Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek laza vagy barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek laza vagy barátság extrákkal kapcsolata van, ott a másik kicserél neki akár egy villanykörtét?

Figyelt kérdés

Ilyen kapcsolatokban ha nem lehet várni semmiféle baráti gesztust vagy segítséget a másiktól, ugy érzem magam mintha felőle fel is fordulhatnék, nem érdekli ha melegvizem sincs vagy ugy semmi.

Hogy lehet így szexelni kapcsolatban lenni ha tudod a másikról azt, hogy felole meg is dögölhetsz amúgy?


Most volt vagy van ilyen kapcsolatom (kínomban már, mert mire barátom lesz addigra én kinyúlok már), és problémám lett és most derult ki hogy kb semmiben nem lehet rá számítani(persze ne is várjam), és erre már meg nem tudok vele lenni képtelen lettem rá ezek után. Hogy olyat ölelgessek akinek az is mindegy élek halok e.


És 1 honapja ghostoltam kb, erre kerdezi el vagyok veszve?

(Nem, nem lennék elveszve csak ezek után "blokkom" van. De ezt nem írom meg neki felét se értené.)


Akkor hogy folytassam en ezt?

Szeretnék laza kapcsikat míg nincs barátom. Igényem van rá már. De igy hogy?


Hogy lehet valakivel ugy lenni hogy amugy le se sz.r feleőle fel.is fordulhatsz?



szept. 5. 18:40
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

Ja meg inkább vágyok férfira amugy. Nőkkel dolgozom egésznap.

Hianyzik egy férfinek már a hangja is mindene. Fejest ugrani mindenbe. De nem keresem már mert az is kicsinált. A net.

szept. 5. 19:34
 12/42 anonim ***** válasza:
77%
Inkább rakd rendbe magadat, mert nagyon durván megkeseredett és beképzelt vagy.
szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress normális kapcsolatot. Ne társaságért pinát.
szept. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

12 jóhogy. Ezt senki nem bírná gosszutavon hogy munka otthon munka otthon. Irtam hogy már mentálisan kezdem feladni. Ez ettol van.

Normalisat is keresek. Ezt is írtam. De amig nincs jo lenne nekem ilyen mint ő.

De ez most betett nagyon hogy komolyan ez az ember elnézi azt bakker hogy melegvizem sincs áramom sem es profi villany ász agymen zseni.

szept. 5. 19:50
 15/42 anonim ***** válasza:
82%

#14 nem csak te gürizel, ne fásulj be sem ilyen fiatalon, se később.


Azt gondold át, mire van szükséged. Mert ezek szerint nem csak a szexre. Viszont ilyen hozzáállással alig ha lesz őszinte párkapcsolatod, csak kritizálással és elvárásokkal lesz tele.


Nézz egy kicsit magadba, szállj le a magas lóról.

szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Tehát te azt akarod, hogy a pasi, aki neked nem jön be annyira, de dugtok, pont ugyanazt adja, mint egy komoly kapcsolat, amíg nem jön jobb.
szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
65%

Figyelj, nem tudom hány éves lehetsz, de nagyon kis naiv vagy még és tùlságosan az álomvilágodra épìted fel ezt a szexkapcsolatot.


Ez a pasi nem fog neked segìteni az életben, mert csak egy többször használatos papìrzsepkendőnek néz.

Legyen már egy kis tartásod és baxd ki a pitsába!


Én ilyen pasit biztos nem engednék magamra...

szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
64%

Csak egy tipp, nekem bevált.

Tedd a pasit barát zónába, és szépen fel is újítja a lakásod abban a reményben, hogy hátha leesik egy kis szex. Aztán mikor kedved van, füttyentesz, és lesz szex is. Utána pillát rebegtetve hozzá kell tenni, hogy reméled, ezzel nem rontottad el a barátságot.

De ha odadobod magad, és te ugrasz, ha ő füttyent, akkor tényleg csak egy többször használható papírzsepi leszel számára.

szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
70%

A barátok segítik is egymást.

A barátság extrákkal és a dugó pajti nem ugyanaz.

szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

Most azért az kezd bennem megvilágosodni hogy én csak azt hiszem hogy ezek után vele nem tudok lefekudni. De a valósag azt hogy szerintem egyikkel se tudok majd ezek után lefeküdni..

Most ez igy bevillant valahogy.


Szoval ha találnék is vkit aki rendes gentleman aranyos helyes sikeres meg stb, de az összminden ha annyi amit tesz vagy nyújt hogy elszórakozik velem és bajban magamra hagy, bakker lehet sérültem ettől. Nemcsak egy kis törés ez vele..hanem traumám is lehet ertől.

szept. 5. 20:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!