát ők csak a hasonló anyagi adottságokkal rendelkezőket mint saját maguk nézik valamibe.


Pénzorientált lett a világ,és ez még durvább lesz ezután.

aug. 11. 00:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!