Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy barátságba normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy barátságba normális dolog? vagy alakul köztük valami?

Figyelt kérdés
Sziasztok! kicsit nehéz, nem is tudom hogy kezdjek neki! 24 éves fiú vagyok barátnőm 22 éves és lassan egy éve vagyunk együtt! nem igen voltak barátnőim előtte, nem is tudom hogy tudtam egy ilyen szép lányt felszedni! nem vagyok nagy társasági életet élő, meg bulizós fajta sem! másik dolog amit rossz dolognak érzek magamon az a méretem ott lent! eléggé kicsinek tartom! de amúgy barátnőmmel jól megvagyunk és érezteti velem hogy szeret! van egy nagyon jó barátom is akivel régóta barátok vagyunk, ő bulizósabb vagányabb srác! akivel barátnőm is jól érzi magát, amikor hárman el megyünk valahová, ez a barátom szokott rá venni hogy mennyek illetve mennyünk szórakozni kicsit, ne mindig itthon! és végül is jó mert olyankor én is jól érzem magam! strandon voltunk utoljára és észre vettem milyen jól elvoltak a vízben, persze én is velük! de láttam hogy ők is elvoltak! pl volt olyan is hogy barátom viccesen játékosan meg kérdezte tőlem és barátnőmtől hogy naptejjel bekenheti e a hátát? kicsit váratlanul ért nem is tudtam hirtelen mit mondani, barátnőm is tőlem várta a választ, igent mondtam! fura volt látni a hogy finoman bekente a hátát, nem voltam mérges csak fura volt! aztán este voltunk egy szórakozó helyen, ahol kicsit ittunk de nem voltunk ittasak! meg táncoltunk, lassúztam is barátnőmmel, jó volt! aztán később finoman megkérdezte barátom hogy felkérheti e barátnőmet táncolni, igent mondtam! táncoltak és lassúztak is, azért fura érzés látni! nem is tudom meg fogalmazni az érzést! azért gondoltam felteszem itt ezt a kérdést, hogy ez egy barátságba normális dolog? vagy alakul köztük valami?

aug. 26. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Autan majd megkerdezi meghúzhatja erre és igent mondasz a csaj is csak kèrdőn nézett rád elvégre ő maga se tudja.

Kb mint amikor malackák meg a farkasok csak a lábam hagy tegyem be

aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Te csak a felkiàltó és a kérdőjelet ismered?!...🤣🤣🤣


Amúgy nàlam ez már bőven a flört kategória.

aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

ilyenkor kell azt mondani, hogy nem. nehogy már ő kenegesse a barátnőd hátát...nem is értelek.

nem fér bele kategória.

aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
A barátod hamarosan mást is fog a hátára "kenegetni", hogy értsd az ondóját fogja oda is v*regetni. Az egy dolog, hogy te beleegyeztél, hogy kenje be, de a barátnődnek el kellett volna utasítani és marhára bepöcceni rád, hogy beleegyeztél. Másrészt a szemed láttára lassúztak, röhögtek és te csak nézegetted őket mert "furcsa" érzés lepett el. Féltékenynek kellett volna lenned. Te cuckold fétisű vagy, vagy balf@sz a javából?
aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Arra alapoznak, hogy az a legkevésbé gyanús, amit nyíltan csinálnak. Belevonnak, megkérdeznek, hogy ne gyanakodj. Simán hülyére vesznek, te pedig bólogatsz mindenre. Túl jóhiszemű vagy.
aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Kenegesd be te is egy másik csaj hátát meg lassuzz vele.

Sőt inkább járj mással akinek tartása is van.

aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!