Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért hiszitek el 404 ökörködé...

Gabriel99 kérdése:

Miért hiszitek el 404 ökörködését?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 09:37
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/116 anonim ***** válasza:
100%

"404 vakerját olvasva, láttam h ő is elmismeri h rettegéssel töltötte el a "lények" közeledése. a gonosz félelmet kelt. 1 újabb összefüggés."


Mózes is megijedt istentől amikor megmondta neki a 10 parancsolatot. Akkor isten is gonosz csak azért mert Mózes megijedt tőle? Ha én megijedek egy őzikétől mert még nem láttam olyat akkor az őzike is gonosz? Vagy ha te találkoznál egy kedves földönkívülivel akiről nem tudod hogy mi a franc az akkor nem ijednél meg tőle?


Szóval 404 nem azért ijedt meg tőlük mert gonoszok, mivel ezt előre nem tudhatta, hanem azért mert minden élőlény fél az ismeretlentől. Főleg ha még írta is 404 hogy 280cm magasak, én megnéznélek hogy hogy viselkednél 1 260cm-es ismeretlen élőlény előtt.

2011. szept. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/116 A kérdező kommentje:
igazad van, az ember fél az ismeretlentől, de óriási a különbség az epifánia és 1 gonosz szellem megjelenése közt.
2011. szept. 29. 12:42
 53/116 anonim ***** válasza:
Szellem vagy fizikai test, teljesen mindegy. Nem tudhatod mi a szándéka, kedves vagy gonosz-e, megesz vagy nem esz meg, megöl vagy nem öl meg. 404 joggal ijedhetett meg legelső találkozásánál, mert ilyen eseteben az lett volna az érdekes hogy kicsit se ijedt volna meg tőlük. Természetes hogy megijedt, ez egy természetes reakció, mint ahogy írta hogy még sokkot is kapott, ez természetes ha valami olyat lát valaki ami számára még ismeretlen. Nekem 404-el semmi bajom, sőt én most is csak azért jöttem fel hogy ír-e már, mert szeretem olvasni az írásait. Sajnos találkozni nem tudok vele a nagy távolság miatt de nagyon szívesen megismerném személyesen, mert nagyon egyeznek az ő kutatásai az enyémmel. Én is UFO kutató vagyok mint ő, csak én névtelenül teszem hogy ne zaklasson senki. Ő azért nem rejti el a nick nevét hogy aki bajba van az tudjon hozzá fordulni. Én nem vállalom fel ezt mert veszélyes. Tisztelem azért amit csinál, hogy bátran segít másokon, én nem tenném meg semmi pénzért, pedig van annyi tudásom mint 404nek. Én is tartok telepatikus kapcsolatot idegen lényekkel, de nem olyanokkal mint amikkel 404 tart. Akikkel én tartom azok soha nem is voltak a Földön és azt mondták nem is tudnak idejönni mert nincsenek olyan fejlettségi szinten hogy több millió fényévet utazzanak. De értelmesek és látszólag jó indulatúak. Viszont élőbe még nem láttam őket úgy mint 404 az övéit, de nem is szeretném mert azt hiszem én is sokkot kapnák.
2011. szept. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/116 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló:

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehetne felvenni a kapcsolatot telepatikusan más földönkívüli lényekkel?

2011. szept. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/116 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szavakban nehéz elmagyarázni. Olyat kérsz tőlem amit nem lehet elmagyarázni, ezt csak érezni lehet. Ha képes vagy telepátiára, akkor képes vagy megérteni hogyan tudod használni, hogyan tudsz felvenni, kialakítani 1 telepatikus kapcsolatot. De ha nincs ilyen képességed, akkor soha nem fogod ezt megérteni, mert ez olyan mint az úszás. Vagy tudod, vagy nem, de elmagyarázni szavakkal úgy hogy megértsd, képtelenség. Ezt csak gyakorolni tudod és ahogy gyakorlod egyre jobban elsajátítod.
2011. szept. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/116 anonim ***** válasza:
77%

Kétszer történt olyan dolog, ami telepatikus dolgokra utalt. Csak kértem illetve gondoltam rá...Lényegében annyi, hogy a földönkívüliekkel kapcsolatos dolog volt.

De ezt így akkor sem tudom, hogy hogyan lehetne ezt fejleszteni.

2011. szept. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/116 anonim ***** válasza:
77%
Azért köszi.
2011. szept. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/116 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit. Minden estere 404 elég jól elmagyarázta hogyan vette fel velük a kapcsolatot itt olvashatsz róla ha érdekel: [link]
2011. szept. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/116 A kérdező kommentje:

nem hiszem h ennyire megvezettek titeket a démonok. hihetetlen.


újra megkérdem:

miért nem feltűnő nektek h szellemekkel vagytok kapcsolatban, és nem hús-vér technikai civilizáció képviselőivel?


még az indiai sámánok, a tibeti guruk, a kelta papok, a görög-azték-inka-egyiptomi varázslók is tudták, h szellemek adják nekik a hatalmat.


és újra:

ha testi lények lennének, akkor fizikailag (hangszálakkal) vagy technikai eszközökkel kommunikálnának veletek.


baromira nem mindegy h démonokkal beszéltek-e v sem.

2011. szept. 29. 14:12
 60/116 x) ***** válasza:
92%

De édes drága kérdező... honnan veszed hogy az idegenek kicsit is hasonlítanak bármelyik földi fajra? Az idegenek létezését legalább be tudnánk bizonyítani ha fejlettebbek lennénk... ha idegenek nincsenek akkor ennyi erővel szellemek sem, Isten pedig végképp nem. És önzőség azt hinni hogy a végtelen univerzumban nem élnek rajtunk kívül mások. Ez teljesen irreális. Aki hisz valamiben azt nem tudod meggyőzni az ellenkezőjéről. Ha én 50 indokot fölhoznék hogy miért nincs isten megváltoztatnám a véleményedet? Nem.

Az indiai papokról meg sámánokról meg annyit hogy többezer éve azt is tudni vélték hogy a betegségeket is szellemek okozzák és láss csodát, mégsem.

2011. szept. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!