Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés a nőknek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a nőknek, hogy szinte bármelyik pasit megkaphatják?

Figyelt kérdés
szept. 16. 10:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
Hát ja. A nő válogat, a pasinál meg igen vagy nem. Általában igen, mert az ingyen szex jobb mint a recska. Szóval ja, a férfiak is választanak!
szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
83%
59: mintha a férfi nem választotta volna a nőt viszont :D. A férfi egy önálló cselekedet nélküli szobanövény, az összes :D.
szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
11%
62. A társkeresésben nem sok döntési joga van. Ha bűn ronda a nő akkor nemet mond. Kb. ennyi. A nők szoktak válogatni. A pasi meg örül és reménykedik hogy a nő benne lesz a szexben jó ideig. Aztán van amikor a nő rideg, max akkor lelép a csávó.
szept. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
48%
63: a legtöbb férfi simán dönt afelől, kinél próbálkozik, kihez megy hozzá, kit húz jobbra. A közhiedelemmel ellentétben messze nem a férfiak többsége az, aki mindenkinél, akinek lyuk van a két lába között, és nem sokkal több az sem, akinél ez max. annyival módosul, hogy "nincs 60 év és 120 kiló felett az, akinél próbálkozom".
szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:

"53. Akkor ki is mondtad. Egy sereg pasit kaphatnál meg! A pasik egy piciny csoportjára hajtotok, azok meg már tényleg bármelyik nőt vihetik."


Ezzel te viszont azt mondtad ki, hogy a férfiak többsége eszerint visszataszító külsejű. Mert én azt írtam, hogy hát közülük lehet, hogy megkaphatnám szinte mindet. És akkor eszerint az átlagos és annál jobb külsejű férfiak a pasik egy piciny csoportja.

Majd ennek mentén fröcsögsz az összes nőre, mert nem fekszenek le számukra visszataszító férfiakkal, csak azokkal, akiktől nem undorodnak.

Ha te ettől jobban alszol, akkor higgy egy ilyen világban.

szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
#56 rád extrém módon vonatkozik a 39. hozzászólásban leírt jelenség. Konkrétan azt se tudod, melyik bolygón élsz.
szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:

#46


"Nem, mert csak rohadt van. Lehet, neked jó a gyomrod, én elhányom magam tőle.


És nem üres a polcod, csak olyanra vágysz, amire nincs pénzed. A te polcodon ugyanúgy vannak almák, de neked az a polc nem kell. Azokat nem tartod almáknak."


Most akkor mi is a vita tárgya?

Az az ő polcán ugyanúgy rothadt alma van, mint a tiéden, te egysejtű

Te elhányod tőle magad, de elvárnád hogy ő jóízűen fogyassza?!

szept. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
67: nem, nem az a baja, hanem az, hogy a másik hazudik ilyenkor, hogy "nincs alma egyáltalán";
szept. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:

66. A lányom lesz pár év múlva fiúzós korszakába. Te engem keversz valakivel. Ott szedtem fel nőt ahol csak akartam, én még élőben toltam az ipart. Ami kellett azt elvettem. Szóval melyik bolygón nem élek? 😁

Meséljek a nőkről? Vagy mit szeretnél? Mennyi kell ahhoz hogy egy nő a tenyeremből egyen?

szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha a megkapás az szex, akkor azzal meg végképp nem élek. Tudod mi bármeddig elvagyunk szex nélkül, tudunk várni a következő normális jelöltig, jelentsen az bármennyi időt. Azzal meg nem tudunk mit tenni, és nem is fogjuk magunkat amiatt szarul érezni hogy szegény férfiak begolyóznak szex hiányában mert még prostituálthoz sem képesek elmenni. Képzeld vannak nők akik szívesen fogadnak mert azzal foglalkoznak hogy a testüket adják. Ha férfi lennék és nem jutna nekem végképp senki, akkor legalább fizetnék érte, ugyanúgy mint más a vízért. Elfogadnám hogy ez van, ez jutott, valakinek ingyen jár, valakinek nem. Őszintén mi lenne ha még az a megoldás se lenne?
szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!