Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő szerelmet vall egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szerelmet vall egy férfinak, de a pasi visszautasítja, egyébb okokkal, de viszont ezek után is rá ír meg érdeklődik, találkozik vele a férfi?. ..

Figyelt kérdés

.. Ilyenkor miért tartja még mindig a kapcsolatot a férfi a nővel akitől amúgy nem akar semmit? (De tali alkalmával is többször megérinti stb a nőt)

Nekem ez az egész rohadt fura és nem értem.


júl. 5. 13:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
60%

19 ott van a hires neves megerzés hogy lerágja a körmét is hogy hív nem hív ír nem ír ha online van miért nem ír.

Csakhát nem hallgatnak a megérzesekre. De lasd még arra se mikor a pasi kerekperec kijelenti hogy nem akar semmit🤣

júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
19, akkor se kellesz senkinek, szóval álmodozz csak.
júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

22-nek „akkor se kellesz senkinek, szóval álmodozz csak.”

Végre egy építő jellegű hozzászólás! Ja, bocs mégse. 💩

júl. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
#18 Igen tisztában vele, mégis talizik velem és ilyeneket csinál.
júl. 5. 17:59
 25/29 anonim ***** válasza:
74%
Élvezi a rajongásod, hízlalja az egóját, hogy bejön neked. Erre tart.
júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
86%
Azt hiszem, hasonlo helyzetben vagyok...mar vagy 1.5 eve oda voltam a munkatarsamert, probaltam hozza kozelebb kerulni, tobbszor elhivtam programokra, amiket tobbnyire visszautasitott. Nem mondtam el nyiltan, hogy tetszik, de szerintem kitalalta. Most kb egy honapja, hagytam az egeszet a francba, tobbet nem irtam neki, nem vartam be hazaindulaskor, az meg tobbet meg se fordul a fejemben, hogy elhivjam akarhova,szoval befejeztem a teperest. Ugy veszem eszre rajta, ez zavarja kicsit. Az egojanak tetszett, hogy lihegek utana
júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Nekem még egy talit se utasított vissza.
júl. 5. 22:15
 28/29 A kérdező kommentje:
És általában ő ír rám. Csináltam már olyat, hogy inkább direkt nem válaszoltam, akkor egy idő után meg írta a haho üzeneteket, meg hogy itt vagy?
júl. 5. 22:21
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező barátok is megölik egymást ám. Ha ő soha nem flörtölt veled, nem érintett olyan helyeken meg akkor barátként tekint rád. Lehet el se hiszi, hogy szereted, vagy abban van, hogy már nem szereted.
júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!