Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kommunikáljam felé,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kommunikáljam felé, hogy emiatt nem érzem magam nőnek és szorongok is?

Figyelt kérdés

Új párom van akivel 2 hónapja vagyok együtt. Ő 8 évvel idősebb tőlem es meg nem arulta el pontosan mennyit keres, de az alap munkajan kivul van neki egy 2.munkaja is es neha egy beugros is amirol tudom, hogy ott 8 ora alatt 60k megkeres. Van sajat lakása, autoja. Nekem is van sajat lakas, egy irodai munkam es folyamatosan fejlesztem magam a tobbi idomben.

Szoval az a probelmam, hogy nem ugy all az anyagiakhoz ahogy a ferfiak akiket valaha ismertem… en egy olyan no vagyok aki sok penzt kolt a kulsejere es az a rengeteg penz.. amit arra koltok azt nem a kozos programokba teszem. Viszont emiatt a parjaim mindig alltak a programokat es galansak voltak. Ez a mostani ferfi nagyon megnezi mire kolt es nem szivesen ad ki semmire kb, nem igazan kolt ram es elvarja hogy fizessem a magam dolgait, ha megyunk valami kozos programra pl egy tura akkor fizessek magamnak kolcsonzest. Nem egy nagy tetel tehat nem az, hogy 50ezer lenne hanem par ezrek. Ezek maitt ertektelennek erzem magam mintha semmibe nezne, mintha nem ernek neki semmit. Masfelol az utcan random ferfiak van, hogy leszolitanak, hogy meghivnak valamire es azutan azon kattogok, hogy na basszus mehettem volna leglabb o meghivott volna valamire es igazi nonek erzhettem volna magam. Alapvetoen nem lenne bajom a baratommal, elfogadnam minden mas hulyeseget, eleinte nagyon felneztem ra, szeeetemmel elkenyztettem..de mar frusztral es szorongok, hogy egy ilyen pasival vagyok egyutt azt hiszem hulyenek nez..


2023. jún. 23. 22:42
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
4%
Én annak fizetem 2 hónap után a programot akinek alap az anàl meg a mélytorok...valamit valamiért akkor.
2023. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
10%

Mondd meg neki jerek perec, hogy "figyelj szivem, nekem mindenkepp kell pár évente a nagyobb cici, ez nekem sokba kerül, ezert te fizess mindent. Ok?"

Ha ezt elfogadja, akkor ő a te embered. De 99% hogy elküld a francba. De legalabb mehetsz tovább.

2023. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon fura vagy. Jól elcsesztek a szüleid, ha a pénztől érzed értékesnek magad.
2023. jún. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
68%

Ennyi szarhazit, mint amennyi itt összegyűlt..😂


Kérdező! Nézz meg egy fizetésről szóló kérdést ezen az oldalon... A sok egyedülálló pasi akiknek sosem jön össze nő össze van gyűlve itt, mert inkább itt rosszindulatúskodnak, minthogy fizessenek egy randit a nőnek.

Így jártak.

A te pasidnak ezekkel ellentétben szerencséje van, mert volt nő aki leállt vele.


Én megfogadtam, hogy olyan pasi aki tényleg elnézi, hogy fizessek pár ezer forintot az akkor verje szépen magának.

2023. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
5%

Amugy sajnállak. Mitől alakult ki ilyen torz kép a fejedben önmagadrol, es a világról?

A szépség mulandó, es különben is csak arra jo hogy felhivd magadra a figyelmet, de senkit nem fogsz megfogni műhajjal meg plasztikával.

Egészséges önbizalmú nőnek a külső annyi, hogy legyen ápolt, es csinosan öltözik, esetleg diszkrét smink. Meg ha kell, figyel az alakjára, az étkezesre, esetleg emiatt valamit sportol. De ennyi. Ez nem kerül sokba.

Te meg valamiért kevésnek, csunyanak, értektelennek érzed magad. De miért? Ezen kellene változtatnod!

2023. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
91%

Én sok férfi között dolgozok, előfordult már, hogy a ki fizessen volt a téma. Halistennek jó, ha 10ből egy mondta, hogy maximum az elsőt fizeti a többit nem.

Le is nézte a többi férfi emiatt. Úgyhogy egyáltalán nem úgy működik a valóságban ez, mint ami itt ezen az oldalon olvasható.

2023. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
0%

14

Pénzért szexelsz? Szép ősi szakma.

2023. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
41%

Hát, én nőként azon sértődnék meg, ha valaki kisgyereknek vagy retardáltnak nézne, amiért nem tudok magamnak fizetni dolgokat.


És akkor te nem is leped meg a párodat semmivel, ami pénzbe kerül? Te csak úgy vagy, a jelenlétednek van óradíja?

2023. jún. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
77%

17. Jajj hagyd már a baromságot.

Nem pénzért szexelek, hanem csak normálisan nevelkedett férfivel vagyok hajlandó szexelni, aki nem sajnal pár ezer forintot a nőtől akit kedvel.

Meg milyen aranyásásról beszéltek az ilyen kérdések alatt?

Mekkora aranyásás az a vacsora vagy program meghívás 😂

Nektek ez lehet az, egy nőnek egyáltalán nem.

2023. jún. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
87%

18. Dehogynem.

Nyilván a nőnek is meg kell lépnie a férfit, sőt természetesen egy nőnek is van, hogy az egész program költséget át kell vállalnia. Feltéve, ha a férfi is sűrűn gáláns.

Ti viszont forintra felezgettek a nővel. Iszonyat szánalmas. Nem kellemetlen kicsit sem vagy még nem is voltál abba a helyzetben, hogy erre fény derüljön ?

2023. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!