Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a jobb? Jóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a jobb? Jóban maradni, vagy megszakitani a kapcsolatot? Egy őrült, de engem kedvel.

Figyelt kérdés

Elkezdtem neten ismerkedni egy pasival, de nem is ismerkedési szándékkal, hanem egy segitő csoportból írt rám, amiben mindketten benne vagyunk.

Eleinte erről is ment a téma, de aztán kezdett nagyon megnyílni, és lassan kirajzolódott egy igazi pszichopata képe. Néha rendesen megijedek tőle, pedig személyesen nem is találkoztunk. Ő nagyon szeretne találkozni, én már annyira nem. A személyes teremet igyekszem védeni, de úgy 1 km-es körzetben tudja hol lakok, és a mai világban a családot se nehéz kideriteni.

Velem nagyon közvetlen, azt mondja tisztel, és valóban ad a véleményemre, meg olyanokat is elmond, megmutat magáról, amit én biztosan nem tennék. Ebből is látom hogy egy komplett őrült, egy potenciális gyilkos, nem is tagadja hogy tenne ilyeneket.


Bekapcsolt a fejembe a vészcsengő, hogy el kéne tűnnöm mielőtt találkozunk, de úgy érzem túl sokat tudok.


Én segítésből kezdtem vele beszélgetni, aztán kb unalomból, meg érdekel az emberek lelkivilága, főleg ha ilyen ferdült.

Hogy ő miért kezdte az nem tudom, pontosabban azt igen hogy miért kezdte, de hogy miért mondd el nekem ennyi mindent azt már nem. Azt mondja én végre értelmes vagyok, lehet velem beszélgetni. Tényleg sokat beszélünk, ő se buta, komoly helyen is dolgozik. Meg persze megakar dugni, hiába mondom hogy csak barátság. Bár azt el kell ismerni hogy külsőleg egy nagyon vonzó férfi. De belsőleg rohadt.


Szóval nem tudom mit tegyek,maradjak a megértő barát, akiben bízik, vagy zárjam le mielőtt csak sikerül találkozni, és tűnjek el a bizalmas, vagy inkább bizarr dolgaival együtt?

Lefeküdni nem akarok vele, nekem van párom, ő meg a külsejéből adódóan kb bárkit megkap, nincs rám szorulva.

A találkozást meg a mi esetünkben több okból is nagyon nehéz lenne összehozni. Ez a másik ok amiért belementem a személyeskedésbe, hogy ha el is csavarná a fejem, úgyse tudunk találkozni. De azért nem 100 kmekre lakunk, kocsival egész gyors...

Szóval maradjak a "barátja", akár csak virtuálisan is, vagy tűnjek el, és kezdjen tartani attól hogy valahogy ártani akarok neki? Nem akarok egyébként, de ezt nem tudhatja biztosra. Én a helyében ennyi infó után kicsit paráznék...



szept. 2. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

En egy ilyennel beszélgettem csak. Teljesen megnyílt ő is pr.stitol vannak gyerekei akiket végig vertek a nőtől elvették a bántalmazó apánál maradtak ezen kivul egy 3. kicsi is van. (Kimentek kulfoldre a gyereknek se barátai nyelvet se tudja olyan 4-5 éves) A 2 nagyobb otthagyta mint a sicc, a kicsit nem tudták elvinni.



A videocsetek alatt már laikusként is látszik hogy nemnormális, le se engedni tenni a csetet, agresszivoskodik és virít róla hogy bolond.

A gyereket a gyámugy látogatja mégse emelik ki.


Én egy videocsetet se bírtam vele végig(meg hogy utána is hogy rázzam le tapadós zaklatós abuzáló pszicho), a gyerek meg vele él nonstop..😢

szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szakítás meg vele a kapcsolatot. Egyértelmű.
szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát tudod, meg is érdemled...!

Szegény párod, részvétem neki

szept. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mond el neked durva dolgokat is magáról, mert kedves és figyelmes voltál vele. Azt hiszi már behálózott, ha ezen infók ellenére is tartod vele a kapcsolatot. Az ő sérült mentalitásával, már abban a hitben van, hogy ti összetartoztok, mert megérted és elfogadod őt. Veszélyes dolog tud lenni az empátia, könnyen visszaélhetnek vele. Szakítsd meg a kapcsolatot minél hamarabb, ne várd meg míg segítség nélkül talál meg. Ki tudja mit tenne veled.
szept. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!