Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem furcsa, hogy a nőknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa, hogy a nőknek nem kell bevonulniuk Ukrajnában?

Figyelt kérdés

Persze az lenne a jó, ha senkinek se kéne. De ebben mikor lesz a két nem helyzete egyenlő?


Csak így elképzeltem, hogy csak azért mert valaki nőnek született, egyszerűen átsétálhat a határon, és biztonságos országba távozhat. De mondjuk a testvére, csak azért mert férfi, meg mehet golyófogónak a háborús övezetbe.


Én azt értem, hogy évezredek alatt ez a dolog így alakult, hogy a férfiak harcoltak. De elvileg ez a dolog is megváltozhatna, és a nemi egyenlőség jegyében harcolhatnának a nők is. Vagy inkább senki se harcoljon. Ez lenne a legjobb.


A nők manapság szavazhatnak, munkát vállalhatnak, egy csomó hátrányos helyzetű dologban előreléptek. Mikor kerül sor a férfi hátrányok felszámolására is?


Nem emlékszem hogy a férfiak kapcsán szóba kerülne, hogy a történelem során hány akár csak 18-20 éves fiatal fiú halt éretlmetlen halált?


Megemlékezünk a nőnapról. Felköszöntjük azokat a nőket, akik manapság már nincsnek elnyomva. Közben meg rengeteg férfi halt meg a történelem során a háborúkban, de a férfiakat ezért nem köszöntik fel. Nekik nem jár tisztelet. Olyan természetes mindenkinek, hogy adja csak életét a harcokban mert ő férfi.


2022. febr. 26. 12:01
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/181 anonim ***** válasza:
94%

[link]

Rossz videót linkeltem, ez az.

2022. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/181 anonim ***** válasza:
94%

Talán kérdező megnézhetnéd a híreket: [link]


Bár én biztos nem tenném, mert még azelőtt lelépnék, hogy komoly lenne a helyzet.

2022. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/181 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly volt róla hír, hogy ki fogják terjeszteni a nőkre is a hadkötelezettséget Ukrajnában. És a jelenlegi ukrán hadsereg 15%-a már nőkből áll. Szóval meg van a nemi egyenlőség, örüljél!
2022. febr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/181 anonim ***** válasza:
100%

Értem, kérdező, hogy igazságtalannak érzed a helyzetet. Humánum szempontjából valóban az, viszont előttem is írták rengetegszer, hogy elsősorban nem a társadalmi berendezkedésnek/hierarchiának/működésnek köszönhető, hanem a biológia törvényszerűségeinek. Sok nő kevés férfival jobban segíti a népfennmaradást, mint sok férfi kevés nővel vagy kevés férfi kevés nővel.

Amennyiben arról beszélünk, hogy abban az esetben, amikor tulajdonképpen borítékolható az egyik fél veresége, jobb nem kötelezni senkit a hadviselésre, mert végső soron felesleges, én személy szerint egyet tudok veled érteni, meg szerintem a nőtársaim többsége sem bánná, szóval a büszke hazafi, meghunyászkodni nem hajlandó államférfiakat kéne meggyőznöd róla, nem a gyk felhasználóit.

2022. febr. 27. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/181 A kérdező kommentje:

109#


Az egyenjogúság az lenne, és én ezt támogatnám, hogy a férfiak is elmenekülhessenek. Jelenleg az a helyzet, ha nőnek születtél, akkor szerencsés vagy, mert elhagyhatod Ukrajnát. Menekültként tárt karokkal várnak. Férfiként meg simán feláldozna az országod az oroszok ellen. Egy olyan háborúban ahol esélyük sincs az oroszokkal szemben.Ez háborús mészárszék és ezt egyik férfi sem érdemli.

2022. febr. 27. 03:06
 116/181 A kérdező kommentje:

110#


Ha már a délszláv háborút említed, ügye hallottál a sebrenicai mészárlásról. A férfiakat elválasztották a nőktől, majd kivégezték őket. Többezret. Mindet. A nőket pedig életben hagyták. Azért itt is a férfiak jártak sokkal rosszabbul. Ja és ezek a férfiak még csak nem is katonák voltak. Hanem civilek.

2022. febr. 27. 03:10
 117/181 A kérdező kommentje:

113#


Értem, de jelenleg az a helyzet hogy a nőket Ukrajna kiengedi menekültként az országból. Szóval ha a mostot nézzük akkor férfiként te akár haljál meg, nőként meg menekülj csak el van most érvényben. Azért ez elég nagy megkülönböztetés. Főleg hogy csak az a kérdés hogy hány napig állnak ellen. Mert ígyis úgyis veszíteni fognak. Tehát totál értelmetlen feláldozni ezeknek a férfiaknak az életét. Ezért miért nem háborodik fel senki? Többezer férfi fog meghalni a semmiért.


Abból nagy kampányok vannak mindenhol, hogy még csak megbámulni se szabad egy nőt, mert szegény. Természetesen ezzel én is egyetértek. De simán mindenkinek természetes hogy férfiak ezrei halnak meg értelmetlenül. Ilyenkor miért nem sajnálja senki őket? Miért nem indulnak kampányok az ő megmentésükre? Miért nem beszél senki arról, hogy kegyetlenség valakit csak a neme miatt kötelezni a frontra, hogy ott kockáztassa az életét egy teljesen értelmetlen háborúban ahol eleve úgyis egyértelmű hogy veszíteni fognak?


Ráadásul egy többgyerekes kárpátaljai magyar férfi is mostanában halt meg a háborúban. Két gyerek maradt utána árván. De ez olyan természetes ügye?


Hogy egy férfit még az élete elvesztése után sem kell sajnálni, de a nőket még egy utcai szexuális töltetű megbámulás után is?

2022. febr. 27. 03:36
 118/181 A kérdező kommentje:

114#


Na örülök, hogy te érted a lényegét amit mondani akartam. Igen ez a lényeg, hogy ezreket küldenek értelmetlenül a halálba a semmiért.


Persze hogy nem a nők tehetnek róla. Nem ezt mondom. Hanem azt, hogy ez esetben a férfiak az áldozatok. Ők vannak megkülönböztetve hátrányosan. Méghozzá nagyon durván. Itt az idő, hogy akkor ez ellen a hátrányos megkülönböztetés ellen is ugyanúgy felemeljük a szavunkat, mint ahogy tesszük a nőket ért megkülönböztetések ellen.

2022. febr. 27. 03:50
 119/181 anonim ***** válasza:
100%

Hiába mondod, hogy nem ezt csinálod, de a nőket állítod be szarnak.


Ki lehet írni a kérdést úgy is, hogy a nőkről egy qrva szót nem szólsz. Pont azért, mert itt a férfiakról van szó.

2022. febr. 27. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/181 A kérdező kommentje:

119#


Na és ha a nőkről egy szót sem ejtettem volna, akkor mi lenne a válaszod?


Szerintem még el se gondolkodtál volna a dolgon. Valahogy úgy természetes, hogy ha egy férfit ér hátrány azzal nem foglalkozik a társadalom. Ha egy férfi az áldozat az nem érdekes.


Pici apró dolgokban is odafigyelnek a nőkre elleni megkülönböztetésekre ( egyetértek vele és támogatom ezt amúgy) De a ha férfiról van szó, akkor nyugodtan meg is halhat, akkor sem érdekes. Senki nem emeli fel ellene a szavát.

2022. febr. 27. 04:41
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!