Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés a nőknek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a nőknek, hogy szinte bármelyik pasit megkaphatják?

Figyelt kérdés
szept. 16. 10:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 A kérdező kommentje:

8. Nem hazugság. Menj el nőként egy szórakozóhelyre és meglátod.

De az online világ is jó példa. Egyszer nőként regisztráltam százával jöttek a megkeresések. Még szerintem itt a gyakorin is napi szinten kap megkeresést bármelyik nő.

szept. 16. 11:07
 12/80 anonim ***** válasza:
87%

11, beszélgess a megkeresőkkel tovább. Ne a mennyiséget nézd, a minőséget.


Te meg amúgy lefeküdnél a 60-as, kövérkés Penny pénztáros nénivel?

szept. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 A kérdező kommentje:

12. A szórakozóhelyen és az online térben is kisebbség a kövér 60-as pasi.

De ezek szerint amennyiséget nem vitatod. Erre utaltam én is a "szinte" szóval. A minőség más kérdés. Ha valamelyik nőnek csak a Brad Pitt szint jó, akkor valóban nem vigasz neki a mennyiség. De akkor gondolom te csúcskategóriás nő vagy. Ilyenekből nagyon kevés van. 1000 ből 1.

szept. 16. 11:20
 14/80 anonim ***** válasza:
89%
A szep nok talan.. azert barmelyik atlagos no nem . A szexet meg ne vegyuk megkapasnak.
szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 A kérdező kommentje:

14. A szex az megkapás.


Férj megszerzésre nyilván nem igaz amit írtam.

szept. 16. 11:25
 16/80 anonim ***** válasza:
87%

De a szex nem kell. Nem élvezet egy koszos, kanos szardarabbal dugni. A mennyiséget nem vitatom, de az, hogy majmok megbasznának, nem jelent semmit. Nem top pasi kell, hanem normális. De a legtöbb a selejtből van.


A szórakozóhelyen lehet kevesebb a 60-as pasi, de online nem. És nem tudom, hogy jön ide. Te dugnál egy kövér, 60-as nővel?

szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
93%

Nem igaz. ELőször is senki nem jön be mindenkinek. Nem minden pasi akar mindenkit megdugni, aki szembe jön, vagy járni vele. A kapcsolatban lévő férfiak sem mind hímrbancok.

Még dugásra sem, kapcsolatra meg még kevésbé. Tudod, ne magadból indulj ki. A férfiak is válogatnak vkülső és belső alapján is.

szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
97%

"8. Nem hazugság. Menj el nőként egy szórakozóhelyre és meglátod"


Azok max. megdugnának részegen/bemindenezve. Köszi, de erről inkább lemondanának a nők.

szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
Azért a dagi nők nem taposlnak ehhez a kérdéshez :D a fogatlanok se.
szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
6%

Érdekes, hogy a férfiak és nők mennyire máshogy látják, tapasztalják ugyanazt.


Némileg megleptek a női kommentek mert én is hasonlóan láttam, látom ezt mint a kérdező.

szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!