Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek laza vagy barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek laza vagy barátság extrákkal kapcsolata van, ott a másik kicserél neki akár egy villanykörtét?

Figyelt kérdés

Ilyen kapcsolatokban ha nem lehet várni semmiféle baráti gesztust vagy segítséget a másiktól, ugy érzem magam mintha felőle fel is fordulhatnék, nem érdekli ha melegvizem sincs vagy ugy semmi.

Hogy lehet így szexelni kapcsolatban lenni ha tudod a másikról azt, hogy felole meg is dögölhetsz amúgy?


Most volt vagy van ilyen kapcsolatom (kínomban már, mert mire barátom lesz addigra én kinyúlok már), és problémám lett és most derult ki hogy kb semmiben nem lehet rá számítani(persze ne is várjam), és erre már meg nem tudok vele lenni képtelen lettem rá ezek után. Hogy olyat ölelgessek akinek az is mindegy élek halok e.


És 1 honapja ghostoltam kb, erre kerdezi el vagyok veszve?

(Nem, nem lennék elveszve csak ezek után "blokkom" van. De ezt nem írom meg neki felét se értené.)


Akkor hogy folytassam en ezt?

Szeretnék laza kapcsikat míg nincs barátom. Igényem van rá már. De igy hogy?


Hogy lehet valakivel ugy lenni hogy amugy le se sz.r feleőle fel.is fordulhatsz?



szept. 5. 18:40
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem laza és laza közt is van különbség. Ha nem akarod,hogy ez a faszi csak szexre használjon,akkor vágd ki és keress másikat. Szerintem sok srácnak még belefér a lazaba,hogy néha elmentek meginni valamit vagy egy moziba,és kicseréli a villanykörtédet is kufirc előtt vagy után.

Az a baj H amiben vagy az nem barátság extrákkal,mert a haveri rész k.rvara hiányzik belőle és ő csak megdugni használ.

Nekem mondjuk soha nem volt ilyen "kapcsolatom" de barátnőmnek volt egy pár és neki is voltak jobb meg rosszabb tapasztalatai is,szóval keress tovább.

szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
85%

A barátság extrákkal pont így néz ki. A nő inkább barátságot akar, a férfi csak az extrát.

Teljesen felesleges belevágni, ha neked annál több kell, hogy füttyent és ugrasz.


Amúgy meg ha nem kívánod, nyilván ne feküdj le vele. Megírod, hogy nem elég férfias, aki nem tud egy villanykörtét se tud kicserélni és oda a vonzalom. Isten áldja!


Nem kell ezen ekkorát szenvedni.

szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
25%
Bár én nem tudnék senkivel csak szexelni, de ha tudnék, pont nem várnék el tőle "boyfriend" dolgokat. Ez kb olyan, hogy érzelmileg képtelen vagy kapcsolatra, de az előnyei kellenének.
szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
74%
En szerwto vagyok majdnem olyan mint 1 baratsag extrakkall. En ha kerek tole segitseget akkor segit, de ugy magatol nincs eszebe. De ha megkertem akor segitett mar par dologban
szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

De eljárunk mindenhova ilyen tekintetben "barát is" ugyanis mégcsak erre se találtam senkit hogy valakivel meg tudjak jelenni egyaltalán (a net tele igenytelen rondákkal), beülni valahova, szórakozni, ő nagy társasagi szerencsére én meg imádom a társaságot is, tudok néha bort is inni ilyen alkalmakkor, én szinte már ennyitől is boldog vagyok sokszor..:((tudom szánalom)de higy megyunk valahova jol erezzuk magunkat beszélgetek tarsasaggal vagyok azórakozunk kisebb alkohol is(am ő nem iszik asszem azt nem is figyekten magának mit kér🤣), órakat tudunk beszélgetni isbegyénisége is van érdekes is nekem a gondolkodasa is leköt érdekfeszítő, (mondjuk mikor negativ depis mindenkit szid a kollegajat főnökét exét bárkit azt rühellem nagyon (nekem elviselhetetlen ez az utálat)ez miatt már le is oltottam nem is finoman hanem talán ordítva?

