Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Maradjak "csak" a barátja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak "csak" a barátja? Működhet?

Figyelt kérdés

Van egy nö barátom akibe beleszerettem. Eleinte nem néztem rá igy, ez időközben alakult ki bennem.

Mivel úgy vettem észre hogy ő is hasonlóképpen érezhet ezért bepróbálkoztam nála.

Rosszul éreztem, de mondta, hogy a barátságot nem szeretné megszakítani. Mas esetlen pl sima ismerkedésnél meg sem fordulna a fejemben, hogy ezek után baratkozzam vele de itt nem tudom.

Ez az érzés amit most érzek idövel elmúlna, éa mint ember is kedvelem.


Attól tartok ez a barátság nem lenne már a régi nem csak miattam hanem miatta sem. Tartok töle hogy a szemében én az lennék aki rámozdult és ezért távolságtartó leaz



szept. 3. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem működhet.
szept. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet barátságról beszélni ha te többet érzel iránta és ő önző módon nincs erre tekintettel hanem csak magára. Inkább hanyagold őt örökre.
szept. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan tartasz tőle. Biztos lehetsz benne, hogy a két lépés távolságot megfogja tartani ezek után.


Persze a te döntésed, erőltetheted ezt a barátság dolgot de így milliószor nehezebb lesz kijönnöd belőle.

szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Ebből ki kell lépni, mondhatnám ne legyél "barát", főleg így ne, csak magaddal tolsz ki!

És hát egy Renard idézet;

"A barátság nőkkel csak holdfénye lehet a szerelemnek."

Ezt soha NE felejtsd el...

szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd, nyilván nem fogsz tudni csak úgy nézni rá, mint barát.
szept. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Fura de nem is az énzéseim miatt "aggódom" hanem az ő megbélyegzése miatt.
szept. 3. 12:10
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Óóó majd fogsz azért is ne aggódj. Ha mégsem akkor nem vagy szerelmes. Ez a jobbik eset.


Milyen megbélyegzése miatt? Te világgá kürtölted, hogy szerelmes vagy belé vagy mi? Ki bélyegezné meg és miért?

szept. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ő engem. Nem biztos hogy ez lenne, de amennyiben az erzéseim elmúlnának, nem vagyok biztos benne hogy a bizalom az ő részéröl ami eddig megvolt, újra lenne.
szept. 3. 12:21
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"nem vagyok biztos benne hogy a bizalom az ő részéröl ami eddig megvolt, újra lenne."

ezt jól látod, valószínűleg nem lenne meg benne. nekem volt, akinél átalakult a szerelem barátsággá, viszont nagy különbség, hogy nem próbálkoztam be. meg azért kellett egy kis távolság és csak utána lettünk közelebbi baráti viszonyban.

szept. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Jaa értem, hogy ő bélyegez meg téged attól félsz.


Lefordítva ezt a gondolatot a valódi érzés benned inkább a félelem lehet, hogy csökken vele kontakt vagy esetleg elveszted.

szept. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!