Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem furcsa, hogy a nőknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa, hogy a nőknek nem kell bevonulniuk Ukrajnában?

Figyelt kérdés

Persze az lenne a jó, ha senkinek se kéne. De ebben mikor lesz a két nem helyzete egyenlő?


Csak így elképzeltem, hogy csak azért mert valaki nőnek született, egyszerűen átsétálhat a határon, és biztonságos országba távozhat. De mondjuk a testvére, csak azért mert férfi, meg mehet golyófogónak a háborús övezetbe.


Én azt értem, hogy évezredek alatt ez a dolog így alakult, hogy a férfiak harcoltak. De elvileg ez a dolog is megváltozhatna, és a nemi egyenlőség jegyében harcolhatnának a nők is. Vagy inkább senki se harcoljon. Ez lenne a legjobb.


A nők manapság szavazhatnak, munkát vállalhatnak, egy csomó hátrányos helyzetű dologban előreléptek. Mikor kerül sor a férfi hátrányok felszámolására is?


Nem emlékszem hogy a férfiak kapcsán szóba kerülne, hogy a történelem során hány akár csak 18-20 éves fiatal fiú halt éretlmetlen halált?


Megemlékezünk a nőnapról. Felköszöntjük azokat a nőket, akik manapság már nincsnek elnyomva. Közben meg rengeteg férfi halt meg a történelem során a háborúkban, de a férfiakat ezért nem köszöntik fel. Nekik nem jár tisztelet. Olyan természetes mindenkinek, hogy adja csak életét a harcokban mert ő férfi.


2022. febr. 26. 12:01
 161/181 A kérdező kommentje:

158


Pont ezt próbáltam itt a kérdésemmel, egy kis gondolatébresztőt csinálni a témában. Nem a nőktől várom a probléma kiharcolását. De legalább ne alázzanak meg egy férfit vagy ne tegyék nevetségessé ha bármilyen hátrányuk ellen felszólalnak. Mert ez nem segíti a dolgot. Ráadásul ez az egész amúgy is egy közös érdek lenne, mert ez azért nem teljesen csak a férfiak ügye. Feleségek válnak özveggyé, gyerekek fél árvává. Anyák és apák veszítik el a felnőtt fiúkat. Ez mindenkinek jó lenne ha ebben változás lenne.

2022. febr. 27. 12:28
 162/181 anonim ***** válasza:
100%
Nevetségessé teszitek magatokat segítség nélkül is.
2022. febr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/181 anonim ***** válasza:
100%
Pár idióta kirobbant egy háborút, ez a barom meg jön rinyálni a párkapcsolati rovatba, aminek az a vége, hogy szerencsétlen inceleket dédelegetni kell, mert a szomszédban háború van.
2022. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/181 A kérdező kommentje:

159


Már tényleg nem akarok tovább vitatkozni feleslegesen. Nyilván itt nagyon sok mindenkinek igaza van. Többek között neked is. Tudom hogy jönnének érted ha nem mennél egy behívóra. Viszont ha tényleg a nagy többség azt mondaná hogy nem megyek engem nem érdekel. Akkor itt lenne a vége a dolognak, mert nem tudnának annyi emberrel mit kezdeni.

2022. febr. 27. 12:39
 165/181 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem alázta a férfiakat, meg nevette ki, nem tudom te mit olvastál itt 150 kommenten keresztül, de tényleg. Nem lehet nőkre áthárítani ennek a felelősségét, a férfi nem akar menni, a férfinek kell kiállnia azért, ha nem akar fegyvert ragadni, nem a nőket kell uszítani, hogyha szeretsz drágám, kimész és vered a tamtamot ÉRTEM. Nevetséges. Neked kell kimenni a társaiddal együtt, és igenis értelmes kéréseket, érveket megfogalmazni, és addig próbálkozni, míg nem lesz eredmény. Először nektek kell kimenni, hogy felfigyeljenek rátok, aztán szállnak be a szimpatizánsok, nem a szimpatizánsokat küldjük ki magunk helyett. Ez tényleg álom világ, hogy mindig megoldanak helyettem mindent.

És elég irónikus, hogy a nőket hozod fel a háborús helyzetben, amiről most kizárólag férfi politikusok tehetnek! A saját nemetek közt tegyetek rendet, csak pont az ilyen nebánts virágok mint te nem fogtok soha érvényesülni a saját nemetekben, szóval mondj el mindennap 100 miatyánkot, hogy idáig ne érjen el ez az őrület.

2022. febr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/181 A kérdező kommentje:

162


Nagyon sokan ugyanígy vélekedtek a nőkről is akik a saját hátrányos helyzetük megváltozásáért szólaltak fel régen, hogy nevetségesek, meg ostobák.


Manapság meg ezeknek a nőknek köszönhetően élhetünk egy olyan világban,ahol már sokkal kevesebb hátrányos megkülönböztetés éri a nőket.

2022. febr. 27. 12:47
 167/181 A kérdező kommentje:

163


Az inceleket nem kell dédelgetni. Ez egyáltalán nem incelekről szól ez a kérdés. Nem tudom neked ez hogy jutott most eszedbe.


Vagy incel dolognak tartod ha egy férfi felveti, hogy nem normális hogy besoroznak férfiakat és esetleg az életük feláldozására kötelezik hülye politikusok baromságaiért?

2022. febr. 27. 12:52
 168/181 anonim ***** válasza:
100%
166 ja, csak egy a különbség, hogy azok a nők kemények voltak és cselekedtek, de semmiképpen nem féltek és siránkoztak. Meg fórumokon forradalmárkodtak. Ti annyira féltek, hogy semmit nem fogtok tenni. Valaki meg úgy fogja fel, hogy nincs veszteni valója, ha az én vérem az ára, hogy ez a helyzet egyszer majd az utódaimnak jobbra megváltozik, akkor ezért az eszméért én feláldozom mindenem. Mondjuk a feketék felszabadítása, 56 pont ezekről szóltak. Nem külső, hanem belső kényszer a jobbért, a jövőnek akár, ha nem is nekem. Te csak a saját ty**sz**os életedért tüntetsz most, és se kutyád se macskád, nem hogy családod, gyereked, akkor azért máshogy nyilatkoznál
2022. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/181 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális dolog, oké, de az egész helyzet nem normális.

Ha férfi lennék és besoroznának, lelépnék, amíg még lehet.

2022. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/181 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg az ukrán hadseregben 23%-os a nők aránya.

Mellesleg olvad el ezt, mielőtt nyitott kapukat döngetsz: [link]

szánalmasak vagytok. Információ semmi, de a hőzöngés az megy.

2022. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!