De azota munkárol ill munkatarsakrol legalább nem beszél meg nőkről sem(szerintem amugy nőgyülölő effektje is van)


De osszességében létszükségem volt már arra hogy menjek járjak valahova szórakozhassak kikapcsolhassak kezdtem már begolyózni zavart lenni a munka plusz 4 faltól. Ez nem embernek valo. De állatnak sem.


A szexet cserébe nyujtom neki. Eleinte akartam de annyira rossz vele hogy inkább ez nekem már "üzlet" csak, cserébe amkk nekem kellenek.


Most ez nekem teljesen új hogy elment a melegvizem áramom meg ezek. Birom en a lábasban valo melegitett vizzel történő lavoros furdest ugyan de egy idő mulva ez átfordult abba hogy valahogy kin lett belole hogy hajat se tudok mosni a szomszedhoz járok át(akivel amugy szóba se állnék mert kritikán aluli dehát rákenyszerulve felvettem a kedves bájos maszkom..)

Es ő villanymérnök profin szerel kisujjában van mjnden és egyszeruen lesz.rta az egészet mi van velem. Adott pár telefonos semmire nem jo sőt inkább hibás félrevezető tanácsot es ennyi.


Nem is gondolja egyáltalán azt hogy meg kéne mozdulnia. En lakásom nem az övé stb.

Meghát ez megy laza kapcsikban.


Lesokkolt az egész(persze megcsinálták ezeket nekem kollegák szerelők aztán ujabb szerelők akik szerelők után javitanak pluszmunkákat is segisltsegbol ingyen anyagárat se kértek el csak amit muszáj megvennem de azt is vállalkozoi kedvezmennyel) szoval talán 5 pasi forgott nálam segitve törődve szinte ingyen (aki elb.szta az is lelkiismeretes volt jót akart plusz dolgokat ia csinált csak szakértése volt nem a legjobb..), csak az az egy nem mozdul meg akinek én nyujtom a testem is ölelem csókot is kap fel is vállalom nyilvánosban, akihez felmegyek vele alszok akinek ottvagyok?


Akkora töres ez most.

Ghostoltam ugyan de azota munka 4 fal megint (barátok már kulfoldon, kollegák más korosztály stb.)meg nekem szexkapcsolat nem is kell ami a neten van. 4 fal + szex.

Másra nem találok senkit csak őt:(

szept. 5. 19:18
 6/42 A kérdező kommentje:
Csak ezért szenvedek rajta 4#, mert más meg nincs. A netes társker tele rondakkal igenytelenekkel szexkereső senkikkel noname selejtekkel, házasfoglalt görényekkel akikkel semmit nem lehet kezdeni. Nem egy pados sétás randinál vergodtem azon hogy mikor léphetek már le ettől uristen. Mikor lesz már szinet abban amit mond.
szept. 5. 19:21
 7/42 anonim ***** válasza:
53%
Keress barátnőket.
szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
*szünet
szept. 5. 19:29
 9/42 A kérdező kommentje:
A bnőim bakker. Egyik ausztria másik németo(persze hívnak várnak de majd en meg ezert dolgozom hogy ezeket az utakat fizessem..)vagy amikor itt vannak talán 3 évente? Na akkor is hivnak várnak!, 3.családos anya lett, 4. 100 kmrel arrébb költözött, 5. Megutált(az ellenségemmel szidnak köpködnek engem..), 6. és 7. Meghaltak(autóbaleset egyik másik betegség Isten nyugosztalja Őket.) Na már megint böghetnékem is lett. Munka 4 fal meg jön ez hogy en ezt nem birom.
szept. 5. 19:32
 10/42 anonim ***** válasza:
38%
Nem te vagy az a csaj, aki kiakadt, hogy nem akar a randipartnere bárba menni?
szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!