Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj, ha valaki csak gyerekt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha valaki csak gyerektelen párt tudna maga mellé elfogadni?

Figyelt kérdés
Azt hiszem abban nagyjából mindenki egyetért, hogy az az ideális, ha két ember mikor összejön, akkor mindketten függetlenek és esetleg vállalnak majd közösen gyereket, ha akarnak. Viszont a társadalom nem ilyen, nagyon sok a válás, vagy a szétesett család és persze ezen embereknek is joguk van újra párt keresni. Ettől függetlenül egy gyerek jelenléte elég nehezítő tényező, mert teljesen átírja a kialakuló párkapcsolati dinamikát, ott van az ex kérdése, anyagi terhek megosztása, ezek mind fölösleges problémák, amiket nem mindenki akar a nyakába venni. Mégis mintha sokan elítélnék azokat a férfiakat pl, akik nem akarnak gyerekes nőkkel kezdeni, azt mondják nem elég érettek érzelmileg. Pedig, ha valaki tudatos, ismeri a határait és tudja, hogy ez nem férne bele neki, akkor miért lenne gond, sok szenvedéstől megkímél több embert is.

júl. 3. 09:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
44%

Incike, mrgint tényként állítasz dolgokat, amik nem igazak.

"Azt hiszem abban nagyjából mindenki egyetért"

Rosszul hiszed. A te beteg agyad hiszi csak ezeket, de hiába kapsz hideget meleget, csak nem érted meg.


Én elváltam, vannak gyerekeim, és rohadtul nem zavart, hogy a barátnőm is elvált és vannak gyerekei.

Ha gyerek nélkül lennék, akkor nem tudom, milyen nőt keresnék, mert nem tudok alternatív univerzumba ugrani.


Te egy 30 éves szűzt keresel, akinek te leszel a nagy ő. Sok szerencsét hozzá, úgy látom tolonganak érted.

júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

#17 „nem talált be, angolul már sokszor olvastam, és fogadnom kellett volna, mikor szótárazzák ki a magyar incelek is”

Azt még megértem, hogy érvek híján a személyeskedést választod, de a nyelvtudásod reklámozását miért érezted fontosnak? 😅

júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.


Én magam is gyermektelen nő vagyok, nem vágynék arra, hogy egy idegen nő gyerekéhez kelljen alkalmazkodnom.

aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!