Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek valaki iránt őrült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek valaki iránt őrült szexuális vágyat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elhatalmasodik rajtam, hihetetlenül finom az illata, a látványa megbabonáz. Ellenállhatatlan.
2021. aug. 17. 19:31
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
74%
Igen, megesett.
2021. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Igen, egy itt megismert pasi iránt, de sajnos nem lett belőle semmi. Pedig semmi extra, de valahogy úgy egy hullámhosszon voltunk.
2021. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Igen, volt ilyenben részem.

Gyk szerint a tipikus nagyonjópasi kategória, egyszerre a vörös riadó, hogy menekülj társítva a hihetetlen erős vonzódással.

2021. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer megesett velem. Ha csak megéreztem a parfümje illatát, szó szerint bizsergett még a fejbőröm is. Nagy szerelmem volt és nagyon kívántam.

Különös módon ma már ránézni sem bírok. Sajnos kiérdemelte pár dologgal.

Ez pár éve történt, azóta csak most jött el az a személy, aki a múltat felülírta bennem. Őt is nagyon kívánom, de talán nem ennyire elementáris erővel. Ilyen talán csak egy akad az ember életében, vagy néhány.

2021. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Éspedig le akart velem fekudni de ugy h csk szexkapcsolat. Elutasitottam ugy hogy látta rajtam es tisztaban volt azzal hogy amugy pedig akarom csak a női büszkeségem nem hagy belemenni.


Haldokoltam aztán a hiányától. De valami állati ösztön szinten boritotta el az agyam annyira akartam őt.

És de nem keresett...

De követett figyelt mindig képben volt rolam, be is véd ha vki engem kibeszél, annak azonnal be is fogja a száját.., de nem közelít.

Elfogadta az indoklásom azota is tisztel.


A lényeg amit irni akartam, hogy az a baromi ellenállhatatlan vágy amibe majd' beleőrülsz, az nálam idovel teljesen alább tud hagyni HA a masikban nincs meg ugyanugy.



Azota van barátom akivel ezt az őrületet meg lehetett élni. És olyan euforia lett koztunk mintha be lennénk drogozva! Nem bírt magával, nem tudott uralkodni, de én sem. Azota is vad szenvedélyes koztunk a szex csak sajnos bekavar nagyon a kapcsolatba hogy betegesen féltékeny:( tönkreteszi a varázst szep lassan mint lassu méreg. Ma már többet mar/bánt engem, mint ahányszor szexelünk.

2021. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de szokás szerint nem lett semmi sem.
2021. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jelenleg is van vki. Pedig amúgy nem az esetem a pasi, nem vmi nagyon jó pasi, magas, pocakos, idősebb kicsit nálam, és csak látásból ismerem. De amint meglátom megőrül a testem. 31N
2021. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Most ez nekem elgondolkodtató, melyik a rosszabb amugy.

A beteljesületlen vágy, vagy az, hogy megéltél vmi hihetetlenül fergeteges őrületet, amivel be sem vagy telve még, akarod még mindig, újra es újra, benned van a tűz, függője vagy, de muszájszakítás van. Es lehet soha többe nem lesz ilyen az életben még egyszer.

5.voltam

2021. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Igen, a mostani párom iránt, akit 10 napja küldtem el. Először szinte féltem tőle, olyan erővel vonzott, felkavarta a lelkemet és az érzéseimet. Próbáltam ellenállni, legelőször bunkón elküldtem, de hiába, hamarosan összejöttünk :) Életem legjobb szexei Vele voltak. Én nem hittem előtte, hogy létezik ilyen. Amikor egész éjjel nem tudunk betelni egymással, napokig nem alszunk rendesen, állandóan ebben a felfokozott érzelmi állapotban vagyunk. 8 hónapot bírtunk így, de ezt úgy vegyétek, hogy nappal is állandóan másztunk egymásra. Mi szinte meg sem éreztük a karantént, mert állandóan egymással foglalkoztunk :D

Szóval ezek bennem ilyen hullámzó lelkiállapotot váltottak ki, ami miatt sokszor voltam féltékeny, meg megsértődtem mindenen, nem tehetek róla. Előzőleg volt egy nagy csalódásom, lehet amiatt volt. Lényeg, hogy egy közös nyaralás vetett véget ennek az idillnek, amikor is annyira túlzásba vittük ezeket az érzelmi dolgokat, hogy azt éreztem, felrobbanok, és csináltam egy veszekedést, mert sok dolog feszített belül és nem bírtam tovább. Ő meg nem értette, hogy mi a bajom. Azóta nem beszéltünk. De nekem most kell ez a nyugalom, meg a magamhoz való visszatalálás, mert csak úgy tudok kiegyensúlyozott lenni, ha egyedül is vagyok. Hosszú távon sajnos nem tudok senkit elviselni magam mellett, és időről időre el kell "menekülnöm", hogy magamban lehessek. Rengeteg energiát elvett tőlem ez a kapcsolat, de ugyanakkor rengeteg csodálatos élményt is adott,amikért érdemes volt már megszületnem. Nem tudom, mi lesz a sztori vége, de most hagyunk egymásnak időt, hogy leülepedjenek a dolgok. Mivel mindketten szeretjük egymást, bízom benne a lelkem mélyén, hogy nem végleges ez a dolog köztünk.

2021. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és nem is csalódtam miután megtörtént, aztán szerelmes is lettem, és vége is lett. És most mindenféle téren durván szenvedek. Senkivel nem működik semmi, az érzelmi rész pláne nem, de a szex sem.
2021. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!