Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kommunikáljam felé,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kommunikáljam felé, hogy emiatt nem érzem magam nőnek és szorongok is?

Figyelt kérdés

Új párom van akivel 2 hónapja vagyok együtt. Ő 8 évvel idősebb tőlem es meg nem arulta el pontosan mennyit keres, de az alap munkajan kivul van neki egy 2.munkaja is es neha egy beugros is amirol tudom, hogy ott 8 ora alatt 60k megkeres. Van sajat lakása, autoja. Nekem is van sajat lakas, egy irodai munkam es folyamatosan fejlesztem magam a tobbi idomben.

Szoval az a probelmam, hogy nem ugy all az anyagiakhoz ahogy a ferfiak akiket valaha ismertem… en egy olyan no vagyok aki sok penzt kolt a kulsejere es az a rengeteg penz.. amit arra koltok azt nem a kozos programokba teszem. Viszont emiatt a parjaim mindig alltak a programokat es galansak voltak. Ez a mostani ferfi nagyon megnezi mire kolt es nem szivesen ad ki semmire kb, nem igazan kolt ram es elvarja hogy fizessem a magam dolgait, ha megyunk valami kozos programra pl egy tura akkor fizessek magamnak kolcsonzest. Nem egy nagy tetel tehat nem az, hogy 50ezer lenne hanem par ezrek. Ezek maitt ertektelennek erzem magam mintha semmibe nezne, mintha nem ernek neki semmit. Masfelol az utcan random ferfiak van, hogy leszolitanak, hogy meghivnak valamire es azutan azon kattogok, hogy na basszus mehettem volna leglabb o meghivott volna valamire es igazi nonek erzhettem volna magam. Alapvetoen nem lenne bajom a baratommal, elfogadnam minden mas hulyeseget, eleinte nagyon felneztem ra, szeeetemmel elkenyztettem..de mar frusztral es szorongok, hogy egy ilyen pasival vagyok egyutt azt hiszem hulyenek nez..


2023. jún. 23. 22:42
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
82%

A szex is kölcsönös örömszerzésről szól elvileg...a többi is.

Ha nincs a programokra pénzed, akkor mond meg Neki ezt. Ha van akkor meg egyszer Ő egyszer Te fizeted a programot. Oké, első pár talin fizessen a férfi...de Ő is pénzből él és neki is ugyan olyan munka a munka.

Ha meg kindenre sajnálja a pénzt úgy is hogy Te is fizetsz néha, akkor meg kuka a pasi.

Nőként írom.

A külsőre mennyit költessz és mire?

2023. jún. 24. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
39%
Szakits vele! Ezt nem lehet feldolgozni! Nálam is alap, hogy mindent a férfi fizet! Nekem ez kiváloán bevált 12 év randizasa alatt
2023. jún. 24. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:

Akik a szexualitassal jonnek, hogy akkor csinaljak dolgokat..mar nem azert de egy prostinak kifizettek 10-20-30-100k alkalmankent. A baratnoddel konkretan mindennap van szex es ugy csinalja olyan elvezettel ahogy egy prosti soha nem lenne kepes. Emellett altalaban a lanyok nyitottak rengeteg mindenre tehat igazabol, ha a pasi tenyleg olyan akire a no felnez/szereti/biztonsagit ad akkor szinte barmit megad a no az agyban barmikyen fantaziatokat. Es akkor pont ettol a notol sajnalsz heti mondjuk 5-10k vagy extrem esetben 20k, ha valami draga ettermbe mentek?

Amikor a baratnod nem csak a testevel fizet, hanem a sok erzelmi energia amit nyujt neked, gondoskodas stb kesobb pedig ha csalad is lenne akkor testevel/karrier stb. Valamint nalam amint irtam az is, hogy sem lentt sem idot nem felek aldozni arra, hogy tovabbra is jol nezzek ki.

Valaki irta egy atlagos nonek olcso minden hiszen csak kaja, sport es ruha figyel max. Mar bocsanat, de nekem a kondi plusz edzo 100k havonta es a tapkiegeszito+kaja plusz divatos ruhakra nyugodtan szamolj meg plusz 100k-150k es akkor ez meg a legalja annak amit teszek magamert…

2023. jún. 24. 06:47
 34/54 A kérdező kommentje:

Kulsore es belsore is koltok : kondi+edzo, viszonylag egeszseges kaka+ tapkiegeszito, divatos,szep ruhak/cipok, korom, szempilla, fodrasz, orvosesztetikai kezelesek 1-2 havonta , 3-4 havonta toltesek/botox, beszédtechnika tanar, pszichologus valamint van ketto nagyon erdekes nem hetkoznapi hobbim amik dragak, de csak jo idoben lehet oket csinalni. Emellett folyamatosan vannak uj otleteim mind arra, hogy mit probaljak ki, mint lehetséges uj hobbi vagy élmény es arra miben fejlődjek meg.


Kijovok a penzembol, de nekem nem tartozik a kalkulalt koltsegeimbe az, hogy a baratom kitalal programot vagy elmegyek vele kiulni inni es azokat alljam magamnak. Nem szivesen teszem, bar megethetnem, mert nem nulla ft van a honap vegen a szamlamon megis rosszulesik, hogy tudom mennyi mindent teszek es ez a ferfi nem azt mondja magaban, hogy mindent megteszek ennek a nonek a megtartásaert, szeretnem lenyugozni.. es igen ha mar szexualitas konkretan ingyen prostinak is erzem magam, nem azert mert az lennek, de azt erzem ki vagyok hasznalva lelkileg/erzelmileg/testileg, mert voltak kijozanito megjegyzesei arról, hogy mennyire sajnal tolem dolgokat, hogy azota szorongok, ha arra gondolok talalkozok vele es szinte kerulom a dolgot..

