Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akivel erősen és kölcsönösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel erősen és kölcsönösen vonzódtatok egymáshoz, azzal sikerült barátsággá alakítani a dolgot?

Figyelt kérdés
Mert pl. mindketten foglaltak vagytok. A vonzalmat sikerült félrerakni, és átalakítani barátsággá?
szept. 3. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem vagy a masikfélnek egyszerre sosem jött össze
szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert ez sajnos nem így megy.
szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem alig volt olyan életem során, akihez tényleg vonzódtam.Egy ilyen emberrel sosem tudnék barátkozni, inkább azt kívánnám, hogy soha többet ne lássam.Nagyon megalázónak érezném, sosem fogadnám ezt el.
szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem ment.
szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem is akartuk.
szept. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem.
szept. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sikerült. Nem mondom hogy könnyen és gyorsan ment, de nagyon örülök hogy megmaradt a jó viszony végül. Utólag nem is értem miért ment át ilyen vonzalommá a dolog, pedig tényleg olyan jól megvoltunk barátokként. Ma már mindketten elengedtük ezt a dolgot, kedves ismerősként tekintünk egymásra.

Én hiszek abban, ha nem megszakítjuk a kapcsolatot, hanem engedjük barátnak, át is alakul. Nem kellett azon a szenvedésen átmenni, hogy elfeletsük egymást, hanem szépen átidomult a kapcsolat. Nincs az a szorító érzés hogy mi lett volna ha, hanem elfogadtuk, rá is jöttünk hogy haverként sokkal jobb, könnyedebb, nem is kellett volna, utólag az a sok minden amiben azt hittük passzolunk, az csak közös érdeklődési kör mint bárkivel, nem olyan számottevő.

Tök jóban vagyunk mai napig de soha egy percre se jutna eszembe újra másként gondolni rá, neki meg pláne. Szépen elmúlt, ahogy jobban megismertük egymást. Rájöttünk hogy nem lenne pálya ez a dolog hosszútávon. El is illant az az erős vonzalom

szept. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem is láttuk egymást, mióta megszakadt a munkakapcsolat közöttünk. Nagyon hiányzik. Elköszönéskor mondta, hogy reméli, hogy még találkozunk. Ezt én nem reagáltam le, lehet, hogy elég nagy hiba volt. Nem lett volna tiszta a lelkiismeretem, ha elárulom, hogy ennek mennyire örülök és szintén örülnék.

Megkeresni gyáva vagyok még, pedig mint ember is érdekel. Fogalmam sincs, mi lesz, ha véletlenül összefutunk valahol. Elég távoli ismerősök vagyunk, elképzelni sem tudom, neki menne-e a barátság. Nekem igen.

szept. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek olyan problémáim, hogy a vonzalom mindenek felett. Van olyan kollégám, akit vonzónak tartok, ha nem lenne házas, simán ki is mutatnám, de így nem teszem és teljesen jó baráti beszélgetéseket folytatunk, viccelődünk, jó a hangulat, nincs bennem az, hogy úristen bár lenne valami. Persze ez nyilván nem egy szoros kapcsolat, nem lógunk folyton együtt, nem beszélgetünk munkaidőn kívül, úgy lehet, nehezebb lenne, csak bent egymás mellett dolgozunk, ennyi.

Ja, meg nem tudom, hogy kölcsönös-e vagy sem, még a huszas éveim elején simán belementem foglalt emberekkel is a flörtbe, most már nem hiányzik a dráma, szóval nem próbáltam kideríteni.😃

szept. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

És te miből érzed hogy kölcsönös?

Mi lett nálatok?

szept. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!