Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem furcsa, hogy a nőknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa, hogy a nőknek nem kell bevonulniuk Ukrajnában?

Figyelt kérdés

Persze az lenne a jó, ha senkinek se kéne. De ebben mikor lesz a két nem helyzete egyenlő?


Csak így elképzeltem, hogy csak azért mert valaki nőnek született, egyszerűen átsétálhat a határon, és biztonságos országba távozhat. De mondjuk a testvére, csak azért mert férfi, meg mehet golyófogónak a háborús övezetbe.


Én azt értem, hogy évezredek alatt ez a dolog így alakult, hogy a férfiak harcoltak. De elvileg ez a dolog is megváltozhatna, és a nemi egyenlőség jegyében harcolhatnának a nők is. Vagy inkább senki se harcoljon. Ez lenne a legjobb.


A nők manapság szavazhatnak, munkát vállalhatnak, egy csomó hátrányos helyzetű dologban előreléptek. Mikor kerül sor a férfi hátrányok felszámolására is?


Nem emlékszem hogy a férfiak kapcsán szóba kerülne, hogy a történelem során hány akár csak 18-20 éves fiatal fiú halt éretlmetlen halált?


Megemlékezünk a nőnapról. Felköszöntjük azokat a nőket, akik manapság már nincsnek elnyomva. Közben meg rengeteg férfi halt meg a történelem során a háborúkban, de a férfiakat ezért nem köszöntik fel. Nekik nem jár tisztelet. Olyan természetes mindenkinek, hogy adja csak életét a harcokban mert ő férfi.


2022. febr. 26. 12:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/181 anonim ***** válasza:
88%
Nem furcsa hogy egy ilyen katasztrófát (ami ráadásul nem is velünk történik) használsz arra hogy a nőnapi frusztrációdat ki tudd élni?
2022. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/181 anonim ***** válasza:
76%
Kérdés jelentve!
2022. febr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/181 A kérdező kommentje:
Nem nőnapi frusztráció. Nem a nőnap a lényege a kérdésnek. Hanem az, hogy férfiként hátrányban vagy a nőkhőz képest. A nő egyszerűen csak átsétál a határon. Férfiként meg kockáztasd az életedet, és akár áldozd is fel azt. Míg a nők meg elmenekülnek. Ez igazságtalan.
2022. febr. 26. 12:10
 4/181 anonim ***** válasza:
91%
Az egész háború ami igazságtalan. Civil embereket feláldozni, hányinger az egész. De ez nem a nemek közti harc hanem a hétköznapi emberek és a hatalmon levő emberek közötti harcnak kéne lennie. Hogy vegyük észre hogy jelenleg kb tulajdonok vagyunk, azt kell csinálni amit mondanak. Miért? Ők vannak kevesebben, mi többen. Csak összekéne fogni és nem állandóan egymás közt is csak harcolni…
2022. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/181 A kérdező kommentje:

4#


Persze ez nem a nemek közötti harc. CSak olvastam, hogy a férfiak nem menekülhetnek, ha nem akarnak harcolni. 16-60 éves kor között nem hagyhatják el az országot Ukrajnában. Ez egy nemi megkülönböztetés, és szerintem igazságtalan. Azt mondom, hogy hagyj menekülhessenek el a férfiak is.

2022. febr. 26. 12:25
 6/181 anonim ***** válasza:
87%
Én is olvastam, én is ezt gondolom nőként. De még mindig a hatalmon lévők osztják a parancsokat, nem én vagy bárki más az oldalon. Szóval itt csak az összefogás segít.
2022. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/181 anonim ***** válasza:
74%

Majd, ha ti megtanultok kihordani egy gyereket, megszulitek fajdalmak kozepette, szoptatjatok, evekig otthon maradtok vele.

Na majd akkor egyenlo lesz:)

2022. febr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/181 anonim ***** válasza:
19%

7


Ennek itt most szerintem nincs helye. Amit te írsz az biológia, az élet rendje. De a háborúnak nem kéne annak lennie.

2022. febr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/181 A kérdező kommentje:

7#


Ez egy kicsit durva hasonlat. Ügye nem mondod komolyan, hogy a gyerek kihordása, a szülés, szoptatás nagyobb áldozat,mint mondjuk 20 évesen meghalni egy háborúban. Összehasonlíthatatlan. Te még utána végigéled az életedet.

2022. febr. 26. 12:38
 10/181 anonim ***** válasza:
75%

De az is biologia, hogy egy no testi felepitese nem arra lett kitalalva, hogy harcoljon, mig a ferfiak ezert erosebbek es izmosabbak.

A nok teste a szulesre van berendezkedve.

Ilyenkor lehet hangoztatni a ferfiaknak hogy ok az erosebbik nem, nem csak akkor amikor a noket kell elnyomni meg bantalmazni.

2022. febr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!