Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felcserélődtek a szerepek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felcserélődtek a szerepek, más is van így vele?

Figyelt kérdés
Én egy 21 éves lány vagyok, és párommal kb két hónapja vagyunk együtt. Mikor először nálam aludt az csak azért volt, mert rajta kívül álló okokból nem tudott hogy haza jutni, úgyhogy felajánlottam, hogy aludjon nálam. Én azt gondoltam, hogy jól van benne vagyok a "többiben" is. De nem történt semmi. Azt gondoltam úriember, nem él vissza a helyzettel. De aztán mikor úgy alakult hogy ismét marad, akkor sem történt semmi. Harmadik alkalommal pedig egyértelműen "kinyílvánítottam akaratomat", erre közölte, hogy másnap korán kell kelnie, úgyhogy inkább haza menne. Megkérdeztem mi a baj, de azt mondta semmi. Már arra gondoltam, hogy nem tetszek neki, és ezt ki is fejtettem, de azt mondta, hogy úgy vagyok tökéletes ahogy vagyok. Tovább erőltettem a dolgot, de semmi. Kezdem magam úgy érezni mint egy kurafi, aki egy kiskorút akar megrontani. :D Pedig egy 24 éves srácot akarok ágyba vinni. :D :D
2010. aug. 8. 19:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
töketlen a csávó. fél a puncitól. :D
2010. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

:D Jézusom:D

Hát nálunk sosem volt ilyen, amikor egymásnál aludtunk barátom mindig ölelgetett meg ilyenek. Persze sosem eröltetett semmit, de nagyon ritka volt amikor nm volt kanos:) Még az is fleizgatta ha Mikiegeres poloba aludtam:D

Nekem elég volt annyit csinálni hogy adtam neki egy puszit és már kezdődött a csók...:)

Hagyd egy kicsit, lehet feszeng, idő kell neki.

18/L (pasim 20)

2010. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
mi a párommal ha együtt alszunk nem kell mondani tudja amgátol hogy a bejáratig alig jutunk be szerintem hagyd ott
2010. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
ha engem akarnál ágyba vinni nem ellenkeznék :D
2010. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Gy_Martin válasza:
szerintem meleg a srác:P:D:D:D:D
2010. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én is erre gondoltam, látens homár.
2010. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen akkor volt, amikor szűz volt még a srác !
2010. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Amúgy igen, szűz a srác :D

Ezt elfelejtettem írni :D

2010. aug. 8. 20:15
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
Nagyot fordult a világ - tehén b*ssza a bikát! :)
2010. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fél, hogy valamit rosszul csinál, nem olyan lesz, amilyet várt. Te szűz vagy még?
2010. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!