Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszautasítottam mégis úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítottam mégis úgy tesz mintha mégsem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy régebbi férfi ismerősöm, akivel az utóbbi hónapokban újra összesodort az élet. Jól éreztük magunkat egymás társaságában, majd lépett és elhívott randizni. Voltunk randizni 2x, de nem éreztem vonzalmat iránta, sőt, semmit, de ő a 2. randinkon meg szeretett volna csókolni én elhajoltam. Megbeszéltük, hogy részemről nem lesz több, ne várja el. Ő még bizonygatta, hogy csak idő kell, ne legyek már ilyen, tök jó lesz együtt.

De értitek, hagy döntsem már el, előző barátaimnál ilyenkor már éreztem a tüzet, tudom miről beszélek.

Eltelt 2 nap, azt hittem megértette, hogy ez ennyi, de rámírt egy semleges dologgal kapcsolatban, amire válaszoltam. Azóta bombáz üzenetekkel, hogy mi újság, milyen programjaim vannak, ha gondolom 2 ünnep között átmehetek hozzá filmezni, stb.

Csak egyszavas válaszokat adtam, később is írok neki vissza, de nem veszi a lapot.

Nem akarom letiltani, mert nem vagyok ilyen bunkó, de ez már szörnyen idegesít.

Én úgy gondolom érthetően elmondtam neki, hogy nem. Mégis folytatja.


Mit tegyek?



2023. dec. 23. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Tiltsd le!
2023. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig amúgy ha szép szóval nem megy ,akkor muszáj elővenni a határozottabb éned.
2023. dec. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Eltelt 2 nap, azt hittem megértette, hogy ez ennyi"

"Csak egyszavas válaszokat adtam, később is írok neki vissza, de nem veszi a lapot."


De miért nem lehet nyíltan és őszintén kommunikálni? Mondd el neki amit nekünk is leírtál, hogy az előző barátaidnál ilyenkor már érezted a tüzet, nála nem, ezért nem akarsz tőle semmit. Ha ezek után sem áll le, tiltsd le. Vagy ha félsz hogy erőszakos lenne már kapásból az igazságért, akkor tiltsd le az igazság elmondása nélkül. Még azzal is jobban jártok mindketten, mint ezzel a fölös huza vonával, meg hogy szerinted ki kéne találja mire gondolsz.

2023. dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De a legutolsó randinknak ezért lett vége, mert elmondtam neki, hogy ennyi. Akkor teljesen úgy tűnt, hogy megérti, mert megköszönte az együtt töltött időt és minden jót kíván. Aztán 2 napig nem hallottam felőle, és azóta ez a helyzet. Most komolyan egy felnőtt férfinak még mondjam el másodjára is, hogy NEM?
2023. dec. 23. 20:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor vagy ellentétes jeleket olvasott ki belőled, vagy vágyalapú fantázia miatt hiszi ezt (sokan játszmának gondolják a nemet még manapság is), vagy szimplán csak erőszakos és nem veszi figyelembe mit érzel. Ha tényleg nyíltan és érthetően elmondtad neki korábban, akkor én is a tiltásra szavazok már. És akkor probléma megoldva, nincs több félreértés és felesleges szöveg.
2023. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
Mondd el, hogy NEM, vagy tiltsd le.
2023. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Csak egyszavas válaszokat adtam, később is írok neki vissza, de nem veszi a lapot."

Írd meg neki, hogy bocs, többet nem fogsz írni/válaszolni, minden jót neki, ennyi volt. És tartsd is be, ne válaszolj, ne írj neki többet. Akkor meg fogja érteni, hogy "nem".

2023. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem, miert vagy ennyire turelmes. Nem zaklato persze azonnal, de ha nem ertett a beszedbol, en az elejen meg csak nem is tiltanam, de valasz nelkul hagynam, ha kerdezi, egy mondat, nem akarok semmit, es tiltas.
2023. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!