Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kommunikáljam felé,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kommunikáljam felé, hogy emiatt nem érzem magam nőnek és szorongok is?

Figyelt kérdés

Új párom van akivel 2 hónapja vagyok együtt. Ő 8 évvel idősebb tőlem es meg nem arulta el pontosan mennyit keres, de az alap munkajan kivul van neki egy 2.munkaja is es neha egy beugros is amirol tudom, hogy ott 8 ora alatt 60k megkeres. Van sajat lakása, autoja. Nekem is van sajat lakas, egy irodai munkam es folyamatosan fejlesztem magam a tobbi idomben.

Szoval az a probelmam, hogy nem ugy all az anyagiakhoz ahogy a ferfiak akiket valaha ismertem… en egy olyan no vagyok aki sok penzt kolt a kulsejere es az a rengeteg penz.. amit arra koltok azt nem a kozos programokba teszem. Viszont emiatt a parjaim mindig alltak a programokat es galansak voltak. Ez a mostani ferfi nagyon megnezi mire kolt es nem szivesen ad ki semmire kb, nem igazan kolt ram es elvarja hogy fizessem a magam dolgait, ha megyunk valami kozos programra pl egy tura akkor fizessek magamnak kolcsonzest. Nem egy nagy tetel tehat nem az, hogy 50ezer lenne hanem par ezrek. Ezek maitt ertektelennek erzem magam mintha semmibe nezne, mintha nem ernek neki semmit. Masfelol az utcan random ferfiak van, hogy leszolitanak, hogy meghivnak valamire es azutan azon kattogok, hogy na basszus mehettem volna leglabb o meghivott volna valamire es igazi nonek erzhettem volna magam. Alapvetoen nem lenne bajom a baratommal, elfogadnam minden mas hulyeseget, eleinte nagyon felneztem ra, szeeetemmel elkenyztettem..de mar frusztral es szorongok, hogy egy ilyen pasival vagyok egyutt azt hiszem hulyenek nez..


2023. jún. 23. 22:42
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
20%
És félre is írtam egy csomó mindent 😅. Alszom is egyet...hosszú éjszaka volt.
2023. jún. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon egyszerű, ott kell hagyni a francba és ennyi 😅

Hiába írják itt, hogy jaj a férfi aki meghív cserébe szopást akar.


Volt egy srác, egyébként ennyire durván paraszt, mint a te párod nem volt, de ő is azért feltűnően nem akart fizetni semmit se, és már sokadjára kezdtünk el talalkozgatni.

Na most gondoltam én addig hozzá nem nyúlok amég tényleg kajalni vagy egy moziba nem hív el.

Ki gondolná, hogy 4-5 tali után felszívódott?

Na akkor ő mit akart? Más férfiak lehet, hogy akarnak a fizetés után szopást, de ezek ennyit nem fektetnek bele es úgyis akarnak.


Hiába jöttök az aranyásással, ha egy férfi egy smucig szar az olyan kiábrándító, mint semmi más.

És volt iszonyat csóró pasim, de még ő sem sajnált rám pár ezer forintot.

2023. jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 Sunshinedoll ***** válasza:
64%

Ő egyszerűen nem egy ilyen típusú férfi, és kész, ezt az ismerkedős időszak alatt is láthattad volna, és az alapján Neked is felelősséged az, hogy akkor eldöntsd, az ő hozzáállása ezekhez neked tetszik-evagy nem. Ennek ellenére belementél vele egy kapcsolatba, most meg panaszkodsz.

Elmondhatod neki, hogy te ahhoz vagy szokva, hogy meghívnak vacsizi vagy kapsz virágot, de aki nem ilyen típusú, annak sztem mindegy, it mondasz és nem is a te feladatot kihisztizni ezt a bánásmódot pláne, ha az ember önszántából nem adja meg.

Van egy halom jó pasi, aki szívesen vesz neked dolgokat meg hív el vacsorázni, szerintem inkább válogass azok közül.


