Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretném meghódítani egy...

Szeretném meghódítani egy különleges nő szívét, ha van erre hajlandóság?

Figyelt kérdés

Szeretném bearanyozni a napod. Szeretnék bókolni. Szeretném látni ahogy elpirulsz, miközben megolvad a szíved. Egy romantikus lélek vagyok. Nem kell megjátszanom se erőltetnem, hiszen ilyen a természetem. Jó érzéssel tölt el, ha adhatok annak, akit őszintén szeretek. Fontos az érintés, a szeretet testi és lelki megnyilvánulása. Míg szavakból sokat kaptam távkapcsolatok által, de a testem hiányt szenvedett. Szeretném megtalálni az egyensúlyt. Mindenképpen a közelemben avagy Veszprém megyén belül.


A realitás az, hogy egy 35 éves szingli férfi vagyok, 176 cm és 72 kg. Nem vagyok a herceg fehér lovon. Van egy pici pocak, ami az elmúlt egy-másfél évben nőtte ki magát. Nem tervezem megtartani életem végéig! Ennek tekintetében nincsenek túlzott elvárásaim a hölgyeket illetően. Nem utasítanék el egy szimpatikus nőt néhány extra kiló miatt. Viszont nem akarok férjes asszonyokkal kezdeni, se nevelőapa szerepre jelentkezni. Díjazom a kommunikációt, őszinteséget, kedvességet, nőiességet. A kor talán csak akkor szabhat gátat, ha extrém mértékű (kétszer idősebb vagy fiatalabb). Egy higgadt természetű ember vagyok, és a poláris ellentét taszítana. Ha szimpatikusnak találsz, kérlek jelezd felém! :)



aug. 12. 01:29
 1/10 anonim válasza:

Hát ez majdnem "talált". Édesapám Veszprém megyén belül él.


Nekem tetszett a bemutatkozás ugyan, de nem tervezek "Apuci nyakán élősködni" ezért kételyeim vannak a tartós kapcsolatot illetően.


Üdv: 50N

aug. 12. 03:35
 2/10 anonim válasza:
#1 hol írt ilyeneket? Mert én nem talàlom. Biztos, hogy jó helyre írtál?
aug. 12. 08:57
 3/10 anonim válasza:
Ez szimpatikus volt. Veszprém magába gyűjtötte az értelmes, intelligens, szimpatikus férfiakat? Ide nekem az összes veszprémi férfit :D ...Áhh, már van egy. Egy meg "kiszemelve". Miért nem lehet férfiháremet tartani?? 😅😂
aug. 12. 10:35
 4/10 anonim válasza:
Egy frusztrált femcel elég különleges neked?
aug. 12. 10:57
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! A femcel az incel női megfelelője? Mert abban az esetben túlzottan 'különleges'. Én magam se vagyok hímsoviniszta. Egy fejben érett és egészséges nővel szeretnék ismerkedni.
aug. 12. 14:51
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Kaptam már hasonló megjegyzést. Úgy tűnik jó népszerűségnek örvendek a kapcsolatban élő nők körében. Ez sovány vigasz, mert társra vágyom én is... Azért köszönöm a bókot.🥺
aug. 13. 05:11
 7/10 anonim válasza:
Úristen egy költő. Ezt max néha verseskötetben lehet elviselni.
aug. 13. 10:59
 8/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem vagyok ilyen aprólékos a hétköznapokban. Egyszerűen szeretem megadni a módját. Nem célom lenyűgözni minden egyes embert. Elég, ha bevonzom azt a személyt, aki elfogad így és kedvel.
aug. 13. 14:37
 9/10 anonim válasza:
ez amúgy édes, szerintem élőben nagyobb esélyed lenne hódítani!
aug. 14. 23:20
 10/10 anonim válasza:
Pénz, lakás, kocsi, ezekre biztosan buknak a nők.. ha ilyet adsz neki tuti menni fog a "hódítás" ... Sok sikert !
szept. 16. 06:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!