Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem furcsa, hogy a nőknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa, hogy a nőknek nem kell bevonulniuk Ukrajnában?

Figyelt kérdés

Persze az lenne a jó, ha senkinek se kéne. De ebben mikor lesz a két nem helyzete egyenlő?


Csak így elképzeltem, hogy csak azért mert valaki nőnek született, egyszerűen átsétálhat a határon, és biztonságos országba távozhat. De mondjuk a testvére, csak azért mert férfi, meg mehet golyófogónak a háborús övezetbe.


Én azt értem, hogy évezredek alatt ez a dolog így alakult, hogy a férfiak harcoltak. De elvileg ez a dolog is megváltozhatna, és a nemi egyenlőség jegyében harcolhatnának a nők is. Vagy inkább senki se harcoljon. Ez lenne a legjobb.


A nők manapság szavazhatnak, munkát vállalhatnak, egy csomó hátrányos helyzetű dologban előreléptek. Mikor kerül sor a férfi hátrányok felszámolására is?


Nem emlékszem hogy a férfiak kapcsán szóba kerülne, hogy a történelem során hány akár csak 18-20 éves fiatal fiú halt éretlmetlen halált?


Megemlékezünk a nőnapról. Felköszöntjük azokat a nőket, akik manapság már nincsnek elnyomva. Közben meg rengeteg férfi halt meg a történelem során a háborúkban, de a férfiakat ezért nem köszöntik fel. Nekik nem jár tisztelet. Olyan természetes mindenkinek, hogy adja csak életét a harcokban mert ő férfi.


2022. febr. 26. 12:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/181 anonim ***** válasza:
85%

A férfiak valószínűleg nem lőnék halomra a nőket, és a saját csapatban játszó nőkre is jobban vigyáznak, mint a férfiakra.

Ez a természet törvénye, nem tudja felülírni senki, még az ukránok vagy Putyin sem. Úgy hallottam, voltak ilyen próbálkozások, de a végeredmény káosz lett. Jobban uralható egy hadsereg, ha nincsenek benne nők, ezt a vezetők is tudják.

2022. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/181 anonim ***** válasza:
93%
Én láttam női katonákról képet. Szóval a nők is harcolhatnak, csak abból indulnak ki, hogy a nők alapból fizikailag gyengébbek (kevesebb izomzatuk van eleve), és a többség már nevel pár gyereket és még mindig az anya az elsődleges gondozó gondolom az anyatej miatt.
2022. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/181 anonim ***** válasza:
95%
Én nő vagyok, egészségügyi szakdolgozó. Ha itt is lőni fognak, engem is be fognak hívni. Igaz, nem golyók elől fogok ugrálni, hanem a leszakadt végtagú, sérült katonákat, embereket kell ápolnom 12,akár 24 órás műszakban és je gondold, hogy akkor lesz fizetésem meg túlóra pénzem. Az mind ingyen. Mivel benne vagyok az egészségügyi nyilvántartásban, bármikor behívható vagyok, akár még most is, ha a covid helyzet elfajul ennél is jobban. És senkit sem fog érdekelni, hogy terhes vagyok jelenleg vagy hogy van otthon egy kisbabám. Úgyhogy az nem igaz, hogy nőket nem fognak behívni.
2022. febr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/181 A kérdező kommentje:

21#


Már csak odáig kéne eljutni érettségben, hogy férfiakat se lőjék halomra.


Egyébként tök jogosak amiket írsz. De attól még igaz, hogy azért mert a férfi erősebb, meg izmosabb, meg azért mert a nő szül, meg kihordja a babát, meg a férfiak nem lőnék halomra a nőket meg minden más érv ellenére is az egy nagyon szörnyű dolog, hogy férfiakat olyan dolgokra köteleznek, hogy más embereket megöljenek, meg hónapokat, éveket töltsenek el tulajdonképpen élet és halál között a fronton, akár nagyon fiatalon is életüket veszthetik. A legrosszabb pedig, hogy az egész sokszor néhány hülye vezető elvakult baromsága miatt van. Tehát teljesen megelőzhető lenne, meg sokszor teljesen értelmetlen.

2022. febr. 26. 13:18
 25/181 anonim ***** válasza:
95%

Ember, a főnök fiúkák találták ki, hogy nők nem mehetnek, mert gyengék ehhez.

Vannak női katonák, akik önként lettek azok, szerinted nincsenek civil nők, akik ugyanezt megtennék?

A nagy sz*rt nincsenek.

De hát ha nem engedik nekik, akkor nem engedik, ne hisztizz már.

2022. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/181 anonim ***** válasza:
100%

Ugy beszelsz mint egy sertodott kisfiu, aki azt gondolja hogy a haboru is a nok hibaja.


Kicsit gondolkozzal mar, es nezz korbe, hogy ki miatt tortenik ez az egesz megint? Hibaztasd inkabb azokat a ferfiakat, akik miatt halnak meg artatlan emberek, ne a noket szidd, hogy miert nem mennek katonanak. XD edes istenem.

2022. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/181 anonim ***** válasza:
100%

Oké, és te meg otthon maradsz szoptatni.


AMúgy én férfiként sem vonulnék be. Harcoljon az, aki kitalálta meg aki okozta a helyzetet.

Lelépnék a pitsába.

2022. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/181 anonim ***** válasza:
100%

"de a férfiakat ezért nem köszöntik fel"


Mert ők okozták a háborút. AZ agresszív, hatalommániás, elmebeteg férfiak, akik képtelenek megülni a seg.ükön és foglalkozni valami értelmes dologgal.

2022. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/181 anonim ***** válasza:
100%

A nőnapon nem a nők múltbéli tevékenységei miatt köszöntik fel őket, hanem a jelenbeliért. Ez hatalmas különbség.

Amúgy mit vársz. Köszönjük férfiak, hogy voltatok olyan barmok, hogy háborúba sodortátok az országot? Meg olyan barmok, hogy soha nem tudtaok a jó oldalra állni és ezért van lemardva az ország? Ezért szerinted köszönet jár?

2022. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/181 A kérdező kommentje:

25#


Ezt a ne hisztizd már felszólítást azok a nők is megkapták régen, akik a szavazati jogért, az egyetemre járhatóságért, a nők munkába állása mellett álltak ki. Én is kiállok azért, hogy ne küldjék mészárszékbe férfiak ezreit.

2022. febr. 26. 13:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!