Amúgy én tökre megértelek, én is ahhoz vagyok szokva, meg az szeretem, ha a férfi nagyvonalú, de azért szerintem ez az első pár randi alatt eldönthető, és ha valakivel felesben fizetem a randi, mert ő így kéri, akkor nem megyek el vele másik randira, pláne nem kezdek el vele párkapcsolatot.

2023. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
74%

Fodrász: min. 10K/hó

Kozmetikus: min. 10K/hó

Fogamzásgátló: 10-15K/negyedév

1 jobb melltartó: 10-15K

Bőr- és hajápolás: min. 5K/hó


Ezek csak azok az alap kiadások, amit egy átlag csinos/igényes nő elkölt magára. Miért érje meg egy nőnek ezeket az összegeket a külsejébe fektetni, ha a pasi még a programokra is sajnálja a pénzt? A férfiaknak fontos, hogy a nőjük jól nézzen ki. Akkor a fentieket tessék belekalkulálni a randizásba. A nőknek meg fontos, hogy a pasi nagyvonalú legyen. Lehet itt verni magatokat, hogy aranyásó, ősi mesterség ésatöbbi, a szép nőket az fogja vinni, aki hajlandó áldozni rájuk. És nem, a pénzedért nem kapsz szexuális szolgáltatást. Ha erre vágysz, akkor arra ott van a fizetős szolgáltatás, és ott még udvarolni sem kell.

2023. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
100%
#44 Kozmetikus 10 ezer havonta?De jó lenne, ha ilyen olcsó lenne.Pedig semmi extrát nem csinálok, itthon szőrtelenítek...Krémekről, pakolásokról akkor még nem beszéltem.
2023. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
100%

44

A kozmetikus tényleg több, 10k csak a szőrzelenítés

De melltartó, vagy egyéb ruha minek havonta uj?


Kérdező meg 3x ennyit költ magára. Jo hát ha keres minimum 500at, akkor szive joga. De neki olyan pasi való, aki hasonlóan sokat költ magára. Szerintem mással el se viselnék egymást.

Egy atlagembernek felfoghatatlan hogy valaki évi közel 2 millát költ magára, főleg hogy sokan örülnek ha hó végéig kijönnek csak a rezsire meg az etelre való költéssel.

2023. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
21%

Ne haragudj, ha neked a fogamzásgátló ahhoz kell, hogy csinos/igényes legyél, akkor tényleg prostinak számítasz.


Ha valaki mindezeket azért csinálja, mert magának akar tetszeni, az tiszta sor. De ha azért, mert egy pasinak, akkor tényleg nem ártana lefektetni, hogy te a külsődet és a gumi nélküli szexet adod a kapcsolatba, ő meg a programokat.


Ez kb olyan, mintha a pasi, akivel randizom, azt mondaná nekem, én állom a közös programokat, mert neki drága a hajbeültetése.

2023. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
33%
És odamegyek a kezdőoldalra, ott van, hogy 850 e milyen csajhoz elég, amin mindig felbaszom magam, hogy milyen valóságban élnek ezek a pasasok, de... ebben, amit leírsz. Csak az a baj, hogy miattad engem és másokat is kurvának néznek. Kösz szépen, hogy nem tudod beosztani a pénzed.
2023. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
86%

47. fogamzásgátló a biztonságos szexhez kell, nem a csinossághoz, és jellemzően a nő állja. Ha meg nem szedi, akkor azért megy a rinya.


Egyébként amiket fent írtam, nem rólam szólnak, én ugyanis ezek közül egyikkel sem élek, nem is randizom. A hőzöngésre reagáltam. Viszont ha randiznék is, fillérbszó pasival tuti nem állnék le.

2023. jún. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%

De jó hogy nekem nem kell ennyit költeni a külsőmre.

Egy csomó mindent itthon is megtudok csinálni magamnak. Sajnálnám ilyenekre a pénzt.

2023. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!