Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek laza vagy barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek laza vagy barátság extrákkal kapcsolata van, ott a másik kicserél neki akár egy villanykörtét?

Figyelt kérdés

Ilyen kapcsolatokban ha nem lehet várni semmiféle baráti gesztust vagy segítséget a másiktól, ugy érzem magam mintha felőle fel is fordulhatnék, nem érdekli ha melegvizem sincs vagy ugy semmi.

Hogy lehet így szexelni kapcsolatban lenni ha tudod a másikról azt, hogy felole meg is dögölhetsz amúgy?


Most volt vagy van ilyen kapcsolatom (kínomban már, mert mire barátom lesz addigra én kinyúlok már), és problémám lett és most derult ki hogy kb semmiben nem lehet rá számítani(persze ne is várjam), és erre már meg nem tudok vele lenni képtelen lettem rá ezek után. Hogy olyat ölelgessek akinek az is mindegy élek halok e.


És 1 honapja ghostoltam kb, erre kerdezi el vagyok veszve?

(Nem, nem lennék elveszve csak ezek után "blokkom" van. De ezt nem írom meg neki felét se értené.)


Akkor hogy folytassam en ezt?

Szeretnék laza kapcsikat míg nincs barátom. Igényem van rá már. De igy hogy?


Hogy lehet valakivel ugy lenni hogy amugy le se sz.r feleőle fel.is fordulhatsz?



szept. 5. 18:40
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Most esik le hogy ez nekem nem kis törés. Hanem baromi nagy..
szept. 5. 20:40
 22/42 anonim ***** válasza:
86%

#20

Trauma... Mert nem cserélt ki nálad valamit. Okkkkayyy...

Hány éves vagy, 4?

szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
67%
Es milenne ha mwgkerned nem e tudna segiteni?
szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne, ha megcsinálná, vagy hívna szakembert, mint egy felnőtt???
szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

22. Elnézte hogy hidegvizem van lavorral vergödök sötétben élek! Bakker én a kutyámat nem hagynám így élni.

23 nyilván tisztában volt mindennel mikor adta a fwlrevezető hivás tanácsokatvtelefonon meg lerázott!

24. Olvasd vissza. 5 masik jött segíteni! Csak ő nem!

szept. 5. 20:48
 26/42 A kérdező kommentje:
*felrevezető hibás tanácsokat(villamosmérnök!)
szept. 5. 20:49
 27/42 anonim ***** válasza:
86%

Mindent megválaszoltál magadnak.

Mi kétséged van még felőle, hogy csak szexre kellesz neki?


Te vagy a saját magad ellensége, ha ebben akarsz vergődni.

szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

Engem az nem érdekel en mire kellek neki.

A kérdés az "Hogy lehet így szexelni kapcsolatban lenni ha tudod a másikról azt, hogy felole meg is dögölhetsz amúgy?"


Mivel sokan vannak barátság extrákkal kapcsikban ugy erre kíváncsi lennék.

szept. 5. 20:53
 29/42 A kérdező kommentje:
Bakker én csak cserébe szexelek vele. Kapcsolatban en nem is gondolkodom vele.
szept. 5. 20:55
 30/42 anonim ***** válasza:
89%

Nekem volt barátság extrákkal kapcsolatom, segített volna sok mindenben, amikor mondtam, hogy el kell mennem x nagy dolgot venni, akkor rögtön ajánlotta a kocsiját, hogy elvisz (anyukámmal mentem inkább), amikor beteg voltam, akkor kérdezte, átjöjjön-e, hozzon valamit (nem kellett), stb.

Ezek mondjuk normális dolgok egy barátságban is, de nem akartam konkrétan kapcsolatosdit játszani. Nem olvastam vissza mindent, de ahhoz mégis mi köze lenne, hogy nincs nálad áram vagy víz? :D Be kell fizetni a számlákat vagy szakembert kell hívni.

szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!