Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem furcsa, hogy a nőknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa, hogy a nőknek nem kell bevonulniuk Ukrajnában?

Figyelt kérdés

Persze az lenne a jó, ha senkinek se kéne. De ebben mikor lesz a két nem helyzete egyenlő?


Csak így elképzeltem, hogy csak azért mert valaki nőnek született, egyszerűen átsétálhat a határon, és biztonságos országba távozhat. De mondjuk a testvére, csak azért mert férfi, meg mehet golyófogónak a háborús övezetbe.


Én azt értem, hogy évezredek alatt ez a dolog így alakult, hogy a férfiak harcoltak. De elvileg ez a dolog is megváltozhatna, és a nemi egyenlőség jegyében harcolhatnának a nők is. Vagy inkább senki se harcoljon. Ez lenne a legjobb.


A nők manapság szavazhatnak, munkát vállalhatnak, egy csomó hátrányos helyzetű dologban előreléptek. Mikor kerül sor a férfi hátrányok felszámolására is?


Nem emlékszem hogy a férfiak kapcsán szóba kerülne, hogy a történelem során hány akár csak 18-20 éves fiatal fiú halt éretlmetlen halált?


Megemlékezünk a nőnapról. Felköszöntjük azokat a nőket, akik manapság már nincsnek elnyomva. Közben meg rengeteg férfi halt meg a történelem során a háborúkban, de a férfiakat ezért nem köszöntik fel. Nekik nem jár tisztelet. Olyan természetes mindenkinek, hogy adja csak életét a harcokban mert ő férfi.


2022. febr. 26. 12:01
 151/181 A kérdező kommentje:

150


Ó annyi tűntetés volt már mindenért. Nem az használ általában a társadalmi változások esetén, hanem ha a tömegek gondolkodása megváltozik egy kérdéssel kapcsolatban.


De úgy látom ez nehezen megy.

2022. febr. 27. 11:34
 152/181 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valtoztasd meg a tomegek gondolkodasat, nekem pl mar fejfajast okoztal, szoval van eselyed.
2022. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/181 A kérdező kommentje:

151


Na jó persze de ha többség ezt tenné akkor az már elég lenne.


Ha a férfiak nagy része azt mondaná hogy dehogy megyek. A nők nagyrésze meg nem siránkozna hogy a párja elmegy, hanem nem engedné.


Meg nem megszégyenítenék azt aki egyáltalán szeretne változtatni ezen a rendszeren hanem támogatnák.

2022. febr. 27. 11:40
 154/181 A kérdező kommentje:

152


A fejfájás nem volt a célom :)

2022. febr. 27. 11:45
 155/181 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ennyire ostoba vagy? Nincsen HA, meg megint a nőkre kihegyezni hogy ne engedjék meg hogy elmenjen a párja. Mit csináljon? Zárja be? A világ nem így működik. Értem, szeretnél egy álomvilágban élni, ahol nincs háború, szép is lenne, de sajnos ilyen nem lesz. Nem véletlen fejlesztik a mindenféle hadi fegyvereket és technikákat. Fogadd el.
2022. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/181 anonim ***** válasza:
91%

Ja, majd a nok megtudjak akadalyozni. Jaj szivem ne menj inkabb maradjunk itthon es nezzunk valami filmet!

Aztan majd kopogtatnak az ajton.

2022. febr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/181 A kérdező kommentje:

Na jó köszönöm a vitát. Tényleg nem akarom a végtelenségig húzni.


Nem fogadom hogy ilyen a világ, amikor lehetne jobb is. Pont ezért ilyen a világ mert mások beletörődnek.


Nem csak a nőkre hegyeztem ki a dolgot. Ha a férfiak nem mennének nagy többségben, a nők ebben támogatnák őket és kiállnának a férfiak mellett akkor esetleg elindulhatna valamilyen változás közösen.


De ehhez tényleg a gondolkodásunknak kéne megváltozni.


Ha valami nem jó, azon érdemes elgondolkodni és változtatni. Már pedig a háború senkinek sem jó. Ideje elkezdeni ezen is változtatni.

2022. febr. 27. 12:12
 158/181 anonim ***** válasza:
100%
A nők egyenjogúságát a nők harcolták ki, a károgó és mai napig tiltakozó férfi egyedekkel, meg pár visszamaradott ideológiával élő nőkkel szemben és még messze sincs vége. Az LMBTQ társadalom is mai napig harcol a saját érdekeikért, kisebb nagyobb sikerekkel. A férfiaknak is magukért kell harcolniuk, életükben először nem alanyi jogon a jó jár nekik, fel kell akkor kelniük, és nekik kell elkezdeni tenni valamit. Sok sikert. Hosszú út, de úgy is lesznek szimpatizánsok az ellenkező nemtől is, de amennyire harcolni nem dukál menni, annyira tüntetni, meg felszólalni ellene se. Nehogy már a te érdekeidért más menjen ki tüntetni. Önző világban az érvényesül aki tesz érte és vakmerő.
2022. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/181 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

145. vagyok, aki a kérdés elején már írt ide. Egészségügyis vagyok, én se maradnék ki belőle, hidd el. Mikor a munkahelyemen (magán eü szolgáltató) le kellett adnia a főnökömnek Cilikének a behívható egészségügyisek listáját 2020 nyarán a covid berobbanása miatt, akkor felszólítottak minket, ha nem megyünk a behívó ellenére, akkor megkeresnek és letöltendő börtönbüntetésre számítsunk. Szerintem, ha megkapod a kötelező sorozásról a behívót, nem lesz választás az, hogy mész vagy nem. A TEK fogja rád rúgni az ajtót és ha kell erőszakkal fognak elvinni. Ezt nem te, nem én, nem a közember fogja eldönteni. Nekünk ebbe nincs beleszólásunk. Racionálissan elgondolva az egészet Orbinak azért van annyi esze, hogy ne kössön bele Putyinba, mi azért igyekszünk ebben a konfliktusban semlegesek maradni. Ha Putyin akarja Magyarországot, akkor elfoglalhatja, úgy ahogy Ukrajnát is bármikor letörölheti a térképről. Én szerintem ez egy nagy hatalmak szórakoztató játéka ez. Most jön mindenki és kipróbálhatja a legújabb fejlesztésű katonai játékait. Háború mindig is volt, csak nyilván más, hogy itt van a szomszédban, nem pedig Afrikában vagy Afganisztánban. Ez nem tabu feszegetős téma szimplán csak egy ostoba hülye kérdés tőled. Lehet még egy 56,de úgyis halomra fognak lőni mindenkit. Itt nincs szava senkinek sem sajnos.

2022. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/181 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ha besoroznak, közös megegyezés alapján majd leteszitek a fegyvert és instant megadjátok magatokat, ennyi. Majd azt teszed, ami szerinted a szituációdhoz mérten a legkedvezőbb.


"Hazádnak rendületlenûl

Légy híve, oh magyar,

Bölcsõd az 's majdan sírod is,

Melly ápol 's eltakar.

A' nagy világon e' kivûl

Nincsen számodra hely,

Áldjon vagy verjen sors' keze,

Itt élned, élned' halnod kell."


Én nő vagyok, de nem megyek sehova. Nem bújkálhat mindenki, a halál meg az élet vele járója, ezt el kell fogadni, akármikor meghalhatsz. Fel se eszmélsz, és már meghaltál, ha atomot dobnak ránk. Azt ne hidd hogy ez a rongy élet annyit számít. Sokszor kívánod inkább lennél halott, mint szenvedj.

2022. febr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!