Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem furcsa, hogy a nőknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa, hogy a nőknek nem kell bevonulniuk Ukrajnában?

Figyelt kérdés

Persze az lenne a jó, ha senkinek se kéne. De ebben mikor lesz a két nem helyzete egyenlő?


Csak így elképzeltem, hogy csak azért mert valaki nőnek született, egyszerűen átsétálhat a határon, és biztonságos országba távozhat. De mondjuk a testvére, csak azért mert férfi, meg mehet golyófogónak a háborús övezetbe.


Én azt értem, hogy évezredek alatt ez a dolog így alakult, hogy a férfiak harcoltak. De elvileg ez a dolog is megváltozhatna, és a nemi egyenlőség jegyében harcolhatnának a nők is. Vagy inkább senki se harcoljon. Ez lenne a legjobb.


A nők manapság szavazhatnak, munkát vállalhatnak, egy csomó hátrányos helyzetű dologban előreléptek. Mikor kerül sor a férfi hátrányok felszámolására is?


Nem emlékszem hogy a férfiak kapcsán szóba kerülne, hogy a történelem során hány akár csak 18-20 éves fiatal fiú halt éretlmetlen halált?


Megemlékezünk a nőnapról. Felköszöntjük azokat a nőket, akik manapság már nincsnek elnyomva. Közben meg rengeteg férfi halt meg a történelem során a háborúkban, de a férfiakat ezért nem köszöntik fel. Nekik nem jár tisztelet. Olyan természetes mindenkinek, hogy adja csak életét a harcokban mert ő férfi.


2022. febr. 26. 12:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/181 anonim ***** válasza:
3%
Teljesen igazad van, kérdező. Az idők folyamán mindig járt a pofájuk, hogy egyenjogúak akarnak lenni, most ilyenkor meg miért nem? Csak az előnyök kellenek nekik, vagy mi? Fialni keg nem muszáj, azzal ne jöjjön senki, öregeket meg kölyköket ellátni meg nem csak puncival lehet.
2022. febr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/181 anonim ***** válasza:
0%
Kiegeszítve azzal, hogy eddig kb minden haboruban otthon tüllögtek a muffok, ideje volna változtatni ezen is.
2022. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/181 anonim ***** válasza:
91%
Te tipikusan az a férfi vagy, aki az anyját látta eddig meztelenül irl, aztán frusztrált vagy és most a háború jó indok szidnod a nőket.
2022. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/181 anonim ***** válasza:
97%
Egyenjoguak vagyunk, akkor mondtuk mar paran, lehet menni nektek is szulni es gyerekeket nevelni. Az egyenjog nem azt jelenti, hogy a nok kaptak meg tobb terhet a meglevok melle, a ferfiak meg semmit, hanem azt, hogy mindenki osztozik mindenen, tehat a siras helyett indulhatsz pelenkat cserelni.
2022. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/181 A kérdező kommentje:

26#


Igen igazad van. Tényleg van bennem egyfajta sértődőttség. De nem a nőket hibáztatom. Nem ők tehetnek róla természetesen. Csak azért így tettem fel a kérdést, mert aránytalannak tartom, hogy nőként csak felszállok a vonatra és biztonságos országba távozhatok ha akarok.Semmit nem kell tennem az országomért. Férfiként meg harcoljak hülye vezetők baromságaiért és adjam érte akár az életemet. Hát ez nagyon durva.

2022. febr. 26. 13:51
 36/181 A kérdező kommentje:

27#


Hát egyébként én otthon is maradnék a babával. Szerintem bár fájdalmasa szülés, meg nehéz anyának lenni. De szívesen vállalnám, ha a biológia engedné. Az anyaság azért nem csak fájdalom és nehézség, hanem egy csodálatos dolog is egyben. És ha már többen összehasonlítttátok a háborúba menést az anyasággal, hát inkább szülnék, meg szoptatnék, mint embert ölnék.

2022. febr. 26. 13:56
 37/181 A kérdező kommentje:

28#


Egyes férfiak okozzák. Néhány férfi. De nem a férfiak okozzák.


Viszont nagyrészt férfiak hallnak meg benne. Olyanok akik nem is tehetnek róla. Az életüket áldozzák a hazájukért. Ezért miért ne érdemelnének meg egy ünnepet?

2022. febr. 26. 13:59
 38/181 A kérdező kommentje:

29#


Olyasmire gondoltam, hogy egy megemlékezés azokról a férfiakról akik életüket veszítették a harcokban

2022. febr. 26. 14:01
 39/181 anonim ***** válasza:
100%

Ennek rohadt logikus oka van, valaki már pedzegette.

Egy lerombolt ország újjáépítésénél sokkal, de sokkal előnyösebb a sok szülni képes korú nő kevesebb férfivel, mint fordítva.

2022. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/181 anonim ***** válasza:
100%
#38: AZ a gond, hogy nem csak azok vesztették életüket, aki ezt vállalták, hanem a teljesen ártatlan és védtelen civil lakosság. Róluk ki emlékszik meg?
2022. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!