Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van esély török férfival...

Van esély török férfival megismerkedni Magyarorszagon? Vagy olyan magyar férfival, aki Törökországban képzeli el az életét?

Figyelt kérdés
Tinderen nagy ritkán feltünik egy egy török, de nem tudom, érdemes lehet-e az ott próbálkozókkal ismerkedni?
2023. nov. 30. 21:38
1 2
 11/20 anonim válasza:
Ha él ott rokonod miért nem neki teszed fel ezt a kérdést?
2023. dec. 1. 09:16
 12/20 A kérdező kommentje:

#10

Én aztán egyáltalán nem vagyok emancipáció párti! Mi nők azzal is csak megszívtuk. Nekünk így is, úgy is szívás. Akárhogy nézzük.

2023. dec. 1. 15:53
 13/20 anonim válasza:

Nem rég jöttem Magyarországon és tanulni de jobb Magyarországon mert utana dudok menni Németországban

Mivel török vagyok nagyon nehéz ismerkedés mert félnek a magyar emberek

2023. dec. 1. 22:39
 14/20 anonim válasza:
13 Igen Németországban sok van egyszerűbb ismerkedés
2023. dec. 1. 22:42
 15/20 anonim válasza:

"Viszont a törökök egészen másként viszonyulnak a nőkhöz.

Más kultúra. Muszlimok, a nőknek alárendelt szerepük van."


1. nem minden török muszlim, mintahogy nem minden magyar katolikus.


2. én ismerek olyan törököket, ahol totál egyenlőek a felek, nincs alárendelve egyike a másiknak, dolgoznak ugyanúgy.


3. a nőt nem cselédnek veszik ők sem, szemben az arabokkal, bármit megtesznek a török pasik a családjuk nő tagjaikért.


A mai fiatalabb generáció pedig méginkább egyenlőnek veszi a nőket, de ez az európai népeknél is így volt. A kommunizmusban az asszony dolga volt a kussolás, házimunka, főzés, takarítás, gyereknevelés, a férfié meg az ivás, dolgozás.

2023. dec. 2. 11:02
 16/20 anonim válasza:

Vajon az itteni valaszolok hany torokot ismernek? Mert meg ha 10-et is, az sem fedi le azt a tobb tiz millio torok ferfit, aki letezik.

Vannak rendes torok ferfiak meg nem rendesek is. Ennyi.

2023. dec. 10. 12:19
 17/20 anonim válasza:
#16 nem rendesség kérdése. A vallásuk is és az egész kultúrájuk is teljesen másképp kezeli a nőket. Nekik az a furcsa, ahogy mi élünk itt, nekünk meg az, ahogy ők ott. Egy európai normákhoz szokott nőnek igenis furcsa, sőt kellemetlen lehet, amit ott tapasztalhat.
2023. dec. 10. 12:23
 18/20 anonim válasza:
17-es meséld már el hány törököt ismersz személyesen?
2023. dec. 10. 19:34
 19/20 anonim válasza:
#18 egyet sem. Ahogy kínait vagy nigériait sem. Ettől még tudom, h vannak komoly kulturális különbségek. Megkérdezném, h te hányat ismersz, de gondolom nagyon sokat.
2023. dec. 10. 22:12
 20/20 anonim válasza:
Igen, jól gondolod. Sokat és így tudom hogy marhaságot beszélsz.
2023. dec. 10. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!