Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem furcsa, hogy a nőknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa, hogy a nőknek nem kell bevonulniuk Ukrajnában?

Figyelt kérdés

Persze az lenne a jó, ha senkinek se kéne. De ebben mikor lesz a két nem helyzete egyenlő?


Csak így elképzeltem, hogy csak azért mert valaki nőnek született, egyszerűen átsétálhat a határon, és biztonságos országba távozhat. De mondjuk a testvére, csak azért mert férfi, meg mehet golyófogónak a háborús övezetbe.


Én azt értem, hogy évezredek alatt ez a dolog így alakult, hogy a férfiak harcoltak. De elvileg ez a dolog is megváltozhatna, és a nemi egyenlőség jegyében harcolhatnának a nők is. Vagy inkább senki se harcoljon. Ez lenne a legjobb.


A nők manapság szavazhatnak, munkát vállalhatnak, egy csomó hátrányos helyzetű dologban előreléptek. Mikor kerül sor a férfi hátrányok felszámolására is?


Nem emlékszem hogy a férfiak kapcsán szóba kerülne, hogy a történelem során hány akár csak 18-20 éves fiatal fiú halt éretlmetlen halált?


Megemlékezünk a nőnapról. Felköszöntjük azokat a nőket, akik manapság már nincsnek elnyomva. Közben meg rengeteg férfi halt meg a történelem során a háborúkban, de a férfiakat ezért nem köszöntik fel. Nekik nem jár tisztelet. Olyan természetes mindenkinek, hogy adja csak életét a harcokban mert ő férfi.


2022. febr. 26. 12:01
 171/181 A kérdező kommentje:

165


Persze a férfiaknak kell tennie érte elsősorban ezt nem vitatom. De ez a nők érdeke is. Mert nektek se jó ha meghal valamilyen szerettetek a fronton.

2022. febr. 27. 13:13
 172/181 A kérdező kommentje:

168


Igen tényleg kemények voltak azok a nők és tényleg nem siránkoztak.


Rendben én is tenni fogok az ügyért. De azért manapság sokkal gyorsabban több embert lehet elérni az interneten, mint mondjuk az utcán röplapokat osztogatva.


Csinálok egy facebookcsoportot hasonlóan gondolkodó pacifista embereknek.


Kezdetnek ennyi elég lesz gondolom, aztán a majd a többit majd együtt eldöntjük hogyan tovább.

2022. febr. 27. 13:22
 173/181 anonim ***** válasza:
100%
Nézzétek ki közösen repjegyet, hátha csoportosan jár kedvezmény, de haza se gyertek.
2022. febr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/181 A kérdező kommentje:

170


A 23% -os arány az önkéntesekre vonatkozik. Szóval senki nem kötelezte őket.


A hírt olvastam, de ennek ellenére a férfiakat hívják be, a nők pedig szabadon távozhatnak az országból.

2022. febr. 27. 13:28
 175/181 A kérdező kommentje:

173


Milyen kedves vagy. Mondjam ezt majd én is ezt a Nane egyesületnek akik a nők érdekeit nézik? Na nem, én nem vagyok ennyire érzéketlen.

2022. febr. 27. 13:34
 176/181 anonim ***** válasza:
100%
2022. febr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/181 anonim ***** válasza:
100%
174: Ha megnézed a menekülteketek, bőven vannak ott férfiak is.
2022. febr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/181 anonim ***** válasza:
100%
#171: Nincs front. A harc a lakott városokban folyik.
2022. febr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/181 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"Nincs egyedül: a beregsurányi határon átkelő emberek közül a legtöbben fiatal fiúk vagy középkorú férfiak. "


Akkor most ez hogy van?

2022. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/181 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy így érzel, drága kérdező! Nem ironizálok, szeretetet, megértést és egyetértést küldök feléd! Értékelem a gondolataidat, ahogy mindenki másét is.


Sok az igazságtalanság, sajnálom én is, hogy ártatlan férfiakat küldenek a halálba, holott senkit sem kellene. Mindkét nem életében vannak szörnyű nehézségek, ez valóban egy igazságtalan lépés, és ezért mi nők, tisztelettel tartozunk felétek, ha mentek, és véditek Ukrajnát.


De azt értsétek meg, kedves embertársaim, hogy óriási bajban van ez a világ, mert nem tudunk szeretni és tisztelni. Fogadjuk el most egymást, és növeljük a föld rezgéseit! Ne a félelmet, a kétséget, a szeretetet! Szeretni jöttünk a földre, és összefogni, kapcsolódni. Gyakoroljuk ezt most. :)

2022. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!