Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek laza vagy barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek laza vagy barátság extrákkal kapcsolata van, ott a másik kicserél neki akár egy villanykörtét?

Figyelt kérdés

Ilyen kapcsolatokban ha nem lehet várni semmiféle baráti gesztust vagy segítséget a másiktól, ugy érzem magam mintha felőle fel is fordulhatnék, nem érdekli ha melegvizem sincs vagy ugy semmi.

Hogy lehet így szexelni kapcsolatban lenni ha tudod a másikról azt, hogy felole meg is dögölhetsz amúgy?


Most volt vagy van ilyen kapcsolatom (kínomban már, mert mire barátom lesz addigra én kinyúlok már), és problémám lett és most derult ki hogy kb semmiben nem lehet rá számítani(persze ne is várjam), és erre már meg nem tudok vele lenni képtelen lettem rá ezek után. Hogy olyat ölelgessek akinek az is mindegy élek halok e.


És 1 honapja ghostoltam kb, erre kerdezi el vagyok veszve?

(Nem, nem lennék elveszve csak ezek után "blokkom" van. De ezt nem írom meg neki felét se értené.)


Akkor hogy folytassam en ezt?

Szeretnék laza kapcsikat míg nincs barátom. Igényem van rá már. De igy hogy?


Hogy lehet valakivel ugy lenni hogy amugy le se sz.r feleőle fel.is fordulhatsz?



szept. 5. 18:40
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
21%
Es miylyen indokkal ghostingoltal? Illetve ő h voselte h leraztad? Abbol kiderul mennyire erdekled
szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy barátság extrákkal kapcsolatom, ez amit te idevetítettél, baromira távol áll ettől.

Mi is egymást segítjük, egymás életét könnyítjük meg, mert szeretjük a másikat, mint barátot, embert. Alapvető tisztelet hiányzik irányodba, de úgy látom te sem adod meg magad felé, mert 0 önbecsülésed és tartásod van.

Az okokat ne keresd (de vannak ilyen emberek, akik külön tudják választani az érzelmeket a testiségtől. De téged csak erre használ), bszd ki a picsába és szedd össze magad. A szemébe már leértékelted magad, ha akarnád se lenne ebből már soha kapcsolat.

Legyen már benned egy kis tartás, ne okokat keressél, hanem megoldást.

szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
13%
Ha jó csaj vagy ismerkedjünk. Bár én csak gépészmérnök vagyok, de villamosmernöki lassan folyamatban lesz😉
szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Nem kell indok a ghosthoz szinte semmi.(vagy elég ha annyit írok elromlott vmi már menekul is🤣)

De itt amúgyis teljesen minden tolem függ. Vagy felajánlom magam, vagy adom is magam, vagy simán ghostolok. Ő nem irányít.


A progikat is én kérem, a kocsit is, vagy mikor kellett nekem a céghez lerázni paraszt nyomulókat hogy "van barátom kopjanak le csak "miheztartás miatt", akkor bejárkált hozzám a céghez.

Sőt belegondolva ez most se ártana..meg amugy minden kéne amit eddig kaptam is. Most nem kezdem átgondolni a rengeteg minden mást is. De nagyon jól jön "lekoptatásokhoz főleg".(pl van zaklato exem és ha kiteszek vele (a mostani akárkimmel) pl ölelgetős intim kocsifenyszóróban kocsi mellett állós közös lavju "puszimuszi" képet legalább a rohadt ex azthiszi nem vagyok parlagon hagyva "áldozat", és "eldugul". Stb.



Rengeteg mindent egyébként "kinyerek belőle" ami nekem kell.


De a neten sokszor őszinte is voltam. Korrekten elmondtam hogy milyen pasit keresek(amig nincs barátom akkor mit várok el egy szexkapcsolattol. Rengetegnek már ott megáll a dolog hogy munkahely vagy lakhely elé álljon csak legyen jelen néha. Csak ennyi. De ezeket már le se irom inkább. Hanem alakítom úgy a dolgokat. Nincs kocsija, off. Nem lehet vele megjelenni sem merr bűnronda vagy öreg, off. Nem viselem el a társaságát annyira bárgyú, megint off.

Én már ezt elengedtem hogy nekem záros határidőn belul bárkim is legyen. Még lazára is nehéz🤣


Engem az nem érdekel egyszeruen laza kapcsikban hogy a másik engem mire használ. De pl főnöknek kollegáknak ugy ad elő hogy a párja vagyok. Csak pislogok néha de en is összefogok vele nem árulom el őt. Ahogy ő se engem az én cégemnél, hogy amugy sehol semmi.

szept. 5. 21:20
 35/42 anonim ***** válasza:
57%

Màr megint a kattos csaj...🤣


Nézd,lehet ő villamos mérnök vagy tűzoltó,katona, vadakat terelő juhász is-nem érdekled!

Nyilván tetszel neki, ha hentereg veled,de ennyi, ennél többre nem érdemes szàmítanod.Egyszerűen csak meg kell oldanod a saját életedet,majd keresni egy olyan kant,aki a fél karjàt odaadnà egy tóparti sétàért veled, plusz pàr hét alatt a kecódat is rendbe vàgnà,sőt,megkérné a kezed.😎

szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

De miert ezen vagy fennakadva?

Barátság extrákkal kapcsolat a téma! Nem ismerkedes meg stikra nem szerelem. Vele se járnék, a szex vele nekem munka..cserébe. uzlet.

Sokminden más kell belole. Kapcsolat meg részemről elképzelhetetlen. (Nemcsak vele ugye. Különben már rég lenne bárki.)

Meg ezt le se nyelném soha szerintem, hogy bajban nincs ott vki.

Mindenestre ráirtam mert beöltött hogy a céghez nem árt tenyleg "vetíteni", helyből írt is hogy oké megoldjuk nyugi.

A legtöbb csak erre se képes.

Kérek vmit "derult égből"1 honap nokontakt után, es azonnal reagál, es meg is oldja egyből.

szept. 5. 22:08
 37/42 A kérdező kommentje:
*nem szikra
szept. 5. 22:09
 38/42 anonim ***** válasza:
59%
Azta te tényleg kattos vagy.
szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
Semmi tartásod nincs, úgy dobod oda magad minden jöttmentnek, mint egy utolsó útszéli. Közben azt várod, hogy bánjon veled királynőként? Ahhoz talán úgy is kéne viselkedni.
szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Pont hogy senkinek nem dobom magam🤣
szept. 7. 00:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!