Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő szerelmet vall egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szerelmet vall egy férfinak, de a pasi visszautasítja, egyébb okokkal, de viszont ezek után is rá ír meg érdeklődik, találkozik vele a férfi?. ..

Figyelt kérdés

.. Ilyenkor miért tartja még mindig a kapcsolatot a férfi a nővel akitől amúgy nem akar semmit? (De tali alkalmával is többször megérinti stb a nőt)

Nekem ez az egész rohadt fura és nem értem.


júl. 5. 13:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
*szexszel
júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
Ím a fehérhollós esetek egyike, amikor egy nőt raknak bele a barátzónába. De legalább megtapasztalod, hogy milyen érzés a dolog. Na még vagy 80 ilyen eset, és elmondhatod magadról, hogy kezded megérteni a sikertelen férfiak helyzetét.
júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
90%

12 a szerelmes labtorlő nőket szinte minden pasi offolja. Max d.gja dobja.

Hol élsz te?

Szex után szinte minden nő lerágja a körmét hogy másnap a pasi vajon megismeri e még az utcán vagy felhivja e.

júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
82%
Miért ne kedvelhetne úgy, hogy közben szexuálisan nem vonzódik hozzád?
júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem fura az egész viselkedése, volt már, hogy le akartam zárni, de visszajött és újra tartjuk a kapcsolatot és talalkozgatunk csak úgy.
júl. 5. 14:22
 16/29 anonim ***** válasza:
27%

De miért fura?

Nincsenek olyan férfi barátaid, akik pl kapcsolatban vannak, vagy neked nem jöttek be?

Attól még az élet megy tovább, nem dobálunk el embereket csak azért, mert nem lesz köztünk soha semmi intim.

Mint ahogy attól még, hogy volt nem leszünk feltétlenül örökké közel egymáshoz.

júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
75%
Csak reményeket akarsz belelátni mint a sok hülye meg mint a szeretőskèrdések is.
júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, hogy annak ellenére hogy tisztában van azzal, hogy te szerelmes vagy belé ő akkor is talizni akar és érintget. De még furcsább, hogy te nem vetettél véget az egész egyoldalú "barátságnak" hiszen soha az életben nem fog beléd esni. Jó neked szenvedni?
júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
18%

#13 „a szerelmes labtorlő nőket szinte minden pasi offolja. Max d.gja dobja. Hol élsz te? Szex után szinte minden nő lerágja a körmét hogy másnap a pasi vajon megismeri e még az utcán vagy felhivja e.”

Ugye van az a híres nevezetes női megérzés. Ilyenkor hol van? Mit hogy nem mindig csak azokat a férfiakat sikerül leszelektálni, akik nem felpróbálás céljából ismerkednek, hanem komoly céljaik is vannak.

Egyes nők minek jönnek össze olyannal, aki bőven a szintjük fölött van? Ezek a nők most komolyan gondolják, hogy majd a szőke herceg fehér lovon (latin herceg fehér bmw-ben) tényleg akar is tőlük valamit a p*nájukon kívül? Ideje lenne lemászni végre a falvédőről…

júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Ha küldenék képet, de nem küldök :D

A Pasiról és rólam, a két kép közül én lennék a jobb kategória..

(Nem csak én mondom)

júl. 5. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!