2023. jún. 24. 06:59
 35/54 A kérdező kommentje:
Szoval igazabol ezaz egesz arra osztonoz, hogy akkor ne adjam at magam neki teljesen, az idom tartsam meg es masra hasznaljam. Mert ez a reszerol kihasznalas, ingyen szex, ingyen erzelmek, ingyen gondoskodo no, kesobb ingyen anya, ingyen karrierfeladás. Es a neha duzzogva kifizetett 1000 ftos limonadetol nem fogok hasra esni vagy a lidlbol hozott 800ftos csokortol sem. Az egesz nekem nem eri meg.. igen, mert nezni kell mi mit kapunk a kapcsolattol..
2023. jún. 24. 07:04
 36/54 anonim ***** válasza:
27%
Na most legalább kiderült hogy troll vagy 😂
2023. jún. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is volt egyetetlen ferfi aki minden progdammal lehúzott hogy fzettette velem a saját részeket ugyanez egy kajálásban is, egy idò mulva nem mentem vele sehova inkabb mert rosszabbul álltamintha nem lenne senkim.

Nekem nem az egy parkaocsolat akivel nőnek a költségeim.

Elvileg ketten egxütt könnyebb nem pedig nehezebb.


Az össze többi pasi fizeti a szabadidőt és teljesen természetes mindegyiknek évekig is a kaocsolatban. És nem tönkre megyek mellettük. (Habár semmiben nem adnak ami miattuk kell nekik szép lenni, pl sminkre ruhákra és az intimdolgok pl.mosakodók hüvelyöblítők gyulladásgátlók stb baromi drágák vkinél fog.gátló is van)

Ki kell vágni az ilyeneket akik csak lehúznak.

2023. jún. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
3%

Ennyit költeni magadra... De jó neked, masnak a havi fizetese sincs ennyi.


Amugy te vagy a dagadt incelek álma, meg az a tipikus nő akihez milliós fizetés kell, hogy mindezt a sok szart tudja állni a pasi.

De hajrá, elég mű lehetsz ahhoz hogy valami milliárdos majd felkaroljon szobadisznek, es még finanszirozza is hogy mindened mű legyen.

Ezt a szerencsetlent meg aki túrázni hív hagyd meg másnak

2023. jún. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
0%
Prosti vagy.
2023. jún. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
36%

31 vagyok.

Azért elég sok prűd nő van. Férfiakba is sok olyan, aki egy orgazmust nem képes kínozni nőből.

Héti max 10 20. Az havi 60 also hangon. Te is adsz bele ennyit és mehettek programozni nyugodtan.

A normális pasik is fektetnek bele energiát...munka, külső, stb, érzelmek...szóval ennyi. Neked is ugyan úgy belekell adni a pénzed.

Én ha pasi lennék és nyíltan közölnek velem ezt egy nő, hogy a ferfi fizessen, mer hogy Ő ad magára (amúgy is Én mondjuk magam miatt adok magamra xd)...akkor annak beis intenék.


Edző...minek, most őszintén ha csak kondizol? Akkor iratkozz be valami küzdősportra vagy táncra...ahhoz tényleg kell edző de nem kerül ennyibe.

Havi 100 150 a ruha? 😅🤣 Komoly...minek annyi gönc?


Köröm még ok. Mondjuk Én itthon csinálom magamnak még néha pár barátnőmnek.

Fodrász még talán oké, bár én 3 havonta ha megyek, nem szeretem ha más nyúl a hajamhoz.

Szempilla aztán nagyon kell...de fele ennyit nem akarsz költeni mint a pasi.


"orvosesztetikai kezelesek 1-2 havonta , 3-4 havonta toltesek/botox, beszédtechnika tanar, pszichologus valamint van ketto nagyon erdekes nem hetkoznapi hobbim" ezek aztán marhára kellenek. Jó csúnya lehetsz akkor alapból 😅. Mondjuk a "dilidoki" tényleg kell Neked.

Nekem se olcsók a hobbiim.


"Kijovok a penzembol, de nekem nem tartozik a kalkulalt koltsegeimbe az, hogy a baratom kitalal programot vagy elmegyek vele kiulni inni es azokat alljam magamnak."

Tisztán látszik, hogy kijössz belőle 😅. A sok bemsg helyett inkább erre költs.


"lenyugozni" micsinálsz? 😂

Persze hogy sajnál tőled dolgokat...mer Neked is lenne rá pénzed, de hülyeségre költöd.

Ezt így Neki is mond el...utána valószínűleg ha van esze, akkor nem lenne veled többet és nem lenne mint hisztizni.

Esetleg még egy helyesírástanárhoz menyj el. Én se vagyok benne egy bajnok...de ez.

Pipát meg szeretetet olyan nőtől is kaphat, aki nem sajnálja a közös programokra a pénz.

Ha nem éri meg, akkor hagyd ott. Ilyen egyszerű.

37. Egy férfi megvan műszempilla meg műköröm nélkül is.🤣

A sok smink csomó pasinak nem is tetszik...pláne hogy sok esetben azok sminkelik agyon magukat, aki smink nélkül nem a legszebb.

De Neked is kéne egy helyesírási szakemberek xd. Azt tuti a pasid is fizetné.

2023. jún. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!