Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok férfi nem elégszik meg azzal az indokkal visszautasításkor, hogy van párom?

Figyelt kérdés
Némelyik beidegesedik, gusztustalan megjegyzéseket tesz, valamelyik meg ignorálja és tovább próbálkozik, zaklat.
2022. dec. 28. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Mindig vannak idióták, ne is gondolj az ilyenekre.
2022. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Azért, amiért egyes nők nem vallják be, hogy van párjuk.
2022. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elkell küldeni a pcsb, tiltani és viszlát!
2022. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%

Mert sokan alibiznek ezzel.

És emiatt az sziv akinek tényleg van pàrja.

2022. dec. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
70%

Azért alibiznek ezzel sokan, mert a pasik még mindig jobban hallgatnak erre, mint arra, hogy bocs, nem érdekelsz.

Jobban tisztelik egy másik férfi "tulajdonát" mint egy nő válaszát. Ebből kifolyólag ez a legbiztonságosabb válasz is.

Pasit elutasítani mindig lutri egy nőnek, nem tudhatjuk, melyik fog utána verbálisan vagy épp fizikailag bántalmazni, ha azt mondom, van párom, akkor nagyobb eséllyel hagy békén.


Egyszer egy csávó nem volt szimpi, elutasítottam a randi meghívását, de nem mondtam h ezért meg azért, nem akartam én itt ismeretlenül a szemére vetni h ez vagy az a viselkedése nem volt szimpi. Aztán ott verte magát, hogy de igenis mondjam meg, h miért nem. Diplomatikusan megfogalmaztam h a kevés interakciónk alapján (üzenetek, pár telefonbeszélgetés) én erre a küvetkeztetésre jutottam, hogy nem szeretnékvele randizni, és ennek ellenére is tovább verte magát hogyde ő még mindig nem érti, meg mondjam el meg mittudomén. Aztán nagy nehezen kinyögte, h ok, elfogadja. Erre pár napra rá másik telefonszámról kezdett zaklatni hogy de mégiscsak adjak már neki esélyt.

Kell ez a gyerekes dráma a f-szomnak, inkább mondom akkor, h van pasim. És akkor ez még egy enyhébb verzió, vannak olyanok, akik zaklatnak, követnek, vagy fizikailag is bántalmaznak. Kösznem.

2022. dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!