Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van esély török férfival...

Van esély török férfival megismerkedni Magyarorszagon? Vagy olyan magyar férfival, aki Törökországban képzeli el az életét?

Figyelt kérdés
Tinderen nagy ritkán feltünik egy egy török, de nem tudom, érdemes lehet-e az ott próbálkozókkal ismerkedni?
2023. nov. 30. 21:38
1 2
 1/20 anonim válasza:

Van. Viszont a törökök egészen másként viszonyulnak a nőkhöz.

Más kultúra. Muszlimok, a nőknek alárendelt szerepük van.

Több olyan ismerősöm van, aki törökhöz ment férjhez. mindegyikük házassága megfeneklett.

2023. nov. 30. 22:35
 2/20 anonim válasza:
Mért, ekkora királyság lenne Törökországban élni?
2023. nov. 30. 23:15
 3/20 anonim válasza:
#2 jaja. Múltkor láttam a választások alatt, egy erdogan párti nő nyilatkozta, h milyen jó, h Törökországban nem lehet tanulni a nőknek. Meg h nyugaton olyan szegények az emberek, h csak 1-2 almát vesznek, bezzeg ott náluk 1 kg almát is simán meg tudnak venni.
2023. dec. 1. 00:07
 4/20 anonim válasza:
Régen a törökök erőszakkal tették magáikká a magyar nőket, most fordult a kocka 🤣
2023. dec. 1. 01:27
 5/20 anonim válasza:
Annyira muszlim mindegyik török, amennyire keresztény mindegyik magyar.
2023. dec. 1. 03:37
 6/20 anonim válasza:
Túl sok török sorozatot nézel. A való életben nem néznek ki olyan jól a török férfiak, mint a sorozatokban😄
2023. dec. 1. 04:54
 7/20 A kérdező kommentje:
Családi okok miatt gondoltam erre a lehetőségre. Ott él rokonom (ő is magyar csak kiköltözött) , ide már nem nagyon köt semmi. Ott sem mindenki annyira elvakult muszlim. Azért a fiatalok, városiak lazábbak. A nő is tanulhat és dolgozhat is, csak ott nem muszáj nekik. Mert a férfiak nagy része komolyan veszi hogy ő a családfenntartó és nem hápog, hogy "én nem fogok egy nőt eltartani". Elválni is el lehet, végső esetben, ha úgy alakul, nem tiltja semmi.
2023. dec. 1. 08:13
 8/20 anonim válasza:
Nem. Azért nem dolgozik a nő, mert sokkal kisebbek az igényeik, így kevesebb pénzből is megélnek. Plusz van 6-8 gyerek, akit nem tud otthon hagyni, mert ott nincs minden sarkon bölcsőde meg óvoda. Persze a legmodernebb városnegyedekben van, de hacsak nem házasodsz be valami milliomoshoz, akkor te nem ott fogsz élni.
2023. dec. 1. 08:17
 9/20 anonim válasza:

“ nem tiltja semmi”

Hivatalosan nem, gyakorlatilag meg lever neked két sallert a férjed és egyből nem akarsz majd válni.

2023. dec. 1. 08:18
 10/20 anonim válasza:

“Mert a férfiak nagy része komolyan veszi hogy ő a családfenntartó és nem hápog, hogy "én nem fogok egy nőt eltartani".”

Jó édes anyukádat. A férfiak akarták a nők emancipációját mindenáron? Fu menjél is házasodj törökkel. Majd megtudod, mi az a férfi uralom xD

2023. dec. 1. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!