Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő szerelmet vall egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szerelmet vall egy férfinak, de a pasi visszautasítja, egyébb okokkal, de viszont ezek után is rá ír meg érdeklődik, találkozik vele a férfi?. ..

Figyelt kérdés

.. Ilyenkor miért tartja még mindig a kapcsolatot a férfi a nővel akitől amúgy nem akar semmit? (De tali alkalmával is többször megérinti stb a nőt)

Nekem ez az egész rohadt fura és nem értem.


júl. 5. 13:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Attól még szexre jó vagy.
júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nincs ilyesmi köztünk
júl. 5. 13:46
 3/29 Antiszociális lény ***** válasza:
90%

#1

Fején találta a szöget.

júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
A megérintett úgy értem, hogy megfogja a vállam, a hátam. Ilyesmik.
júl. 5. 13:46
 5/29 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

#2

Valószínűleg ez a terv. Nem véletlenül érintget meg.

júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező te hány éves vagy, 13 éves kis tini? Meg akar dugni. És megfogja várni míg te mászol rá majd a képedbe fogja törölni, hogy komoly kapcsolatot sose ígért neked aztán szépen kidob.
júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
De már 2 éve tart így ez a dolog
júl. 5. 13:58
 8/29 anonim ***** válasza:
91%
Miert ne találkozna azzal aki odaig meg vissza van érte meg liheg utána? Ha akarja eloveszi ha nem akkor felreteszi. Kjnyeri belole ami neki kell(valszeg egotuning)es boldogan él csajozik tovább
júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
De hát ő keres többnyire, és ő érdeklődik stb.. (ő tartja fent többnyire ezt a kapcsolatot, beszélgetést)
júl. 5. 14:15
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy sokat unatkozik. Nincsenek haverok vagy a ló. Nem csak szecszel lehet kihasználni egy embert.
júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!