Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kommunikáljam felé,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kommunikáljam felé, hogy emiatt nem érzem magam nőnek és szorongok is?

Figyelt kérdés

Új párom van akivel 2 hónapja vagyok együtt. Ő 8 évvel idősebb tőlem es meg nem arulta el pontosan mennyit keres, de az alap munkajan kivul van neki egy 2.munkaja is es neha egy beugros is amirol tudom, hogy ott 8 ora alatt 60k megkeres. Van sajat lakása, autoja. Nekem is van sajat lakas, egy irodai munkam es folyamatosan fejlesztem magam a tobbi idomben.

Szoval az a probelmam, hogy nem ugy all az anyagiakhoz ahogy a ferfiak akiket valaha ismertem… en egy olyan no vagyok aki sok penzt kolt a kulsejere es az a rengeteg penz.. amit arra koltok azt nem a kozos programokba teszem. Viszont emiatt a parjaim mindig alltak a programokat es galansak voltak. Ez a mostani ferfi nagyon megnezi mire kolt es nem szivesen ad ki semmire kb, nem igazan kolt ram es elvarja hogy fizessem a magam dolgait, ha megyunk valami kozos programra pl egy tura akkor fizessek magamnak kolcsonzest. Nem egy nagy tetel tehat nem az, hogy 50ezer lenne hanem par ezrek. Ezek maitt ertektelennek erzem magam mintha semmibe nezne, mintha nem ernek neki semmit. Masfelol az utcan random ferfiak van, hogy leszolitanak, hogy meghivnak valamire es azutan azon kattogok, hogy na basszus mehettem volna leglabb o meghivott volna valamire es igazi nonek erzhettem volna magam. Alapvetoen nem lenne bajom a baratommal, elfogadnam minden mas hulyeseget, eleinte nagyon felneztem ra, szeeetemmel elkenyztettem..de mar frusztral es szorongok, hogy egy ilyen pasival vagyok egyutt azt hiszem hulyenek nez..


2023. jún. 23. 22:42
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
0%
Milyen nővel felezgetek? A kérdezőt kérdeztem, hogy akkor ő csak úgy van?
2023. jún. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
22%

Bocsanat, azt hittem a kérdés nekem szól, ezt benéztem.


Viszont egyértelmű nekem, hogy nem nő vagy, itt az incelek szeretnek olyan stílusban írni, hogy retardált egy nő, ha nem tud magának fizetni.

2023. jún. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
16%

20

Ha egy nő 2 hónap után a zsebemben turkál, azt nézi mennyit keresek akkor az kuka.

Azt én döntöm el hogy nagyvonalú vagyok. Ha ez elvárás akkor az prostitució.

2023. jún. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
44%
Pedig nő vagyok. Nem lep meg amúgy, mindig nullára pontoznak, mikor leírom első randis kérdésekhez, hogy első randin saját fogyasztás fizetésének a híve vagyok, utána pedig a felváltva fizetésnek, mert a férfiaknál a pénz = hatalom párkapcsolatban is, és amelyik férfi megsértődik azon, hogy nem fizethet, az igazából azon sértődik meg, hogy nem ő lesz a főnök a kapcsolatban. Ez tudatalatt. Tudatosan azért, mert azt hiszik, egy kávéért jár egy szopás.
2023. jún. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
39%

Kár itt háborogni a hülyéknek.Bebizonyított tény, hogy a nők csak maguknál magasabb szinten lévő férfit tudnak tisztelni, tehát nőnek érezni magukat.A magasabb szint értendő az anyagiakra, amit vele megoszt, valamint a szociális státuszra.

Ha ezt egy nő nem kapja meg, akkor nem fogja magát biztonságban érezni és/vagy nem fog hosszútávon vonzódni, nem fogja tisztelni a férfit.Ez teljesen természetes dolog, alapvető pszichológia, biológia.

A férfiak pedig maguknál alacsonyabb státuszú nőt keresenek.Nem véletlen van ez így.

Kérdező, itt a sok csóró, aki magának is hazudik próbál olyasmi miatt megszégyeníteni, ami teljesen természetes és normális vágy a részedről.

Érdekes egyébként, hogy ha egy férfinek tényleg kell egy nő, az utolsó fillérjét is odaadja neki.

Nem hiszitek el?Akkor képzeljétek el, hogy egy férfi smucig legyen a világ legszebb(saját ízlésének megfelelően) nőjével.Na, ugye, hogy ilyen nem létezik.

2023. jún. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
57%
25, nem hát, mert azt akarja, hogy leszopják. Nem szívjóságból akarjátok eltartani a nőket.
2023. jún. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
0%

24

Totál így normális ahogy te gondolod.

Aki fizeti a cigányt az rendeli a zenét.

Ha egy pasi fizet azért elvár dolgokat.

Kávéért szopás ..... ez jó .... de így vsn.

2023. jún. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
60%
Na ezért nem szabad hagyni őket fizetni. Sok kis nemi erőszakoló csak arra vár, hogy tartozz nekik.
2023. jún. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
16%

Te attól érzed magad nőnek hogy egy pasi költ rád? Hujjuj!

Ha meg nem költ rád, akkor nem is szeret?

Ez kőkemény manipuláció, csak ki akarod használni a másikat.

Nem így fog boldoggá tenni, max. bemeséled magadnak, a boldogság a saját felelősséged. Érzelmi zsarolni meg fölösleges, ha azt hiszed hogy azért nem költ rád, mert nem szeret. Nagyon az anyagiakban méred önmagad értékeit és a mások hozzád való viszonyulását.

2023. jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
83%
Mennyit költesz a külsődre és mire?
2023. jún. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!