Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kommunikáljam felé,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kommunikáljam felé, hogy emiatt nem érzem magam nőnek és szorongok is?

Figyelt kérdés

Új párom van akivel 2 hónapja vagyok együtt. Ő 8 évvel idősebb tőlem es meg nem arulta el pontosan mennyit keres, de az alap munkajan kivul van neki egy 2.munkaja is es neha egy beugros is amirol tudom, hogy ott 8 ora alatt 60k megkeres. Van sajat lakása, autoja. Nekem is van sajat lakas, egy irodai munkam es folyamatosan fejlesztem magam a tobbi idomben.

Szoval az a probelmam, hogy nem ugy all az anyagiakhoz ahogy a ferfiak akiket valaha ismertem… en egy olyan no vagyok aki sok penzt kolt a kulsejere es az a rengeteg penz.. amit arra koltok azt nem a kozos programokba teszem. Viszont emiatt a parjaim mindig alltak a programokat es galansak voltak. Ez a mostani ferfi nagyon megnezi mire kolt es nem szivesen ad ki semmire kb, nem igazan kolt ram es elvarja hogy fizessem a magam dolgait, ha megyunk valami kozos programra pl egy tura akkor fizessek magamnak kolcsonzest. Nem egy nagy tetel tehat nem az, hogy 50ezer lenne hanem par ezrek. Ezek maitt ertektelennek erzem magam mintha semmibe nezne, mintha nem ernek neki semmit. Masfelol az utcan random ferfiak van, hogy leszolitanak, hogy meghivnak valamire es azutan azon kattogok, hogy na basszus mehettem volna leglabb o meghivott volna valamire es igazi nonek erzhettem volna magam. Alapvetoen nem lenne bajom a baratommal, elfogadnam minden mas hulyeseget, eleinte nagyon felneztem ra, szeeetemmel elkenyztettem..de mar frusztral es szorongok, hogy egy ilyen pasival vagyok egyutt azt hiszem hulyenek nez..


2023. jún. 23. 22:42
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
27%

De a fogamzásgátlót akkor is szeded elvileg, ha nincs pasid. Ha meg azért, mert megbeszéltétek és ezt akarjátok, akkor mehet közösen (ahogy más esetben az óvszer is).


A rinyásokat meg le kell szarni.


A fillérbaszók kerülését is megértem teljesen, és ha a kérdezőnek annyi lenne a problémája, hogy nem érzi oda-vissza a törődést, megérteném. De belekeveri a kinézetét... miért?


Én is egészségesen eszem, szedek plusz fehérjét, kiegészítőket, annyit költök kozmetikumokra, hogy sztem belőlem élnek a ksistersön, arckezelések, testkezelések... eszembe nem jutna, hogy nekem ezek miatt több jár egy férfitól. Ezeket magam miatt csinálom. Ha elém állna, hogy szívem, ezentúl csak Beauty of Joseont használj, akkor fizesse. Máskülönben ez az én "hobbim". Senkinek semmi köze ahhoz, mire mennyit költök, és senkinek nem kell megfizetnie.

2023. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
81%

Egyébként nőként én is kicsit hülyeségnek tartom, amikor nők így felsorolják, miket költenek magukra, és emiatt kell a pasinak, mert szerintem szimplán férfiasságból kellene.


Pedig valahol tök jogos, mert azt mindig szeretik, ha

jó parfüm van rajtam (10.000-tól határ a csillagos ég)

szépek a körmeim (3-4 hetente 10.000.-)

szép fényes a hajam (havi minimum 5000.-)

Szép puha babasima a bőröm (havi 5000.- testapolok, radirok stb.)

Szép, minden hibától mentes arc (én kozmetikushoz nem járok, de a krémek így is 10.000.-)

Mindig új ruhák (mert, ha nem akkor csak egy bolyhos cicanacit tudsz adni a kapcsolatban, én ruhából a legolcsóbbat veszem, de minimum 15.000 egy hónap).


Szóval na, ez tényleg nem a pasik hibája, komolyan így gondolom, pláne nem felhánytorgatható nekik, de nagyon tudnak örülni neki, ha ezek mind megvannak.

De 10000 forintot sajnal a mozira. Vicc.

2023. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
0%
De ezt az ember magáért teszi. Vagy te lelakott és igénytelen vagy, ha épp nem akarsz kapcsolatot?
2023. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
0%

Én nőként szeretem, ha a férfi illatos, rendezett a haja, a körme, jól főz, olvasott, sportos, stb, de az, hogy ez nekem tetszik, nem jelenti azt, hogy ezt meg kéne fizetnem pénzzel.


Ha nekem csinálná, fizetném megbeszélés után. (Ha tetszene az ilyen kapcsolat.)

2023. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!